Kde sehnat torzo figuríny - nohu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rabbit-Heart
644 příspěvků 18.09.12 12:25
Kde sehnat torzo figuríny - nohu?

Milé pekelnice a pekelníci, potřebovala bych někde sehnat takovou tu umělou nohu, na které se vždycky vystavují punčochy. Nevíte, kde bych ji mohla nějak levně koupit? Jenom dodám, že jsem z Olomouce, tak kdybyste měli přímo místní tipy, sem s nimi ;) Díky!

Reakce:

Nikississ
13 příspěvků 18.09.12 12:32

Napadá mě jedině aukro a Ebay. Případně se vám můžu zeptat na Fotopátračce, nedávno jsem zahlédla, že tam nějdo fotil s rukama a nohama od figuríny.

zelene.oko  18.09.12 12:38

Třeba tady http://www.spona.cz/…-telova.html :-) Jestli je to noha, kterou hledáte :-)

Dáma_s_hranostajem
136 příspěvků 18.09.12 13:16

Taky si můžete dát poptávku na Fleru, tam se dá sehnat ledacos.

Chari
541 příspěvků 18.09.12 13:37

Na focení se dají tyhle věci popůjčovat z obchodů - oproti nějaké záloze, pokud ji člověk nepotřebuje vlastnit, tak je to často praktičtější, protože se nehromadí tolik krámů
Na koupení bych zkusila to aukro a ebay

mapritona
100 příspěvků 18.09.12 20:03

Zkusila bych tržnici v Brně na Olomoucké (nepřijde mi to z Olomouce daleko). Prodávají tam celé figuríny, takže snad i jejich části.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit