Kde sehnat nějaké kratší šaty do tanečních ?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neliska
1 příspěvek 30.01.15 21:14
Kde sehnat nějaké kratší šaty do tanečních ?

Zdravím všechny, potřebovala bych pomoct..kde sehnat nějaké kratší šaty do tanečních za dobrou cenu? :)
Mně se líbí třeba tyto, ale nevím jestli jsou do tanečních vhodné…

Reakce:

Giulietta  30.01.15 21:45

@Neliska Redial má bohatý výber nádherných minišiat vhodných do tanečných.

Mirt
422 příspěvků 30.01.15 22:58

@Giulietta Ale notak, co když slečna nepochopí ironii a fakt si takové koupí, to byste si vzala na svědomí? :D
Co se týče šatů do tanečních, záleží dost na tom, jak jste vysoká. Nějaké jako ty první nebo třetí mi přijdou docela hezké, ale pokud je bude mít těsně pod zadek jako modelky, tak bych se poohlédla po něčem delším. Špatně by se vám tančilo a taky to není úplně vhodné. Třeba ty druhé už mi přijdou vážně moc - extrémně krátké a bez ramínek, to už je trochu moc odhalené kůže, působé to lacině. Poohlédněte se po nějakých šatech ke kolenům, kousek nad kolena. Myslím, že většině běžných řetězců se dá narazit na docela hezké šaty, které se dají použít do tanečních, jen to chce trochu pátrat. Pak samozřejmě připadá v úvahu internet.

Giulietta  31.01.15 08:52

@Mirt Tak v tom prípade by som doporučila miestný bazár a minišaty, ktoré ste postovala v inej téme. :-D Tento bazár je povestný tým, že sú tam šaty vyberané a vhodné presne na príležitosti, na ktoré určia kupujúci. :-)
http://www.modnipeklo.cz/…etaily-3909/

SweetPotato  31.01.15 09:00

Mají ještě dnes chlapci do tanečních povinné rukavičky? Pokud ne, holých zad bych se rozhodně vyvarovala.

MaeGandal
743 příspěvků 31.01.15 09:23

Taky bych se vyvarovala šatů bez ramínek. Myslím, že šance, že nebudou dobře sedět přes prsa, je velká a pak strávíte půlku večera popotahováním šatů nahoru

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit