Kde sehnat "Peplum Dress"?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
alaila
2 příspěvky 12.10.12 22:35
Kde sehnat "Peplum Dress"?

Chystám se na svatbu a ráda bych si při té příležitosti pořídila nové šaty. Padly mi do oka tzv. peplum dress, ale bohužel mi příjde, že jsou v našich obchodech (v ucházející kvalitě) téměř nesehnatelné. Na jediné jsem zatím narazila v H&M. Ty mi sice perfektně seděly střihově, ale mají je jenom ve strašně nevýrazných barvách (šedá, světle růžová), které mi absolutně nesluší. Nemáte nějaký tip, kde by se daly pořídit (ideálně v Brně)? Díky moc.


  Reakce:
 
Daisyrella
62 příspěvků 12.10.12 22:43

http://www.reserved.com/…sses/V0418_2, http://www.bershka.com/…fled%2Bwaist, http://www.zara.com/…PLUM%20DRESS, http://www.pullandbear.com/…9016/DRESSES#… DRESS, http://www.tally-weijl.com/…e/17878.html. Všechny by měly být teoreticky k dostání i v Brně, stačí trošku pohledat. :)

 
llolla
2102 příspěvků 13.10.12 07:42

Souhlasim s @Daisyrella, jeste bych pridala Mango (i kdyz nejsem z brna, tak nevim, jestli tam je), pripadne Stradivarius a Topshop (ale te je, obavam se jen v Praze.)

 
alaila
2 příspěvky 13.10.12 08:37

No právě že na internetu to už mám taky zmapované, ale problém je, že ty šaty nemají na prodejnách. Například ty z Reserved jsou úžasné, ale obešla jsem už tři prodejny (Vaňkovka, Česká, KrPole) a nikde je nemají. Nevím jestli na ně ještě není sezóna, nebo je v tom nějaký jiný háček. Každopádně asi mi nezbývá nic jiného, než hledat. :)

 
llolla
2102 příspěvků 13.10.12 08:41

@alaila
Tak jim zkuste říct, oni to objednají- třeba na některé pobočky je dodávají později. Já jsem v Reserved byla (Pardubice) a myslím, že je tam měly (je fakt, že tohle je jediný obchod, kde si tím nejsem jistá- moc věcí se mi tam nelíbí, tak to procházím jen tak zběžně=).

 
Daisyrella
62 příspěvků 13.10.12 09:52

Když napíšete na FB stránky Reserved do diskuze číslo produktu, vaši velikost, a ve kterém městě je sháníte, měli by vám napsat, zda je mají nebo budou mít. P. S. Pokud to náhodou ještě nevíte, tak ve čtvrtek tam bude nákupní akce, 30% sleva na novou kolekci. Já se tam určitě chystám.

 Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit