Kde mají největší a nejlepší výběr podprsenek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paraplina
22 příspěvků 21.05.13 09:29
Kde mají největší a nejlepší vyber podprsenek?

Ahoj už jsem psala, že shaním podprsenku na větší prsa a podnikla jsem patřičné kroky a psala jsem, že nejbližší město dvě hodiny a pul od sud. Kdybyste měli volit mezi Caresse, pak tou Palmovkou a Braexpertem ve Vodičkové kam by ste šli? Kde mají největší vyběra jsou profi?

Reakce:

MP Janka
373 příspěvků 21.05.13 10:49

Já už jsem to v nějaké diskuzi psala, mě přijde nejlepší Braexpert (ale je nejdražší), je tam strašně milá prodavačka, někomu může vadit, že na vás při zkoušení sahá, ale zas přesně ukáže, jak to v té podprsence poskládat, rovnou upraví ramínka, dokonce pomáhá se zapínáním.
Na Palmovce, možná tím, že jsem věděla svoji velikost, tak paní prodavačka jenom koukla, maximálně dotáhla ramínka.
V Caresse jsem nebyla.
Ale v klidu se dají všechny 3 obchody objet za 2 hodiny, třeba začít Palmovkou, sednout na metro B, sjet na Můstek do Vodičkovi a pak na metro A na Náměstí Míru.

Paraplina
22 příspěvků 21.05.13 11:06
podprsenka

Prosím pěkně a na te palmovce se ten obchod jmenuje jak, abych mohla vyhledat adresu na Mapy.cz.Dík Parap

Paraplina
22 příspěvků 21.05.13 11:07
podprsenka

A když říkáš Janka hrozně drahé, jakou častku máš na mysli?1 tis. Kč?

Paraplina
22 příspěvků 21.05.13 11:08
podprsenka

A ještě Marks and Spencer nemají asi e-shop, že?

Moir
1805 příspěvků 21.05.13 11:20

To se ale takhle moc posoudit nedá, kdo má největší výběr a nejlepší. Vzhledem k tomu, že to není zas až tak tragicky mimo centrum města, chce to obejít všechno. Caresse je taky moc fajn.
M&S hlavně nemá až tak moc dobrý výběr velikostí. Modelů sice tři,,, ale když třeba chcete malý obvod a větší košíčky, zjistíte, že máte místo 50 modelů k výběru 3. Nebo taky žádný.

MP Janka
373 příspěvků 21.05.13 11:43

Drahé je 1000 Kč a výš, z Braexpertu mám všechny podprsenky za 1200, Ve Správné podprsence na Palmovce se dá nakoupit i pod 1000 Kč.
Ale opravdu bude nejlepší objet všechny 3 obchody.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit