Kde sehnat plesové šaty větších velikostí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

healthy
3 příspěvky 21.12.13 09:45
Kde sehnat plesové šaty větších velikostí?

Dobrý den :)
Chtěla jsem vás poprosit o radu, kde sehnat - koupit či půjčit - plesové šaty větších velikostí (cca 42,44,46)? Nejlépe v Praze, děkuji

Reakce:

Giulietta  21.12.13 17:00

@healthy V pujčovně, nebo v obchodě.

Dahllie
2222 příspěvků 21.12.13 23:20

42 až 46 jsou ještě relativně dobře dostupné velikosti. Projděte prodejny společenského oblečení (třeba Dianthe nebo Bliss - to jsou první, co mi vyhodil vyhledávač). Zrovna v Praze toho jsou kvanta. Pokud chcete něco levnějšího, proběhněte sekáče. Tam se taky dají najít slušné kousky.

healthy
3 příspěvky 22.12.13 00:02

Dahllie: dekuji za odpoved, podivam se jeste na internetu. Chtela jsem se tu jen zeotat jestli ma nekdo nejaky obchod nebo pujcovnu, kde si ve vetsich velikostech dobre vybral. Ptam se proto, ze kamaradce to dalo opravdu zabrat kdyz nechtela zadnou slehacku :)

Kdyby nekdo vedel i o kvalitnim ceskem ci zahranicnim eshopu, budu rad za tipy, zatim jsem nasla jen par :) dekuju moc

Dahllie
2222 příspěvků 22.12.13 09:17

@healthy Já patřím do té nadměrné kategorie a nejlepší šaty mám ze sekáče (hladké, černé, se štrasovou zdobou na ramenou (něco na způsob toho, co má v inspiraci SweetLadyLolli­pop)). Původně to byl kalhotový overal, stál mě 200,– a za 300,– jsem si to nechala přešít na šaty, zúžit a zkrátit. Takže mám společenské šaty za pět stovek.

healthy
3 příspěvky 22.12.13 09:21

Dahllie: to zní dobře, určitě se tedy podívám i do sekáče, přešít kalhotový overal by mě nenapadlo, ale musí to vypadat hezky :)

Dahllie
2222 příspěvků 22.12.13 12:51

@healthy Šlo o „kalhotovou sukni“, takže i když se střihl ten sed, pořád je sukně dost široká. Proto jsem do toho taky šla.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 22.12.13 20:41

Uznavam, ze uz vyzeram, ze som platena za reklamu (nie som), ale skuste aj tu - http://www.studiobrigit.cz/…ke_saty.html , kamaratka si tam poziciavala velkost cca 44-46, neslahackoviteho typu, pekne boli :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit