Kde aktuálně sehnat LBD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yanulla
767 příspěvků 09.01.14 16:26
Kde aktuálně sehnat LBD

Dobrý den, nutně potřebuji nesmrtelný kousek do šatníku. Malé černé! Chci jednoduchost a kvalitu cca do 2000 Kč. Další požadavky: s rukávkem (krátkým nebo 3/4teční), áčková nebo kolová sukně (ne pouzdrová), bez krajek, výrazného prošívání…měly by být prosté, hladké, s podšívkou! Prosím ne zahraniční e-shop. Má postava 158cm, 50kg, 89 -70- 90. Nezahlédli jste někde? Moc děkuji.

Reakce:

Radley
55 příspěvků 09.01.14 17:55

http://bananarepublic.gap.eu/…/category.do?…

yanulla
767 příspěvků 09.01.14 19:18

Ještě doplním, že by měly mít kulatý výstřih… @Radle, děkuji za odkaz, ale chci platit v Kč a koupit v českém e-shopu. Jinak ty posldní by se mi moc líbily (bez těch kamenů).

yanulla
767 příspěvků 10.01.14 10:00

…že by na to i peklo bylo krátké?!!

queenmargot
1106 příspěvků 10.01.14 10:49

No, já si je aktuálně nechávám šít. V obchodech mám problém, že bych je stejně ve většině případů musela nechat upravit. A není nad vlastní návrh, moje šikovná švadlena jej vždy zvládne.

yanulla
767 příspěvků 10.01.14 12:40

@queenmargot, problém, že nemám šikovnou švadlenu. A je to vždycky risk, když člověk nevidí výsledek.

queenmargot
1106 příspěvků 10.01.14 13:16

@yanulla : Vždyť internet je plný odbrázků LBD, tak se stačí inspirovat a vyrazit ke švadleně. Obešlete je přes email s vaší představou, mkrněte na jejich reference a pak se rozhodněte. Pokud má web, kde její tvorba odpovídá vašim předstvám, směle do toho.
Já to tak udělala před rokem, kdy má původní švadlena bohužel zemřela a já byla nucena hledat novou. A dopadlo to více než dobře, už spolupracujeme přes rok. První šaty, které mi šila, byly plesové a osvědčila se. Tak sem směle šla s požadavkem na šaty ve stylu 30. let, donesla obrázek a šilo se. Tohle mám raději než pobíhání po obchodech a zkoušení jestli mi kde něco padne.

Zebra33
2038 příspěvků 10.01.14 13:46

Konkretni model vam neporadim, ale mam ctvery LBD, ktere vicemene odpovidaji tem vasim kriteriim (vetsinou jedno nesplnuji) z nasledujicich obchodu: Reserved, Mango, Zara, Next. Minimalne do Manga a Zary pokazde kdyz vlezu, najdu sekci malych cernych. Jinak sdilim nazor @queenmargot, ze pokud mate takhle vyhranene pozadavky (a nemate v planu z nich castecne slevit), bude nejlepsim resenim nechat saty usit.

rozmarýn
10 příspěvků 10.01.14 18:58

Co Next? Nějaké malé černé do 2000 jsem tam zahlédla, případně pokud je mi známo (viz http://www.modnipeklo.cz/…ehnat-kabat/)objednají cokoliv, co je na anglických stránkách.
Tyhle by vaše požadavky mohly splňovat
http://www.next.co.uk/g9044s7#…
 http://www.next.co.uk/x536s2#…

Navaa
529 příspěvků 10.01.14 21:02

Dnes jsem viděla v Gate malé černé nad kolena, hladké, s krátkým rukávem a kulatým výstřihem. Materiál celkem příjemný. Trochu tlustší látka, na zimu. Byly celkem ok, za pár korun. Ale je to Gate, takže žádná extra kvalita.

Navaa
529 příspěvků 10.01.14 21:03

@rozmarýn pěkná ikonka! kdo to má být, že jsem tak smělá? ;)

Brunhilde  10.01.14 21:04

Nemůžu si pomoct, ale já ten název tématu čtu „Kde aktuálně sehnat LSD“. Což by mne teda velice zajímalo. Když tak do SZ sím :-)

rozmarýn
10 příspěvků 11.01.14 10:58
@Navaa píše:
@rozmarýn pěkná ikonka! kdo to má být, že jsem tak smělá? ;)

Vivien Leigh - asi nejvíc známá díky roli Scarlett O'Hara nebo Blanche z Tramvaj do stanice Touha ;-)

real.blond
6688 příspěvků 11.01.14 11:47

Ja nejdriv cetla LSD :D

yanulla
767 příspěvků 12.01.14 07:51

@rozmarýn, wau, ten první odkaz…to je ono! Zkusím si je na prodejně objednat, děkuji!!!

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit