Kde sehnat nastavitelnou krejčovskou pannu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alison77
3 příspěvky 25.01.16 10:29
Kde sehnat nastavitelnou krejčovskou pannu?

Ahoj,

sháním si krejčovsou pannu s nastavitelnými obvody. Do 5000 Kč jsem jí našla jen na www.sicistroje-shop.cz, ale četla jsem tu ne tenhle e-shop špatné hodnocení. Odkud máte pannu vy? Neznáte někoho kdo jí prodává? Vyplatí se investovat do dražší nebo bazarové?

PS: máte někdo zkušenosti s touto?

Reakce:

Moir
1806 příspěvků 25.01.16 12:07
@Alison77 píše:
Ahoj,

sháním si krejčovsou pannu s nastavitelnými obvody. Do 5000 Kč jsem jí našla jen na www.sicistroje-shop.cz, ale četla jsem tu ne tenhle e-shop špatné hodnocení. Odkud máte pannu vy? Neznáte někoho kdo jí prodává? Vyplatí se investovat do dražší nebo bazarové?

PS: máte někdo zkušenosti s touto?

se sicistroje-shop mám opakovaně dobré zkušenosti

Každopádně, velmi levnou nastavitelnou krejčovskou pannu mám, byla kdysi v akci u Tchibo, je to značka Singer a nejsem z ní zrovna nadšená, nastavování je nepříjemné, prtože je ze z levného materiálu a plastové převody se mi zasekly, většina koleček nastavování je velmi nepříjemná pro manipulaci

MP Jana
217 příspěvků 25.01.16 14:16

Taky mám s tímhle obchodem dobré zkušenosti. Ale jinak mají podobný sortiment za podobné ceny na raj-siti.cz.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit