Kde sehnat opravdu velke plavky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martek01
480 příspěvků 18.06.13 09:58
Kde sehnat opravdu velke plavky?

Vzdy jsm mela velka prsa, ale ted ve druhem tehotenstvi to je fakt uz neunosne. A to doslova. Planuju jejich zmenseni, ale az po porodu, takze je mozne, ze pristi sezonu budu travit jak clovek, tedy zena s normalnimi nadry. Ale co letos? Mam sice nejake, ktere mi jsou, ale neni to to prave orechove. Jednak maji bud tenka raminka, ktera se zareavaji, nebo jsou za krk a tu vahu uz proste neunesu.
Prosim tedy o konkretni tip, nejlepe na kamenny obchod, kde sezenu plavky me velikosti, coz je kosicek 75J (ted uz mozna i K). Kalhotky mam bohuzel mensi, to by stacila velikost 40.. A rada bych, aby to byly plavky hezke, moderni, ne jak na babicku… A kdyby to bylo v Brne, Jihlave, Pardubicich nebo HK, bylo by to nejlepsi.
diky
 Martek

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Norielle  18.06.13 10:09

Skuste Marks&Spencers, tam mavaju velky vyber v ramci vacsich velkosti.

martek01
480 příspěvků 18.06.13 10:14

Vcera jsem byla a vsechny male :-(

Šwája
1 příspěvek 18.06.13 10:22

Včera jsem viděla nově vystavené hezké plavky opravdu velkých velikostí v obchodním domě Centrum na Kobližné v Brně.

martek01
480 příspěvků 18.06.13 10:30

Co presne znamena opravdu velka velikost pro vas? protoze kosicek mam sice velkej, ale malej obvod, coz je ten problem…

baltik
1704 příspěvků 18.06.13 10:34

Brastop, je to sice risk bez zkouseni, ale zase jistota, ze budou mit ve vasi velikosti i na vyber

elliss
130 příspěvků 18.06.13 11:03

A co Triola? Já kupuju převážně u nich, protože jejich plavky mají tak dobré střihy, že super drží velká prsa. A dělají i pěkné vzory.

martek01
480 příspěvků 18.06.13 11:16

Triola mala

chinin
2788 příspěvků 18.06.13 13:45

@martek01
Angels na Moravskem namesti v Brne. Skvely vyber spodniho pradla a plavek, ruzne znacky, majitelka perfektne poradi.

Karin
3401 příspěvků 18.06.13 14:03

Tak jsem mrkla do Litexu, který mi vytrvale posílá katalogy, a oni neuvádějí u podprsenek obvod a velikost košíčku, ale jen konfekční velikost! :-o Takže sice nabízejí třeba velikost 50, ale netuším, na jaká prsa se to dá napasovat… Třeba je to na giga obvod a prsa déčka (protože mám dojem, že výrobci konfekce nic většího neuznávají :D)

martek01
480 příspěvků 18.06.13 15:07

Litex ma jen do Decek

zatim jsem cornula mamce jedny Tankini nebo jak se to jmenuje, takovy to, jak zakryje i bricho. a na zahradu to mit muzu, horsi, az pojedem k mori… no asi zajedu do Brna ;-)

megisek 1
156 příspěvků 18.06.13 18:11

Vloni jsem viděla opravdu obří velikosti plavek v FF v Tescu, zkuste zapátrat i tam.

waw
336 příspěvků 18.06.13 18:22

Obří velikosti mají všude, jenže po bližším ohledání se z nich vyklube 95C a podobné rozměry..

chinin
2788 příspěvků 18.06.13 18:28

Souhlasim. Proto bych @martek01 doporucila, navstivit spise specializovane prodejny pradla/plavek.

@waw píše:
Obří velikosti mají všude, jenže po bližším ohledání se z nich vyklube 95C a podobné rozměry..

martek01
480 příspěvků 18.06.13 18:29

Proto jsem napsala svuj problem s obvodem…
no vyrazim do toho Brna a uvidime. a buduse tesit na pristi leto!!! ;-)

Lettie
426 příspěvků 18.06.13 18:53

S podobnym problemem mi fungoval Litex, ale chtela jsem plavky vcelku. Jen k tomu zmenseni - doporucuji vyckat alespon rok po dokojeni ci tehotenstvi, telo se dava dohromady dele a je skoda, pokud by se vysledek operace znicil tim, ze bude delana prilis brzy. Ja jsem takto cekala na abdominoplastiku a nelituji, ted uz je to v pohode, ale vic lekaru mi predem rikalo, ze to nechce uspechat po detech prilis brzy.

benyka
4238 příspěvků 18.06.13 19:11

@martek01 Koupila jsem si letos plavky v C&A. Vzadu není výstřih, ale jsou rovné, přes prsa je látka překřížená, zevnitř je kapsa (žádné tuhé košíčky) a mají odepínací kšandu za krk. Ta sice není pro větší prsa ideální, ale plavky relativně drží i bez ní, protože jsou dost dlouhé a netáhnou dolů. Přes boky jsou užší než bývá zvykem.

SVMGirl
106 příspěvků 18.06.13 21:01

Já jsem si plavky na moje 75GG nakonec nechala ušít na míru, a bylo to nejlepší řešení, protože přestože pobývám v Praze, nebyla jsem schopná pro sebe nic v rozumné cenové hladině sehnat. Co takhle se poohlédnout někde, kde by tohle mohli dělat? Konkrétní tip je asi zbytečný, nechávala jsem si je šít v Třebíči…

chinin
2788 příspěvků 18.06.13 21:09

@SVMGirl
Ja jsem si jednou take nechala plavky usit na miru, dokonce v provozovne, ktera se specializovala na plavky, sportovni a tanecni obleceni apod. A nemela jsem s tim dobrou zkusenost - pradlo, plavky apod. uz bych si znovu sit nenechala.

martek01
480 příspěvků 18.06.13 21:20

@SVMGirl Trebic j od nas kousek, tak hodte tipa ;-)

SVMGirl
106 příspěvků 18.06.13 21:54

@martek01
Je to takové malé krejčovství, ani nemají stránky, každopádně je to toto…:)

http://www.firmy.cz/…-jejkov.html

Paní byla moc příjemná a opravdu mi vymyslela padnoucí podprsenku, akorát teda není s kosticemi, to na mě nenapasovala žádnou z velikostí, ale je dobře udělaná, takže i velká prsa drží… bohužel nemám žádnou fotku nebo tak…

SVMGirl
106 příspěvků 18.06.13 21:56

@chinin
Asi je to taky o štěstí… Já mám zatím jen tu jednu zkušenost a dobrou…:) Ale nechala si tam dělat plavky i máma a sestra a myslím že všestranná spokojenost…:)

Dahllie
2222 příspěvků 18.06.13 22:59

Mám britskou velikost 36J. A jsem odkázaná na internet (brastop) a nebo pražské obchody správná podprsenka, Caresse a Braexpert. Jinak ani náhodou

majdalenek
9 příspěvků 19.06.13 07:29

Já jsem sehnala plavky v Timu, mám velikost 85 G a vyšší kalhotky. Dělají košíčky do velikosti J.
 www.timo.cz

Moir
1806 příspěvků 19.06.13 08:00

Udělejte si výlet do Prahy, Správná podprsenka, Caresse a Braexpert, přičemž asi lépe nejdřív zavolat, či napsat, zda na vás něco mají. Dámy jsou tam velmi ochotné a případně i něco objednají na vyzkoušení. Případně si tam zajít konzultovat, nechat se správně změřit a zkoušet to z ebay nebo Brastopu. Druhé je sice místy trochu vůči prvému dražší, nicméně dá se vracet a vyměňovat. Případně ještě Bravissimo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit