Kde sehnat oblek pro vysokého a štíhlého muže.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarinka22
8 příspěvků 25.07.16 12:03
Kde sehnat oblek pro vysokého a štíhlého muže.

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda mi někdo můžete poradit, kde sehnat oblek (pro ženicha) v cenovém limitu tak do 15tisíc (za sako a kalhoty). Přítel měří 183cm a v pase má 70cm (přes prsa 90cm a přes boky 95cm), obleky v prodloužené délce (Blažek, PF) jsou mu i ve velikosti 94 volné.
Děkuji!

Reakce:

elouzie
1059 příspěvků 25.07.16 13:01

Bratr (2 metry, 60 kilo, tzn. daleko hubenější než váš přítel) má oblek z Bandi, není to žádná hitparáda a z nějakého záhadného důvodu jsou ty nohavice dokonce dlouhé (pak se nechaly upravit, oblek sháněl dost na rychlo). Dokud to nebude oblek na míru (a i u toho bych měla pochybnosti), tak takto hubení jedinci v tom nikdy nebudou vypadat podle příručky. Prostě plandací typ. Ale kdyby někdo oplýval lepšími tipy, tak budu ráda :)

Qara
1066 příspěvků 1 inzerát 25.07.16 13:14

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 21:52

Uživatel je onlinevlm
2560 příspěvků 25.07.16 13:33

@Sarinka22 183 není vysoký muž…můj přítel má 180 (Taky o sobě tvrdí, že je vysoký:-),padl mu oblek ve zkrácené délce a to jsem mu zakládala kalhoty… Ševčík Prostějov @elouzie má pravdu..vysoký myslí se tak nad 190.pravda je že kdysi byla délka větší problém, bývalý manžel 196 cm, měl problém na sebe sehnat cokoli z čeho by mu nekoukaly kotníky a zápěstí, hodně jsem mu šila..ale to už je nějakých 25 let..Syn s podobno výškou takové problémy nemá..leda tak na čínských eshopech..

Uživatel je onlinevlm
2560 příspěvků 25.07.16 13:49

@Sarinka22 no ted jsem letmo koukla na velikostní tabulky Blažek a Bandi, oni nějak počítají, že když hubenej, tak malej…což nebyl náš případ..takže asi zkoušet, hlavně aby seděl v ramenou a nechat upravit

arwenn
426 příspěvků 25.07.16 13:51

.

Sarinka22
8 příspěvků 25.07.16 22:00

Ano, ano, tak jsem to myslela, ne že by byl nějak extra vysoký, ale v běžných obchodech se štíhlý rovná malý :o(

Jimikova
71 příspěvků 25.07.16 23:23

Já mám moc dobré zkušenosti s pánskými obleky ve Van Graafu v Praze, mají tam výběr více značek v poměrně široké škále velikostí a zatím si tam oba pánové, které jsem tam dovedla po neúspěšných pokusech jinde spokojeně vybrali. Jeden z nich měl podobné míry jako uvádíte. Musím taky pochválit tamního pana prodavače, má velikosti i střihy v oku a věnuje se, ale nevtíravě. Zkuste se tam zajít podívat.

Lenka22
286 příspěvků 26.07.16 09:53

@Jimikova Kolik tam tak stojí oblek?

Jimikova
71 příspěvků 27.07.16 08:40
@Lenka22 píše:
@Jimikova Kolik tam tak stojí oblek?

V obou případech jsme se vešli do Vámi zmiňované částky (sako+kalhoty), i když se tam můžete rozšoupnout samozřejmě i víc. Momentálně mají slevy, takže bych tam směle zašla. Za zkoušku nic nedáte :)

Jimikova
71 příspěvků 27.07.16 08:49

A ještě bych zmínila, že tam nekupujete oblek v celku, ale kalhoty a sako zvlášť, přitom je všechno ušito ze stejného materiálu, ale nakombinovat si to můžete podle potřeby(pokud potřebujete rozdílné velikosti). http://www.vangraaf.com/…e-velikosti/

lukinohk
16 příspěvků 08.09.16 10:58

Za 15tis. by měla jít v pohodě sehnat měřenka.

barvinok
356 příspěvků 08.09.16 11:07

@Sarinka22 za pätnásť tisíc? Ja som ešte za menej nechávala šiť oblek kompletne na mieru (tzn. nie made to measure!) zo stopercentnej vlny, a kvalitných látok, čo sa s konfekciou nedajú ani porovnať.
A to ešte s dvojročnými úpravami zdarma, a servisom, ktorý príde až domov. Do normálneho obchodu by som už nešla.

Edit: a to presne kvôli mužovej vysoko nekonfekčnej postave, aby som to upresnila.

shanimplavkynahrocha
4409 příspěvků 08.09.16 11:09

@barvinok A kde?

barvinok
356 příspěvků 08.09.16 11:17

@shanimplavky­nahrocha Slovensko vám nevadí? Ale pán šije aj do okolitých krajín, tak myslím že za zjednanie tej jednej návštevy to stojí, nám už každú ďalšiu vec vyrobil bezchybne aj na diaľku.

jjj777  08.09.16 23:02

@barvinok Aj mne by sa táto info hodila, keď nie tu, tak do súkromnej správy. Ďakujem :)

lukinohk
16 příspěvků 09.09.16 15:06

Někteří MTM výrobci - Le Premier, Janek, Galard, VÝVOJ (oděvní družstvo v Třešti)…

luilui
5 příspěvků 14.11.16 12:15
Volte oblek na míru LuiLui

V Olomouci nebo Praze Vám v LuiLui ušijí nádherný svatební oblek v požadované finanční relaci, doporučí látku, střih, popř. doplněk. Stojí za to mít alespoň jeden takto ušitý oblek, lze najít takový materiál, aby se dal oblek použít i na jiné příležitosti.

Rurutu
6 příspěvků 14.11.16 16:31

Ak by mal niekto cestu do Londyna alebo by mu nevadil eshop, tak mam z konfekcie dobru skusenost s Charles Tyrwhitt

Pocit chladu
12 příspěvků 14.11.16 19:31

Skuste tu http://eu.suitsupply.com/en/home obleky skvele, rovnako ako servis /maju vratenie zdarma/ a velkosti uz od 42..na stranke je aj kalkulator velkosti..a na traposov typu Bandi zabudnite, prosim:-)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit