Kde sehnat kožené sandály

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GORGIINA
4 příspěvky 03.08.13 08:11
Kde sehnat kožené sandály

Ahoj, založila jsem si zde profil kvůli radě, ale otázku lze položit až po 24 hodinách od registrace, tak píšu sem. Ráda bych poprosila o tip, kde v Praze ještě teď sehnat kožené sandály. Prošla jsem veškeré obchody, které mě napadly: Ecco, Destroy, M2 shoes, Salamander, obchody kde prodávají Rieker, Vagabond, Tamaris, Aru apod. ale nic se mi nepodařilo najít. Zkusila jsem i několik prodejen zdravotní obuvi. Popravdě už netuším kde hledat a navíc samozřejmě vím, že už je dost pozdě a všude už běží doprodej, ale pokud by některou z vás napadlo, kam je možné ještě v Praze zavítat, budu ráda za jakýkoliv tip.
Děkuju.

(Pokud sem téma nepatří během večera jej smažu)

Reakce:

andreama
228 příspěvků 03.08.13 09:06

Kožené sandály jsou dost široký pojem, zkuste nahrát fotku nebo hodit nějaký odkaz,

GORGIINA
4 příspěvky 03.08.13 09:17

Omlouvám se, že jsem zapomněla více specifikovat. Ideálně bych si představovala nízké černé kožené sandály s nějak i profilovanou stélkou, takové které se dají vzít i případně k sukni či šatům a mají upravitelné pásky kolem nártu a přes prsty. Protože se však jedná o dost specifické požadavky :) jsem z nich schopna do jisté míry slevit. Chtěla bych však aby sandály byly černé, měly když ne profilovanou, tak alespoň měkkou stélku a daly se vzít k šatům či sukni. Např. podobné těmto z Ecca (které mi bohužel neseděly)

andreama
228 příspěvků 03.08.13 09:25

Mrknětě tady, ale asi to bude taky přebraný http://ccc.eu/cz#…

GORGIINA
4 příspěvky 03.08.13 09:45

Právě, že v CCC je, pokud vím, problém i normálně natrefit na kožené boty a když je to teď přebrané, tak to bude o to těžší, ale zkusím to. Děkuji.

ionicera
4561 příspěvků 03.08.13 09:55

Byla jste v Leiseru u Prašné brány? Salamandr Na příkopech? Beltissimo ve Slovanském domě a Hogl Na příkopech. Alespoň tam bych šla já. Ještě to Ecco, ale to tvrdíte, že tam jste byla. A Merell, ty mají ve sportech. Dcera má pěkné a pohodlné právě ty merelly. A ještě geox ve slováči

Lála_druhá
357 příspěvků 03.08.13 10:06

U Bati jsem teď právě jedny koupila. Sice v eshopu, protože v naší maloměstské prodejně mají houby, ale u každé boty v eshopu najdete i výpis prodejen, kde je mají. Praha tam je vždycky. Ale ta černá barva, to bude asi ořech…

GORGIINA
4 příspěvky 03.08.13 10:06

Děkuju. Z vyjmenovaných jsem nebyla akorát v Leiseru u Prašné brány (mířila jsem do bývalé pobočky na Příkopech a úplně zapomněla na to, že je už zrušená a tu u Prašné brány pak už zapomněla navštívit), tak ten zkusím. Jinak všechny ostatní jsem navštívila, včera jsem si dokonce udělala i výlet do Outletu v Štěrboholích, kde měli docela velký výběr v Pery shoes, ale s mojí velikostí (40) jsem bohužel neměla šanci.

katkarinka
1255 příspěvků 03.08.13 21:15

Aldo?

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit