Kde sehnat dobré kalhoty a nepřijít o nervy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 21.09.12 19:23
kde sehnat dobre kalhoty a neprijit o nervy?

Zdravim pekelnice, uz mesic zoufale shanim kalhoty na bezne noseni, nejlepe dziny nebo nejake ty barevne kalhoty. Dostala jsem se do faze, ze uz je mi snad i jedno jake, jen aby sedely a byly prijemne. Shanela jsem je i v Londyne a proste nic. Zacinam mit depku, ze ma velikost 38 je tezce nad prumernou velikosti a nemam ani vysku 180…na coz mam pocit, ze ma vetsina kramu sablonu. Ze zoufalstvi jsem prolezla snad vsechny kramy v obchodnim centru a musim rict, ze jsem jen otravena, kolik casu me to stalo. Spatne materialy, divne strihy…kde shanite kalhoty?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Jetthro
1129 příspěvků 21.09.12 19:29

Dziny v Dieselu, nedzinovy mam dvoje z Benettonu (ale z Italie, tady mi prijde ze je kvalita o dost horsi..), Max Mara (v cervenci meli nekolikery krasny barevny kalhoty v obchode co je skoro Na Prikope, slim i sirsi, mohli by jeste nejakej zbytek mit) a Gant. Delku jsem od urcite doby resit prestala, vsechny kalhoty si proste nechavam zkracovat pokud jinak sedi..

Jinak nedavno jeste meli dost velkej vyber barevnejch kalhot v Zare, ale nevim jestli jeste budou..

Mylady2
12409 příspěvků 21.09.12 19:31

@Ceresa Ha a kdyz jste byla v tom Londýně šla jste do Hollister??? Ti mají různé délky a vůbec velký výběr…

Ceresa
465 příspěvků 21.09.12 19:37

@mylady:Nebyla:( je taky nekde na Oxford Street? Abych byla pro priste poucena;)

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 21.09.12 19:40

Abych nepřišla o nervy při hledání elegantních kalhot, tak jsem si našla švadlenu. Při mojí výšce a délce nohavice 119cm jsem ani jinak nemohla…Než jsem si nechaal kalhoty šít, tak jsem chodila „na Havla“ :-)
Džíny se mi ted povedlo koupit krásný na internetu - jsou to Lee - v obchodě jsem si vyzkoušela velikost pasu a střih a z netu jsem objednala v nejdelším provedení…Délku nohavice 35 neměli v žádném krámě v Liberci ani Praze - díkybohu za internet :-)

Ceresa
465 příspěvků 21.09.12 19:43

@Jetthro za tip na max maru, zajdu. V dieselu neumela prodavacka ani „zabucet“,tak jsem se tam jen otocila. V gantu jsem nesehnala, v zarovskejch kalhotach vypadam divne a benetton Na Prikopech fakt neni jako ten v Rime;) se mnou to holt neni lehky:)

Mylady2
12409 příspěvků 21.09.12 19:43

@Ceresa Je na Regent Street a pak myslím ve Westfield… To je chyba, že jste tam nešla… Pro příště už víte:-)

smrtonoška  22.09.12 12:03

Mám taky velikost 38, výšku 165 (takže jsem spíš trpaslík) a slovanskou postavu. Letos jsem neměla s kalhotami nejmenší problém, sedí mi jak v pase tak přes boky, což je malý zázrak. Možná chodíte do špatných obchodů… já jsem sehnala ve F&F a v C&A. Jsou to pravda kvalitou spíš nižší kategorie obchodů oproti zmíněné Zaře, Max Mara nebo Hollisteru (nevím, nenakupuji tam), ale na běžné nošení úplně postačují a mně vyhovuje, že si jich můžu koupit vícero v různých barvách a nemusím tudíž chodit pořád v tom samém. Materiálově si taky nestěžuju, je to všechno bavlna a příjemná na tělo.

Pokud teda nemáte opravdu hodně nestandardní postavu (nic bližšího nepíšete) nebo další nezmíněné požadavky…

La Belette
271 příspěvků 22.09.12 14:12

Já mívám opačný problém, nemáte některá tip, kde sehnat opravdu malé kalhoty? Mám hodně hubené nohy a ve většině běžných řetězců je mi i nejmenší velikost (25, XS) volnější přes stehna. Občas se nějaká výjimka najde, nebo se mi podaří ulovit dětské, jenže u těch bývá problém, že nepočítají s nějakými křivkami (ačkoliv jsem drobná, nemám vyloženě chlapeckou postavu a pak tudíž vyvstává problém, že co sedí přes stehna, nesedí přes zadek), ale většinou je pro mě shánění kalhot záležitost na dlouho a pokud už najdu nějaké padnoucí, kupuju rovnou dvoje. A to podotýkám, že nemám žádné speciální požadavky, nosím vesměs tmavé jednobarevné džíny, slimky nebo skinny, prostě upnuté, což je typ, který mají k dostání prakticky všude.

Karja
4766 příspěvků 22.09.12 14:47

@La Belette Malé velikosti jsem zahlédla v Tally Weil. Já vím, děsný obchod plný růžových věcí či umělých kožešinek, ale kalhoty vypadaly vcelku dobře. A hlavně měli tam na svetrech a tričkách dokonce velikost XXS. Takže snad i u kalhot, by tam mohly mít odpovídající velikost.

La Belette
271 příspěvků 22.09.12 14:57

@Karja Přiznám se, že Tally jsem zkoušela, jenže bohužel, stejně jako v Jennyfer (což je obchod podobného stylu, kožešinky, cingrlátka, umělotiny, ale občas se najde i něco nositelného), sice mají hodně malé velikosti, ale pro mě nesedící střihy - na rovnou postavu, žádné výraznější boky, nebo zadek. Takže přes nohy super, nahoře jsem je nezapla. Přijde mi, že s touhle velikostí počítají tak pro desetileté holčičky, když už ji někde mají, a tomu odpovídá i střih.

Ceresa
465 příspěvků 22.09.12 17:11

Diky za tip;) taky jsem z radu trpaslicich…v c&a jsem nebyla leta letouci, tak jo omrknu

pehot
685 příspěvků 22.09.12 19:30

@La Belette já kalhoty ve vel. 32 kupuji v Tally a Bershce. Jako co si budem povídat, žádná sláva to není, ale občas se poštěstí objevit i slušné kousky. A na rifle jedině Replay, tam jsem v dobách své vychrtlosti sehnala dokonce vel. 24 v délce 36! - což se jen tak nevidí a tak je chráním jako oko v hlavě :) Dobře mi sedí i kalhoty z DorothyPerkins.

charlotte007
8 příspěvků 22.09.12 21:31

Už to tady možná někdo zmiňoval, ale já sem spokojená s F&F, mám odsud asi troje barevné kalhoty, vyšly mě kolem 300 a na běžné nošení jsou parádní :-)..jinak mám ještě jedny kalhoty z calliope a taky sem s nimi celkem spokojená :-)

uu  22.09.12 22:46

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:04

GreatSusan  22.09.12 23:13

@pehot Vy mate delku 36?

pehot
685 příspěvků 22.09.12 23:27

@uu no jo, mladá a hubená…to už je taky pryč. Co mě ale zarazilo: Vám opravdu stačí délka 34 na 180cm? Já mám jen 173 a 34 mi stačí pouze k placatým botám. K podpatkům je ta 36 tak akorát (myslím teď kalhoty neslimkového střihu, slim se stejně zaseknou u nártu, tak tam je to celkem jedno:))

Jinak ještě jsem si vzpomněla, že malé kalhoty mívá Stradivarius (je to tedy značené jako vel. 34, ale oproti jiným řetězcům se mi zdají menší )

pehot
685 příspěvků 22.09.12 23:28

@GreatSusan jé, teď jsem to dopsala - viz výše :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.09.12 23:42

@charlotte007
Mám jedny vínové džíny FF, stály ve slevě 250,– a seděly perfektně. Ale po několika vypráních už jsou je na výlety do lesa:-( Ty jejich věci jsou opravdu nekvalitní. Nebo jsem měla možná smůlu.

GreatSusan  22.09.12 23:42

@pehot
to mate fakt dlouhy nohy :-). Proto si zrejme muzete obliknout i ten prislovecny pytel :-).

gulietta  23.09.12 10:21

@MP Barbucha nemala si smolu, ja som si na základe chválya na MP u nich kúpila halenku a tá po pár praniach už nie je ani do toho lesa.:-(

GreatSusan  23.09.12 10:59

@MP Barbucha @gulietta
vidite a mne to je vzdycky lito, ze si nic od FF nemuzu koupit, protoze u nas ve meste neni - a ja vzdycky ctu na MP co si tam kdo hezkeho koupil a kdyz jsem v Cechach, tak vidim v televizi a casopisech reklamy s hezkym oblecenim a rikam si, jak ja bych rada do FF a nemuzu… :-)

Eireenfly
55 příspěvků 23.09.12 12:31

Dámy já vám opravdu závidím, naposledy sem sehnala dobré černé kalhoty mírně rozšířené z pružného materiálu v Zaře před x lety, od té doby marně pátrám, protože rozšířené nohavice někam nenávratně zmizely a jediné co mi při výšce 168 cm, 61 kg, typ přesýpací hodiny, padne jsou džíny z Lindexu velikost 40, který mi táta ještě musí zkracovat na délku a zužovat v pase. :( Chodím oblíkaná jak strašidlo, protože to co bych si přála nenecházím (ani po několikahodinové chůzi po obchodech) a na švadlenu nemám peníze. :( sekáče sem vzdala po několika neúspěšných pokusech. :( nemáte někdo podobnou postavu a stejný problém, respektive, vyřešily jste to nějak?

uu  23.09.12 12:32

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:04

BezNicku
159 příspěvků 23.09.12 12:34

S (ne)kvalitou veci z FF mate pravdu! bohuzel…zimni cervene saty od nich muzu po 3 nosenich a 1 (!)prani vyhodit… :-/

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit