Kde nakupujete online?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Terra
7 příspěvků 25.03.12 17:08
Zdravím,

nakupoval někdo z vás tady v tomhle e-shopu Veraal Fashion ? Jsem na něj narazila a mají tam toho opravdu dost a není tam hlavně takové to -píp- zboží jak jinde.
Strašně se mi líbí tyhle plavky a tahle noční košilka .
Kupoval někdo nějaké oblečení z tohoto e-shopu? Ptám se proto, jestli nebyl problém, když zboží nesedělo nebo se vracelo. Sice na stránkách píšou, že zboží není problém vrátit, ale to píšou všechny e-shopy a pak skutek utek.

Budu ráda za každou radu.

Terra

Reakce:

Ani  25.03.12 18:41

Mají fotky na smažené mrtvole :(
Kdy konečně začnou české obchody fotit podobným stylem, jako fotí třeba Asos?

MP Terra
7 příspěvků 25.03.12 19:10
Asi vím, kterou smaženou mrtvolu máš na mysli. Ale + je to, že těch věcí se „smažkou“ je tam málo a spíše mě připadá, že se toho chtějí zbavit.
Ostatní věci co tam jsou mají podle mě fotky na úrovni a věci vypadají dobře.
Jinak fotky mají předpokládám od dodavatelů oblečení. Kdyby si to měli fotit sami, tak by ty ceny byly zase někde jinde, protože ono nafotit třeba 100 kusů nějakého oblečení musí stát solidní peníze (fotograf, modelka, úprava fotek).
Zkusím si objednat ty plavky a tu košilku a uvidím. Psala jsem tam e-mail s tím, jestli nebude problém zboží vrátit když nebude sedět a odepsali, že to problém není. Tak jim zkusím věřit.

Terra

MP kiki
2 příspěvky 26.03.12 06:45
Ono stačí si ten e-shop najít na Heureka.cz a nemusíš dumat jestli v nějakém e-shopu nakoupit či ne. Celkem dobré, nenakupuji už nikde, aniž bych se prvně nepodívala jaké mají recenze. V dnešní době plné pochybných eshopů…

modra_kocka
903 příspěvků 26.03.12 08:24

kiki: to by pak nebyl důvod postovat sem odkaz na e-shop s upozorněním, že je tam spousta skvělých věcí! :)
Terra: na webu, který máte schovaný pod nickem, vyšla 7. prosince 2011 dost obsáhlý článek reklama na tento e-shop. Proč se nezeptáte tam? ;)

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.03.12 08:56

no jo, hned mi bylo podezřelé, jak se Terra vyzná v tom, proč mají v e shopu fotky od výrobce :-)

MP kiki
2 příspěvky 26.03.12 09:19

modra_kocka: aha:-D ale tak plavečky mají pěkné musím říct, vybrala bych si. Jinak s těma fotkama to je snad jasné, že si to každý eshop nefotí sám ne? Kdyby jo, tak by nemělo x eshopu stejné oblečení vyfocené na stejných babách:o/

MP Terra
7 příspěvků 26.03.12 09:28
A jsem odhalená :). Ne teď vážně. S eshopem nemám nic společného, ale s webem co mám ve jménu trošku mám. Ale článek na ten eshop jsem já nepsala. Já se snažím psát o něčem jiném.

Co se týká toho, proč jsem se neptala tam je jednoduchý. Web je docela nový a zatím nemá takovou návštěvnost aby tam každý psal komentáře. Proto jsem se ptala tady, kde to s návštěvností je trošku jiná liga.

Barbucha:
v tom se člověk vyznat moc nemusí, ono to je jasné. Stačí se podívat na jiné eshopy, co mají podobný sortiment zboží a hned je jasné, že fotky jsou od dodavatele a mají je všichni stejné.
Kdyby si měl každý shop fotit vlastní fotky, tak by cena zboží byla pak někde jinde, protože náklady na fotky, modelky by se někde musela vykompenzovat.

gulietta  26.03.12 10:02

Škoda takých idiotských odkazov. Teraz už neuverím ani obyčajnej otázke na to aké očakávate počasie. Asi zanevriem na forum.

MP Terra
7 příspěvků 26.03.12 10:06

já si myslím, že to tu někdo moc hrotí a každý ať si věří čemu chce ;)

GreatSusan  26.03.12 13:06

Terra: ja si myslim, ze ani nejde o to, ze by nekdo neco hrotil, ale o to, ze se nekdo brani, kdyz se ho nekdo jiny snazi oblbovat. Kazdy si muze verit cemu chce, ale mam dojem, ze zrovna Vam tu nikdo uz moc verit nebude.

MP Terra
7 příspěvků 26.03.12 13:27

Právě se mi zhroutil svět…

GreatSusan  26.03.12 14:11

to me tesi

Challi
3 příspěvky 28.03.12 12:45
Ja jsem naposled nakupovala tady http://www.ikabelka.cz a musím říct že maximalní spokojenost. Kabelka mi došla do 2 dnů v práci sem sklidila obdiv a od manžela pochvalu že to tentokrát bylo levnější :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit