Kde koupit boty v UK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
EraK
2 příspěvky 27.09.15 17:54
Kde koupit boty v UK

Ahoj, za necelý měsíc se chystám do UK (Londýn, Oxford) a rozhodl jsem se, že bych chtěl provést i nějaký ten nákup. Klasické oblečení bych chtěl koupit hlavně v Primarku. Mám zálusk na nějaké mikiny, pár triček, tepláky a opasky. Rád bych vás poprosil, kdybyste mi mohli poradit nějaké další dobré obchody, kde se dá výhodně nakoupit. Ale hlavní důvod, kvůli kterému zakládám toto téma je, že hlavně si chci koupit boty. Chtěl bych se prvně zeptat, jestli někdo nevíte jak je to s cenami např. v Nike v UK a jak se celkově pohybují ceny sportovních bot a oblečení. No a dále bych byl rád, kdybyste mi poradili, kde pořídit NEsportovní boty. Chtěl bych si pořídit takové nějaké polobotky, jako mají u nás třeba v CCC. Takové formálnější. Děkuji moc za rady :-)


  Reakce:
 
Bender1
124 příspěvků 27.09.15 19:09

Ahoj,

v UK jsem byl tento měsíc, ale v Edinburghu. Můžu doporučit River Island a GAP. V Primarku jsem viděl pár pěkných věcí, ale moc mě toho zase nezaujalo a kvalita podle některých není zrovna valná u některých věcí. Cena také není dnes v přepočtu na kurz zas tak výhodné. Možná by bylo dobré udělat si čas v Londýně na Oxford St. a Regent St.. Stačí se podívat na jejich webové stránky, ať máš přehled ohledně obchodů a do kterých budete chtít vejít. Návštěva UNIQLO je povinná! :D Málem bych na ten obchod zapomněl.

Přijde mi, že kromě většího výběru ohledně cen není o co stát, kromě slev, kvůli kurzu, který se pobybuje od 37,5 až po 38,5 za Libru ke Koruně. Možná levně takové sportovní věci můžete sehnat na Piccadilly Circus v Lily Whites.

Toť můj názor na věc :)

Hodně štěstí s hledáním a nakupováním!

 
EraK
2 příspěvky 04.10.15 12:53

Děkuji moc za rady :) A chci se ještě zeptat, jestli mají v těchto obchodech velikosti na velké chlapy :D tzn. 2XL+. Děkuji

 
Bender1
124 příspěvků 04.10.15 15:53

@EraK Podívej te se na jejich stránky ale u MS je určitě kolekce Big & Tall. Já mám spíš opačný problém :)

 Váš příspěvek

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit