Kde je hranice mezi sexy a vulgárním

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrunnka
46 příspěvků 13.11.12 23:50
Kde je hranice mezi sexy a vulgárním

Zajímalo by mne, kde je pro vás hranice mezi sexy a vulgárním oblečením?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

catherinne
12482 příspěvků 14.11.12 00:30

@Petrunnka Pro každého někde jinde. Myslím, že by stačilo pročíst si diskuse o oblečení a mohlo být o téma míň, protože byste pochopila, že je to velmi různorodé, nevyzpytatelné a těžko definovatelné. Navzájem působících aspektú je tolik, že je to takřka Hamletovská otázka. Být či nebýt.

seznam.mih  14.11.12 04:30

Podle mě sexy může být něco rafinovaného. Dejme tomu že třeba v určitém úhlu něco prozradí hodně, ale jinak bývá oblečená normálně. Kdežto vulgární se vystavuje jako kus masa rovnou vše.

Sibyla
2639 příspěvků 14.11.12 07:28

Sexy bývá i Indka v sárí, tradiční muslimská nevěsta se zahalenou hlavou (a jak! Sledovala jsem videjko o svatebním líčení, a když byla hotová, oblečená a vyšperkovaná, bylo to něco tak oslnivě ženského, že jsme vedle ní my v Evropě působily bezpohlavně a polomužsky.) Vulgární ukazuje co může ukázat na veřejnosti bez zásahu mravnostní policie. Jako by volala: „kámo, pojď si štrychnout, jsem laciná!“ Trapné bývá, že ty holky často vůbec netuší, co signalizují.

Sibyla
2639 příspěvků 14.11.12 07:31
@seznam.mih píše:
Podle mě sexy může být něco rafinovaného. Dejme tomu že třeba v určitém úhlu něco prozradí hodně, ale jinak bývá oblečená normálně. Kdežto vulgární se vystavuje jako kus masa rovnou vše.

Jednou jsem čekala na dospívajícího synovce. Měla jsem bílý rolák, bílou manžestrovou sukni pod kolena vzadu s dost vysokým rozparkem a černé punčocháče. Když dorazil - odzadu - pravil uznale: „Teda, ty seš sexy!“ Byla jsem celá zahalená - jen ten rozparek, o němž jako bych nevěděla, zdůrazněný kontrastní barvou - a kluk to postřehl.

Atlacoya
2146 příspěvků 14.11.12 10:27

Ono nejde jen o oblečení ale i o to kdo a kdy si ho oblékne. Co na červeném koberci při předávání Oscarů působí sexy by na pražské ulici působilo vulgárně.

Diankenstein
1891 příspěvků 14.11.12 10:33
@Atlacoya píše:
Ono nejde jen o oblečení ale i o to kdo a kdy si ho oblékne. Co na červeném koberci při předávání Oscarů působí sexy by na pražské ulici působilo vulgárně.

Podle mě je taky důležité, jak se v určitém oblečení kdo chová. Protože když je vulgární člověk, tak na sobě může to mít nejcudnější oblečení na světě a nic to nezmění. A myslím, že to do jisté míry funguje i naopak.

Petrunnka
46 příspěvků 14.11.12 12:17

Samozřejmě vím, kde přesně je ta hranice u mne :-)Diskuzi jsem otevřela proto, že mě zajímalo, jak to mají ostatní. Hrozně ráda sem chodím a pročítám různé diskuze a baví mě sledovat co jste si dnes vzali na sebe. Jen někdy mi přijde, že navzdory tomu, že jste kočky, tak to spíše schováváte. Hlasuju za kratší sukně :-)

mujercita  14.11.12 12:25
@Petrunnka píše:
Hlasuju za kratší sukně :-)

Proč?

Petrunnka
46 příspěvků 14.11.12 12:43

Protože je hrozně těžké mít šmrnc v sukni v délce do půli lýtek:-)

mujercita  14.11.12 12:53

@Petrunnka to je ale jen tím, že zrovna teď jsou krátké sukně v módě. Na můj vkus už teda trochu moc dlouho. Osobně si naopak myslím, že je těžké mít šmrnc v tom, co nosí každá bez ohledu na to, jak ty nohy vypadají, taky to podle mě málokomu sluší snad s výjimkou hubených puberťaček, a v neposlední řadě se špatně shánějí dlouhé sukně, což je otrava.

skylor
159 příspěvků 14.11.12 12:55

Moje definice: Sexy oblečení by mělo nechávat prostor fantazii, kdežto vulgárnost je expicitní a odhalí vše rovnou.

Petrunnka
46 příspěvků 14.11.12 13:14

Tyhle dámy mají ode mne za jedna:-)

Harmonika
244 příspěvků 14.11.12 13:17
@Petrunnka píše:
Protože je hrozně těžké mít šmrnc v sukni v délce do půli lýtek:-)

Ale není to nemožné. Nedávno jsem měla sukni v délce pod kolena (takže přesně tu blbou délku) avšak k tomu puntíkované silonky (zhruba tyto , pozn. slečna na obrázku nejsem já) a lodičky na podpatku. Upnutý roláček s krátkými rukávy. Kamarád na mou adresu prohlásil, že „mě zabije“ a že mu dávám takovou sodu, že si to sotva umím představit a že ze mě prý sex-appeal čiší.
Bylo to oblečením? Vnitřním rozpoložením? Dle mého kombinací obojího.

mujercita  14.11.12 13:19

@Petrunnka Všimněte si, jak je těžké v krátké sukni přirozeně stát. Viz ta první a předposlední fotka, kde ta holka buď blbě stojí nebo má křivé nohy nebo obojí. Jinak žádná z nich mi nepřipadá pohoršující, to zas ne, ale ani zajímavá. A když si v těch modelech představím ještě ženskou o 10-15 let starší, o 10 kilo těžší, případně obojí dohromady, tak to ještě pořád nebude vulgární, ale bude to prostě nezajímavá nuda.

avionne  14.11.12 13:27
nonstop seksi

NO verte neverte je tazsie mat smrnc v minisukni pokial nemate -náct, pripadne ranných -cet a zaroven nie ste vysoka stihla/mala a ultra. stihla. A vlastne vobec nerozumiem tej potrebe vyzerat neustale seksi? Chapem ze kazdy ma obcas chut sa vystramakovat vyzerat maximalne zensky, vlnit sa krivkami ako priliv…ale nerozumiem tomu intenzivnemu nutkaniu ktore maju niektore zeny byt seksi neustale! Nemylte si pojmy, ja myslim ze vyzerat zensky je fajn ale vystupnovat to do,,kazdy den prsa ven" mi pride uz lahko zamindrakovane (co tie zeny potrebuju neustale obdiv? alebo su to bytosti pudami zmietane? potrebuju byt sexualnym objektom aby si pripadali pritazlive?)
nepaňatno

Petrunnka
46 příspěvků 14.11.12 13:32

Mě se tenhle styl moc líbí, je to jednoduché i lehce sexy a nikdy nechybí zajímavý detail (barevné boty, zajímavé psaníčko atd.), který to pozvedne. A slečna má křivé nohy, stejně jako já:-)Ale vášeň pro sukýnky je silnější:-)

Petrunnka
46 příspěvků 14.11.12 13:45

Tak myslím, že být pořád nonstop sexy ani nefunguje. Ideální je, když žena umí být jeden den za kočku a druhý den vyrazí v converskách a kožené bundě. Obléct se přiměřeně k situaci a náladě:-)

mujercita  14.11.12 13:47

@Petrunnka No, asi se neshodneme. Mně připadá mnohem víc sexy, když si ostatní pod dlouhou sukní představují naprosto dokonalé nohy, než když rovnou vidí ty křivé :-)

Harmonika
244 příspěvků 14.11.12 13:52

@skylor Naprosto s Vámi souhlasím. Vulgárnost se mi příčí, stejně jako prvoplánový sexy-look. Rafinovanost je možná tím správným výrazem, která je právě v doplncích a detailech. V onom prostoru pro fantazii, o kterém se zmiňujete. A co potvrzuje svou příhodou i @Sibyla. Avšak stále není na každodenní nošení.
Ke spokojenosti mi tedy stačí, pokud vypadám a působím žensky, upraveně, elegantně. Pokud má někdo potřebu být neustále seksi, je asi něco špatně (jak píše @avionne).

uu  14.11.12 14:01

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:43

Pavučinec plyšový  14.11.12 14:06

@uu Někteří tak asi reagují, ale předpokládám, že většina mladých má snad přece jenom rozum v hlavě a chovají se normálně. Kdyby ne, tak nedejbože, aby se dívali třeba na nějaký film o pravěku (aha, jasně, prostě vemu holku klackem po hlavě a odtáhnu za nohy do jeskyně…).

mujercita  14.11.12 14:11

@uu @Pavučinec plyšový Když ono to seksíí na plný pecky dost často odvádí pozornost od toho, že jinak tam už v podstatě nic není. Platí pro popmusic i pro jiné situace.

Pavučinec plyšový  14.11.12 14:18

@mujercita Připouštím, že i já na ošemetná jednání volím raději krátkou sukni. Nevím, jestli je to zrovna sexy, ale každopádně to (zatím) funguje.

Petrunnka
46 příspěvků 14.11.12 14:24

Tak s tím naprosto souhlasím! Dnešní videoklipy ve velké většině případů postrádají jakýkoli příběh. Většinou se odehrávají na nějaké párty, v klubu, nebo třeba na lodi a šíleně se tam kalí. Vstupenkou jsou bikiny, nebo titěrné šatečky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit