Kde aktuálně sehnat LBD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yanulla
767 příspěvků 09.01.14 16:26
Kde aktuálně sehnat LBD

Dobrý den, nutně potřebuji nesmrtelný kousek do šatníku. Malé černé! Chci jednoduchost a kvalitu cca do 2000 Kč. Další požadavky: s rukávkem (krátkým nebo 3/4teční), áčková nebo kolová sukně (ne pouzdrová), bez krajek, výrazného prošívání…měly by být prosté, hladké, s podšívkou! Prosím ne zahraniční e-shop. Má postava 158cm, 50kg, 89 -70- 90. Nezahlédli jste někde? Moc děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

Radley
55 příspěvků 09.01.14 17:55

http://bananarepublic.gap.eu/…/category.do?…

yanulla
767 příspěvků 09.01.14 19:18

Ještě doplním, že by měly mít kulatý výstřih… @Radle, děkuji za odkaz, ale chci platit v Kč a koupit v českém e-shopu. Jinak ty posldní by se mi moc líbily (bez těch kamenů).

yanulla
767 příspěvků 10.01.14 10:00

…že by na to i peklo bylo krátké?!!

queenmargot
1106 příspěvků 10.01.14 10:49

No, já si je aktuálně nechávám šít. V obchodech mám problém, že bych je stejně ve většině případů musela nechat upravit. A není nad vlastní návrh, moje šikovná švadlena jej vždy zvládne.

yanulla
767 příspěvků 10.01.14 12:40

@queenmargot, problém, že nemám šikovnou švadlenu. A je to vždycky risk, když člověk nevidí výsledek.

queenmargot
1106 příspěvků 10.01.14 13:16

@yanulla : Vždyť internet je plný odbrázků LBD, tak se stačí inspirovat a vyrazit ke švadleně. Obešlete je přes email s vaší představou, mkrněte na jejich reference a pak se rozhodněte. Pokud má web, kde její tvorba odpovídá vašim předstvám, směle do toho.
Já to tak udělala před rokem, kdy má původní švadlena bohužel zemřela a já byla nucena hledat novou. A dopadlo to více než dobře, už spolupracujeme přes rok. První šaty, které mi šila, byly plesové a osvědčila se. Tak sem směle šla s požadavkem na šaty ve stylu 30. let, donesla obrázek a šilo se. Tohle mám raději než pobíhání po obchodech a zkoušení jestli mi kde něco padne.

Zebra33
2038 příspěvků 10.01.14 13:46

Konkretni model vam neporadim, ale mam ctvery LBD, ktere vicemene odpovidaji tem vasim kriteriim (vetsinou jedno nesplnuji) z nasledujicich obchodu: Reserved, Mango, Zara, Next. Minimalne do Manga a Zary pokazde kdyz vlezu, najdu sekci malych cernych. Jinak sdilim nazor @queenmargot, ze pokud mate takhle vyhranene pozadavky (a nemate v planu z nich castecne slevit), bude nejlepsim resenim nechat saty usit.

rozmarýn
10 příspěvků 10.01.14 18:58

Co Next? Nějaké malé černé do 2000 jsem tam zahlédla, případně pokud je mi známo (viz http://www.modnipeklo.cz/…ehnat-kabat/)objednají cokoliv, co je na anglických stránkách.
Tyhle by vaše požadavky mohly splňovat
http://www.next.co.uk/g9044s7#…
 http://www.next.co.uk/x536s2#…

Navaa
546 příspěvků 10.01.14 21:02

Dnes jsem viděla v Gate malé černé nad kolena, hladké, s krátkým rukávem a kulatým výstřihem. Materiál celkem příjemný. Trochu tlustší látka, na zimu. Byly celkem ok, za pár korun. Ale je to Gate, takže žádná extra kvalita.

Navaa
546 příspěvků 10.01.14 21:03

@rozmarýn pěkná ikonka! kdo to má být, že jsem tak smělá? ;)

Brunhilde  10.01.14 21:04

Nemůžu si pomoct, ale já ten název tématu čtu „Kde aktuálně sehnat LSD“. Což by mne teda velice zajímalo. Když tak do SZ sím :-)

rozmarýn
10 příspěvků 11.01.14 10:58
@Navaa píše:
@rozmarýn pěkná ikonka! kdo to má být, že jsem tak smělá? ;)

Vivien Leigh - asi nejvíc známá díky roli Scarlett O'Hara nebo Blanche z Tramvaj do stanice Touha ;-)

real.blond
6688 příspěvků 11.01.14 11:47

Ja nejdriv cetla LSD :D

yanulla
767 příspěvků 12.01.14 07:51

@rozmarýn, wau, ten první odkaz…to je ono! Zkusím si je na prodejně objednat, děkuji!!!

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama