Kde sehnat svatební šaty s holými zády?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Skaadi21
1 příspěvek 22.10.14 13:11
Kde sehnat svatební šaty s holými zády?

Nevíte prosím kde sehnat šaty v tomto stylu? Našla jsem jen tyhle obrázky v různých diskusích, ale odkaz žádný :(
Moc děkuju :)

Reakce:

staramama
150 příspěvků 23.10.14 09:52

Svatební šaty s holými zády bych nesháněla.

Akitaken
4960 příspěvků 23.10.14 09:57

Něco bude možná tady

http://www.heureka.cz/?…

Jamain
34 příspěvků 23.10.14 10:10

Dobrý den,
já jsem měla své svatební šaty s holými zády - ale nechala jsem si je ušít na základě jednoho modelu společenských šatů. Pokud byste chtěla můžu sem dát fotky, šaty měly odhalená pouze záda, takže působily o něco více zakrytě než fotky výše. Jinak podobné šaty těm Vašim mají v Adině model Lary 

VandaRybna
3226 příspěvků 23.10.14 10:14

@Skaadi21 Na mě působí lascivně, určitě bych na výstřihu ubrala, pohodlně stačí po lopatky.

Go-lightly
3428 příspěvků 23.10.14 11:22

Holá záda bych tedy na svatební šaty nechtěla. Jo, takhle na večerní, když jdu za femme fatale, to jo, ale svatební? S panensky bílou a závojem?

Akitaken
4960 příspěvků 23.10.14 11:49

Ono (krom dalšího) taky záleží, jestli má dotyčná proporce vyphotoshopované modelky a samodržící prsa. Jestli ne, já bych do toho nešla..

Mallen  24.10.14 12:38

@Skaadi21 Tak ty jsou nádherný :-) ale co třeba zkusit i něco v tomhle stylu?
 http://www.spolecensky-salon.cz/…la-zada.html

bertulka  24.10.14 12:46

Tak já se přiznám, že před 25 lety jsem měla šaty s holými zády jako nevěsta, měsíc přede mnou se vdávala sestřenice, ta měla bohaté bílé princeznovské a já prostě chtěla jiné. Byly šité na míru podle Burdy, z jemně růžové krajky, ale měly dlouhý úzký rukáv, vpředu lodičkový výstřih, ke kolenům úzké, pak se rozšiřovaly a měly delší vlečku. Vzadu na zádech měly ne moc široký, ale hluboký V výstřih nad pas, od jeho konce kousek dolů ještě drobné knoflíčky. Je pravda, že jsem byla štíhlá a „pevná“. Šaty na tehdejší dobu byly originální a sklidily poměrně velký úspěch. Přes ně jsem měla krátkou bílou pelerínu, svatba nebyla v kostele. Myslím, že bylo dobré, že kromě toho velkého výstřihu na zádech jsem byla hodně zahalená- ruce, dekolt, takže tam té holé kůže nebylo tak moc.

viktorka_od splavu
7435 příspěvků 24.10.14 13:21

@bertulka ukažte foto:-)

bertulka  01.11.14 13:20

@viktorka_od splavu ja fotky nemam v digi podobe, tehdy byly jen papirove fotky

catherinne
12482 příspěvků 01.11.14 16:39

@bertulka fotka se dá ofotit :-)

viktorka_od splavu
7435 příspěvků 01.11.14 21:44

@bertulka no to je mi jasny:-) ale jak pise catherine, nejlip teda skener ale jde to i fotakem

Akdarka
2 příspěvky 18.02.15 11:57

Jéé, ty bych ráda viděla :) Podle popisu musely být šaty úžasné.

bertulka  19.02.15 21:07

Já je sem teda dám, ale uvědomte si, že už je to 26 let! Já vím, že ta mašle je diskutabilní, ale mně se líbila (bylo mně 20). Brož na ní byla půjčená od babičky.

billie
369 příspěvků 19.02.15 21:18

Ja sa budem vydavat v auguste a budem mat saty s odhalenym chrbtom a ramienka prekrizene medzi lopatkami. Ked som si ich vyberala tak ma pani upozornovala, ze strih s odhalenym chrbtom je mimoriadne komplikovany, lebo nema moc na com drzat. Takze ked si ich budete davat sit, tak u niekoho, kto to fakt vie.

Grossularia
3204 příspěvků 19.02.15 21:57

@bertulka Moc se mi to líbí i s mašlí! :)

Pinot Noir
8517 příspěvků 23.02.15 09:23

@bertulka Krásné šaty, moc pěkná barva, ani ta mašle mi nevadí. Musela jste být tehdy originální nevěsta.

Dani17
278 příspěvků 23.02.15 10:15
@bertulka píše:
Já je sem teda dám, ale uvědomte si, že už je to 26 let! Já vím, že ta mašle je diskutabilní, ale mně se líbila (bylo mně 20). Brož na ní byla půjčená od babičky.

Myslím, že tyhle šaty si pamatuju. Tehdy si je šila na svou svatbu kolegyně. Byly bílé. Ty vaše jsou na tu dobu opravdu moc pěkné.
Já si šaty půjčila v naší okresní půjčovně a byly šité taky podle Burdy. Byly jednoduché, žádné šílené ozdoby a byly taky šité podle Burdy :-) Na červen měly dlouhé rukávy ( byly šité pro kamarádku a ta se vdávala v prosinci :-) ) Naštěstí žádný pařák nebyl, tak jsem v nich v pohodě vydržela :-)

Giulietta  23.02.15 11:25

@Skaadi21 Firma Pronovias, kolekcia na rok 2015/16.

Giulietta  23.02.15 11:32

@Skaadi21 Ten Pronovias skúste prezrieť celý.

DanielaS
4599 příspěvků 23.02.15 11:57

Co vsichni furt maji s tema potazenyma knoflikama na svatebnich satech? Na te neviditelne latce je to obzvlast absurdni. Tak navrhnu saty jako dech, ktere maji vypadat, jako ze krajka s organicky nepravidelnymi motivy tak nejak sama drzi na tele, a pak prask pres to rovnou radu humpolackych knofliku?

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit