Kde koupit kvalitní svetr (Brno)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michy91
8 příspěvků 08.11.14 16:08
Kde koupit kvalitní svetr (Brno)

Zdravím, dnes jsem prošla celou Vaňkovku a nepodařilo se mi sehnat rozumný svetr. Pár kousků z bavlny/vlny měli sice v Peeku, ale ty měly bohužel moc krátké rukávy. Ostatní obchody samý polyester a kdovíco.
Ráda bych se zeptala, kde se tedy dá sehnat v Brně kvalitní svetr, který sedne (žádné ty pytlovité obří svetry), vydrží déle než jednu sezónu a nezruinuje mě? Možná bych se taky zeptala, jaké složení materiálu je ještě v pořádku a co už je vyloženě odpad.
 Díky!

Reakce:

continuity
5851 příspěvků 08.11.14 20:20

@Michy91 na www.woolovers.com

sagiti
357 příspěvků 09.11.14 00:07

Nejkvalitnější svetry jsem vždy koupila v sekáči.

mesicek.na.hnoji
65 příspěvků 09.11.14 10:07

Mám stejný problém v jiném městě. Včera jsem nic nesehnala, dnes koukám po eshopech a asi má jediná naděje bude United Colors of Benetton. Ale nemám s touhle značkou žádné zkušenosti.

Michy91
8 příspěvků 09.11.14 12:30

Dobře, skočím mrknout do toho Benettonu. Přece jen preferuji možnost vyzkoušení než objednávání po internetu a potom třeba vracení atd.. :)

mesicek.na.hnoji
65 příspěvků 09.11.14 16:23

@Michy91 Pak prosím dejte vědět, jak jste dopadla a jestli má cenu tam jezdit :)

Michy91
8 příspěvků 09.11.14 20:18

Tak dnes konkrétně tak, že měli zavřeno takže jsem zase jela domů :D Zkusím možná zítra :)

tyčka
14 příspěvků 10.11.14 09:25

Woolovers mohu jenom doporučit! Loni jsme s koleg. z práce kupovaly asi 10 svetrů, velikosti jsme měřily a střílely od oka a podle tabulek. Vše sedí, žádné vytahané lokty, rukávy apod. Vlněné kousky hřejí více jak spec. sportovní oblečení z uměl. vláken. Max nadšení nejenom moje.

Oldyn
5015 příspěvků 10.11.14 11:14

Je to asi tři roky nazpět, jsem dobrej svetr (Norwear) koupila v Rejoice.

berruska  18.11.14 23:34

Zahlédla jsem i v Marks and Spencer

Michy91
8 příspěvků 19.11.14 07:33

Koupila jsem si jeden slabší v Benettonu, složení vypadalo dobře. Měli tam ale úžasné kašmírové které mi bohužel neseděly, slečna ale říkala, že by měli ještě dovézt nějaké další, tak se tam zase stavím :)

Anndyy1
3 příspěvky 30.10.15 18:10

Holky já si normálně taky kupuji svetry v obchodě. Ale mamka si upletla kardigan, ze sterého jsem byla úplně paf. Nevím jak to udělala, ale je krásný, byl to super dárek k narozeninám. :)

Hviizda
15 příspěvků 31.10.15 17:52

Tak ono kdo umí plést, tak je to úžasné. Já to teda umím, ale žádný zázrak. Ale mamka plete také hodně a umí kouzla se mi zdá :). Kde bere vaše maminka příze, já je mamce kupuji na zitron.cz, protože si tam mamka vždy nejvíc vybere.

Anndyy1
3 příspěvky 01.11.15 20:12

Jé napsala jsem to špatně mě upletla :D taky máte teda štěstí, že maminka je šikovná na ruční práce.

Hviizda
15 příspěvků 02.11.15 01:31

Jo je to super, mě to jako jde, ale nvm nvm. Mamka mě chválí, ale mě se to moc ještě nelíbí.

ab
31 příspěvků 03.11.15 19:12
@Rebelion store píše: Čeští návrháři, české materiály.
Kukněte na náš fb: www.facebook.com/rebelionstore

Když si tak zakládáte na té českosti, hlavně že název je světový.
A určitě nekuknu.

Jindrason
157 příspěvků 05.11.15 09:09

A co Zara kousek od České. A je tam více obchodů jen nevím jak se jmenují :))))

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit