Kde koupit dámské "oxfordky"?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

žluťásek
2380 příspěvků 18.09.13 22:19
Kde koupit dámské "oxfordky"?

Poradíte, kde v Praze sehnat šněrovací polobotky bez podpatku, které se budou hodit ke kalhotům i případné sukni? Tomu, po čem bažím, se zřejmě říká oxfordky :) Ideálně béžové, ale beru i hnědé či šedé, v nouzi snad i černé. Ráda bych se vešla do 1000 Kč, není to však krajní strop. Dnes jsem oběhla přesně třináct obuví v centru a zřejmě jsem se ocitla v jiném časoprostoru, všude už jsou jen kozačky. (V září?!) Děkuji

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.09.13 22:29

Koženkové a myslím i kožené mají v ccc.

žluťásek
2380 příspěvků 18.09.13 22:33

Tam jsem byla a jen samé podpatkové nebo teniskoidní :(

TulaJ
254 příspěvků 19.09.13 13:53

My-Tesco - síce v Bratislave, ale možno majú v Prahe podobný sortiment - minulý víkend som dcére kúpila Clarks-y, čierne, lakovaná koža, nízky opätok, božsky pohodlné (pravda, lacné neboli, ale s kupónom Marianne sa to dalo prežiť - bola na to 25% zľava, myslím, že sú dosť kvalitné). Mali aj v kombinácii béžová-čierna.

TulaJ
254 příspěvků 19.09.13 14:00

Našla som foto tých Clarksov - na ich stránke ich majú vo viacerých farbách, a samozrejme, lacnejšie.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 19.09.13 19:41

@žluťásek Zkoušela jsem si ty první minulý týden v CCC, ale úplně příšerně klouzaly. Mají hodně tvrdou podrážku takřka bez vzorku a v obchodě byla dlažba.
V reálu mi přišlo, že vypadají o trochu míň pánsky.

Nějaké měli v létě také u Bati.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 20.09.13 06:51

A v létě měli v Salamanderu tyto, hnědé a světle šedé.

žluťásek
2380 příspěvků 20.09.13 09:04

@Potrefenáhusa Ach jo, to jsou přesně ty typy. Tak já budu zkoušet štěstí v různých prodejnách, třeba někde něco z léta zbylo :-) Děkuju všem za rady.

valery
1579 příspěvků 21.09.13 14:11

@Potrefenáhusa
podobný jsem koupila vloni v Deichmanu asi za 500,– v šedé barvě s kostkovanými tkaničkami! ty mě dostaly- nosím je v jednom kuse takže bohužel teď už rozhodně nejsou vhodný k focení, ale příště si je koupím zase- k úzkým nohavicím super!

valery
1579 příspěvků 21.09.13 14:13

@Potrefenáhusa
tyhle se mi zdají hodně pánský, alespoň ty samý nosí ten můj do práce, ale třeba v reálu to opravdu na dámský nožce vypadá dobře ;-)

KacaStar
9 příspěvků 09.10.13 16:53

Nekupujte si koženkové, nevyplatí se to. Kožené vám vydrží několik let, koženkové jednu sezónu. Hezké měl loni Baťa, ale kvalita trochu pokulhávala. Velice hezké, kožené prodává Galex, od vícero značek, v Ara mají aktuálně ve slevě krásné oxfordky od s. Oliver v černé nebo šedé barvě. Když najdete pěkné, kožené oxfordky s klouzající podrážkou (jak někdo zmiňoval výše), dá se na podrážka podrazit, aby neklouzala. Ale u koženkových za 500 to nemá význam.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit