Kde rádi nakupujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nyxx
512 příspěvků 23.11.13 14:23
Kde rádi nakupujete?

Rozhodla jsem se založit téma, kde by se shromažďovaly informace o oblíbených kamenných obchodech, e-shopech či prodejcích třeba na e-bayi i jinde, kde rádi nakupujete a s kterými máte dobré zkušenosti. Sama začnu e-shopy s kosmetikou:

Reakce:

KoraKora
2256 příspěvků 08.12.13 09:50

Nemáte prosím někdo tip, kde na netu koupit barevné punčocháče, momentálně ty teplejší. Nějak nemám čas ani chuť obíhat obchody. Díky.

marketuska
103 příspěvků 08.12.13 10:38

@KoraKora Letmým pobrouzdáním jsem narazila na toto a toto , třeba si vyberete…Jinak já v zimě většinou nosím punčocháče dvoje - jedny tenčí, „pěkné“, navrch a pod ně termopunčocháče či termolegíny…

Rulík zlomocný
29 příspěvků 08.12.13 11:45

@KoraKora Punčocháčů mají spoustu v tomto obchodě: http://www.e-puncochace.cz/…ace-hrejive/ , tak třeba si vyberete. Za sebe můžu jen doporučit.

KoraKora
2256 příspěvků 08.12.13 12:52

@Rulík zlomocný @marketuska Díky moc, vybrala jsem i to co nebylo v plánu. :-)

ImperiaS
2 příspěvky 25.08.14 14:18

Z kamenných obchodů mám ráda CA, FF v Tescu a někdy Marks and Spencer - vdy záleží, co sháním apod. Punčochy zásadně v FF, kabáty v MS, basic tílka, trička pak v CA i FF. Snažím se oc neutrácet a kupovat jen to, co potřebuji nebo to, co se mi líbí a přitom je dobrý poměr cena/kvalita.
O to víc se pak rozšoupnu na e-shopu Mad Max Fashion, kde mají neotřelé kousky. Mívají taktéž slevy a jejich oblečení mi přišlo vždy kvalitní a příjemné na nošení. Jen škoda, že fungují jen na dobírku nebo osobní odběr. Když už tam tedy objednávám, tak vždy více než jeden kus, právě kvůli té dobírce (nebo se případně domluvím s kamarádkou)

vashtie  25.08.14 14:21

@ImperiaS A kam teď s tim hadrnictvím, které téma zkusíme dál?:-)

emiliab
48 příspěvků 02.10.14 14:37

Guess.eu, lilijolie.com, ebay a amazon, feelunique.com,…

Antigrey
144 příspěvků 02.10.14 14:43

Co se týče oblečení, tak mám moc ráda nákupy z FF, Guess, Poshme, Faerie, Cath Kidston, Marks and Spencer a třeba Astratex. Tyto obchody, eshopy mám v oblibě buď kvůli kvalitě a originalitě oblečení, příjemné obsluze nebo kabinkám a nebo skvělému zákaznickému servisu.

stes  02.10.14 14:58

@ImperiaS Tak to je tedy pekelnej příspěvek :-) Ale snaha byla..začalo to tak nevinně :-)

Alterations
533 příspěvků 03.10.14 17:05

Nejsem bohatá, ale naposledy jsem si koupila dvě „trička“ v Gantu. Jedno tmavomodré a jedno krémové, Ohrnovací stojáček, delší rukávny s patentem na konci a stejně ukončenou délkou. Prostě naprosto perfektní. Akorát že desetkrát dražší…

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit