Kde koupit dámské "oxfordky"?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

žluťásek
2426 příspěvků 18.09.13 22:19
Kde koupit dámské "oxfordky"?

Poradíte, kde v Praze sehnat šněrovací polobotky bez podpatku, které se budou hodit ke kalhotům i případné sukni? Tomu, po čem bažím, se zřejmě říká oxfordky :) Ideálně béžové, ale beru i hnědé či šedé, v nouzi snad i černé. Ráda bych se vešla do 1000 Kč, není to však krajní strop. Dnes jsem oběhla přesně třináct obuví v centru a zřejmě jsem se ocitla v jiném časoprostoru, všude už jsou jen kozačky. (V září?!) Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.09.13 22:29

Koženkové a myslím i kožené mají v ccc.

žluťásek
2426 příspěvků 18.09.13 22:33

Tam jsem byla a jen samé podpatkové nebo teniskoidní :(

TulaJ
254 příspěvků 19.09.13 13:53

My-Tesco - síce v Bratislave, ale možno majú v Prahe podobný sortiment - minulý víkend som dcére kúpila Clarks-y, čierne, lakovaná koža, nízky opätok, božsky pohodlné (pravda, lacné neboli, ale s kupónom Marianne sa to dalo prežiť - bola na to 25% zľava, myslím, že sú dosť kvalitné). Mali aj v kombinácii béžová-čierna.

TulaJ
254 příspěvků 19.09.13 14:00

Našla som foto tých Clarksov - na ich stránke ich majú vo viacerých farbách, a samozrejme, lacnejšie.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 19.09.13 19:41

@žluťásek Zkoušela jsem si ty první minulý týden v CCC, ale úplně příšerně klouzaly. Mají hodně tvrdou podrážku takřka bez vzorku a v obchodě byla dlažba.
V reálu mi přišlo, že vypadají o trochu míň pánsky.

Nějaké měli v létě také u Bati.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 20.09.13 06:51

A v létě měli v Salamanderu tyto, hnědé a světle šedé.

žluťásek
2426 příspěvků 20.09.13 09:04

@Potrefenáhusa Ach jo, to jsou přesně ty typy. Tak já budu zkoušet štěstí v různých prodejnách, třeba někde něco z léta zbylo :-) Děkuju všem za rady.

valery
1579 příspěvků 21.09.13 14:11

@Potrefenáhusa
podobný jsem koupila vloni v Deichmanu asi za 500,– v šedé barvě s kostkovanými tkaničkami! ty mě dostaly- nosím je v jednom kuse takže bohužel teď už rozhodně nejsou vhodný k focení, ale příště si je koupím zase- k úzkým nohavicím super!

valery
1579 příspěvků 21.09.13 14:13

@Potrefenáhusa
tyhle se mi zdají hodně pánský, alespoň ty samý nosí ten můj do práce, ale třeba v reálu to opravdu na dámský nožce vypadá dobře ;-)

KacaStar
9 příspěvků 09.10.13 16:53

Nekupujte si koženkové, nevyplatí se to. Kožené vám vydrží několik let, koženkové jednu sezónu. Hezké měl loni Baťa, ale kvalita trochu pokulhávala. Velice hezké, kožené prodává Galex, od vícero značek, v Ara mají aktuálně ve slevě krásné oxfordky od s. Oliver v černé nebo šedé barvě. Když najdete pěkné, kožené oxfordky s klouzající podrážkou (jak někdo zmiňoval výše), dá se na podrážka podrazit, aby neklouzala. Ale u koženkových za 500 to nemá význam.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama