Kde nakupovat v New Yorku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Helen
8 příspěvků 31.08.11 20:08

Potřebovala bych poradit, kde nakupovat oblečení a boty v New Yorku - ne moc draze a s nějakou poměrnou kvalitou, všechno je tam dost drahé a musí se dobře vybírat. Takže kdo už jste tam třeba byli a znáte nějaký dobrý obchod, se kterým máte zkušenosti, tak sem s ním! :-) Díky

Reakce:

MP Jana
217 příspěvků 01.09.11 04:03

Koukněte na DSW, to je botovej outlet.

Farfeloo
4 příspěvky 01.09.11 07:58

Jedině vintage! :-)

GreatSusan  01.09.11 08:54

Muzu doporucit Century 21, chodim do toho blizko Wall Street, existujou jeste asi dalsi 3 nebo 4 ruzne po NY (muzes je googlovat). Byva tam dost narvano, ale rozhodne se to vyplati. Je dobre jit tam brzo rano, nez se tam nahrnou turisti. Vyplati se tam vsechno, je ale dobre vedet, co chces a jit po konkretnim typu obleceni (napr. saty), protoze je to obrovske a preplnene a snadno se ti muze stat, ze toho budes mit nad hlavu a budes chtit jen vypadnout na vzduch. Pomoc od prodavacek neocekavej.

GreatSusan  01.09.11 08:57

Docela dobry obchod je taky UNIQLO, velice stridme obleceni, docela dobra kvalita. Jejich hlavni designerka je (mozna, ze uz neni, nevim) Jil Sander.

MP Helen
8 příspěvků 01.09.11 10:25

Moc díky za tipy! :-)

GreatSusan  01.09.11 11:02

Taky by se ti mohl libit blesak v Hell´s Kitchen, byva to o vikendu, maji taky int. stranku, hellskitchenfle­amarket.com. i kdyz nic nekoupis, je to hezky vylet a dobre se tam foti. A krasne fotky se nechaji delat ze strechy Metropolitan Museum, maji tam kavarnu (dostanes se tam jen jako navstevnik muzea).

MP Karol
1 příspěvek 01.09.11 13:20

Ahoj,
rozhodně doporučuju 21st Century a ostatní outlety typu T.J.Maxx nebo Ross, všechny na Manhattanu, snadno najdeš na Google maps. Musíš se tím sice prohrabat, ale jestli ti to nevadí, narazíš na značkové věci, které se u nás prodávají klidně i 5× dráž. Jako př. mě napadají podprsenky Calvin Klein, které stály asi 13 dolarů včetně sales tax a u nás je pořídíš za tisícovku a víc. Kdybys měla čas na výjezd, podívej se na http://www.premiumoutlets.com/…s/outlet.asp?id=7 Jeden je celkem blízko NY, dá se tam dojet autobusem asi za 30 dolarů za zpáteční lístek. Já jsem to absolvovala, strávila tam půlku dne (mohla bych i týden) a spokojenost.

Ati
75 příspěvků 05.06.14 16:05

Chtela bych ozivit tuto diskuzi. V lete jedu na mesic do New Yorku a New Jersey tak bude cas i na nakupy. Seznam, co by se mi libilo ke koupi jiz sepisuju, ale pokud mate nejake dalsi tipy, co si z USA privezt a kam zajit, podelte se, prosim. Dekuji.

Ati
75 příspěvků 05.06.14 16:06

Clanky s tipy tady na MP (nasla jsem dva) jsem jiz cetla.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit