Kde sehnat podobné šaty

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eliskaa.aa
2 příspěvky 20.01.14 23:12
Kde sehnat podobné šaty

Dobrý den,

Před nedávnem jsem narazila na jeden americký e-shop, kde mají naprosto úžasné a roztomilé šaty. Už dlouho si říkám, že si nějaké objednám, ale nechci riskovat, že mi nepadnou, nebo budou z blbého materiálu.

Tak se ptám, jestli nevíte o obchodech u nás, kde mají šaty v podobném stylu.

Děkuji :)

http://www.modcloth.com/shop/dresses

Reakce:

cinnnamon
216 příspěvků 21.01.14 21:40

www.ladyvlondon.com

xluki
90 příspěvků 23.01.14 22:38

Tenhle typ se teď objevuje často v řetězcích, nebo zkuste sekáče a poslední možností je švadlena. U ní budete mít jistotu že Vám padnou. Navíc si myslím, že cena bude podovná nebo i nižší než z nějakého zahraničního e-shopu. Tohle je poměrně jednoduchý střih a může Vám ušit i tylovou spodničku. Začíná jaro a v obchodech se začínají objevovat více šatovky, jak bavlněné tak i umělotinové. Nebo možnost je i LadyVLondon, ale netuším jak to tam chodí s vracením zboží či jeho výměnou.

sayangku
2 příspěvky 24.10.14 04:22

K tématu, i když odjinud. Nevíte někdo, odkud jsou šaty této vietnamské herečky? Moc by se mi podobné líbily… https://www.youtube.com/watch?…

vlm
2584 příspěvků 24.10.14 08:26

Nemyslím že to nějak pomůže, ale je to tričko s anděky a balonová sukně…ne šaty

sayangku
2 příspěvky 24.10.14 15:00

:)) díky za postřeh. Netušíte někdo, odkud je tedy to tričko?? díky
(lepší záběr se mi nepodařilo najít…)

vlm
2584 příspěvků 24.10.14 15:15

V @sayangku může to být šité..

Riamine
312 příspěvků 25.10.14 12:30

Trochu se bojím to tady dát, ale když jsem viděla téma diskuze, tak jsem to pokládala za znamení :D. Kdysi dávno, za mých mladých let, se mi moc líbila Iveta Bartošová v klipu Nekonečná a když jsem byla mladší, snila jsem o takových šatech (jen pro zvláštní příležitosti, ne na běžné nošení). Od té doby jsem nikde nic podobného neviděla, ale nenarazily jste náhodou na takové. Nevíte, kde by se podobné daly sehnat? Omlouvám se za špatnou kvalitu obrázků - byly pořízeny z ne příliš kvalitního záznamu.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit