Kde sehnat tílko?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meg348577
2 příspěvky 06.03.14 20:30
Kde sehnat tílko?

Zdravím všechny! :) Už nějakou dobu sháním tílko, mám přesnou představu, ale zatím se mi na něj bohužel nepodařilo nikde (v obchodech ani na internetu) narazit. Proto jsem si říkala, že za zeptání tady nic nedám :) Představuju si tílko (na barvě ani tak nezáleží) s hlubokým véčkovým výstřihem, a dole upnuté nebo volné (o spodek mi ani tak nejde, jako právě o ten vršek). Strašně špatně se to popisuje a proto myslím, že lepší bude fotka - obrázek tílka (tak jak ho vidím ve své hlavě:) se mi bohužel ani po poměrně dlouhém hledání nepodařilo sehnat a proto přikládám fotky dvou podprsenek, které mají přesně tvar, jaký bych si představovala na prsou u tílka (jak už jsem zmínila - spodek obeplý nebo volný, na tom ani nezáleží, stěžejní je ten vršek) :) Budu moc ráda za jakékoliv typy, rady, poznámky kde sehnat! ) Moc díky a všem přeji příjemný večer! M.

Reakce:

volfish
906 příspěvků 06.03.14 21:02

Promod?

Šedý skřítek
26 příspěvků 06.03.14 21:31

Promod, Kasha, H&M…

Kralicak
65 příspěvků 06.03.14 22:09

Teď jste mě úplně zaskočila- nikdy bych nevěřila, že by byl problém takové tílko sehnat..já mám aktuálně asi dvě, ale v minulosti jsem vždycky nějaké takové měla. Prádlo nakupuju v úplně obyčejných, neřetězcových obchodech, popř. prádlo mívají i v galanteriích..

Oveeec
1368 příspěvků 06.03.14 22:17

Já bych chtěla tu první podprsenku:)

lucindaSK
886 příspěvků 07.03.14 07:10

Skúste Lindex.

Meg348577
2 příspěvky 07.03.14 08:43

Díky všem za tipy. Lindex, H&M i Promod jsem obešla, bohužel něco, co by se alespoň přibližovalo mé představě, jsem nenašla. Zkusím ještě obejít ty galanterie, to je dobrý nápad :) Jinak ta první podprsenka je z Lindexu - sama ji mám a od té doby, co jsem si ji koupila, nenosím v podstatě nic jiného :D Jsem s ní nadmíru spokojená, tak doporučuju! :)

Matmys
1597 příspěvků 07.03.14 14:17

Co Intimissimi?

Ptera
112 příspěvků 08.03.14 20:11

Já myslím, že byste mohla v obyč galanterce uspět. Je fakt, že už to nějaký pátek je, ale černé tílko, s takovýmto výstřihem a kraječkou kolem jsem si takto pořídila a jak se léty ukázalo, bylo velmi kvalitní. Tak držím palce.

plummy
122 příspěvků 22.03.14 15:19

toto majú teraz v HM :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit