Kde se seženu tričko Jack Daniels?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gelato
2 příspěvky 11.12.13 08:19
kde se seženu tričko Jack Daniels?

Ahoj, nevíte někdo kde bych v Praze sehnala pánské tričko Jack Daniels? Nechci objednávat z internetu, tak jestli jste ho někde zahlédli tak dejte prosím vědět :)

Reakce:

Giulietta  11.12.13 08:22

@gelato Dostaneš ho ku každej fľaške Whiskey. Kup si ten chlast a máš tričko. Reklamné trička sa dávajú k predmetom, ktoré reklamujú.

razorblade_reloaded  11.12.13 10:41

Jestli ho nepotrebujete ted hned, tak pockejte na letni festivaly. ja si takovy tilko kupovala loni na RfP

Dahllie
2222 příspěvků 11.12.13 19:44

Bývá v těch vánočních balíčcích s flaškou, ale letos jsem myslím viděla jen skleničky. No a jinak fakt na fesťácích

MaggieCassidy
127 příspěvků 11.12.13 20:01
@Giulietta píše:
@gelato Dostaneš ho ku každej fľaške Whiskey. Kup si ten chlast a máš tričko. Reklamné trička sa dávajú k predmetom, ktoré reklamujú.

eh… no tak to už bych těch triček musela mít plnou skříň. Pánská jsem nedávno viděla na stáncích u vietnamců, zkuste se porozhlédnout tam (teda pokud netrváte na závratné kvalitě a přežijete, že to nejspíš nebude „officialy licensed“), já mám spíš problém sehnat dámské.

gelato
2 příspěvky 13.12.13 10:52

Díky všem :) Chci ho jako dárek pro tátu tak ho možná nakonec přece jen objednám z internetu. (viděla jsem tam i dámské)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit