Kde koupit kvalitní dámskou košili v Ostravě a okolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaca_xyz
1 příspěvek 07.02.15 11:35
Kde koupit kvalitní dámskou košili v Ostravě a okolí?

Ahoj pekelnice,
doufám, že mi poradíte. Ráda bych si koupila několik košil na běžný nošení např. do práce. Chci něco, co bude vypadat jako klasická pánská košile, akorát šitý na ženskou postavu. Prošla jsem většinu takovejch těch známejch řetězců jako Orsay, HM, apod. a nenašla jsem žádnou, která by se mi líbila.

• Normální košile tam moc nemají
  • Když už mají, jsou moc tenký a tím pádem průhledný/průs­vitný. Nechci, aby pod bílou košilí každej viděl, jakou mám podprsenku.
  • Když už takovou najdu, tak mi nesedí. Mám prsa B-C a v pase velikost tak XS, takže se mi buď dole plandá nebo ji nahoře nedopnu.

Existuje nějakej obchod, kde by na mě něco měli, nejlíp v Ostravě? Našla jsem nějaký tipy, ale převážně v Praze a tam jezdím málokdy. Ocením i odkazy na eshopy, i když zrovna košili bych si chtěla nejdřív vyzkoušet. Nemám bohatýho sponzora, takže bych se ráda vešla do 1000 kč/kus.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit