Kde v Brně sehnat kvalitní kabát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sevie
72 příspěvků 15.08.12 12:50
Kde v Brně sehnat kvalitní kabát?

Ahoj, už třetí rok nosím kabát ze sekáče - moc krásný černý vypasovaný, v délce nad kolena. Složení - kašmír a vlna. Úlovek ze sekáče za 150,–. Značka Montego. Jenže! Je už obnošený, roztrhla se mi kapsa a za opravdu a čistírnu dám víc než kabát stál. A tak jsem se rozhodla koupit si nový. Je jedno, zda bude ze SH nebo nový. Prolezla jsem ovšem hodně sekáčů a obchodů a kabáty se sehnat nedají. Je to zřejmě letním obdobím. Radíte tedy vyčkat podzimu nebo chodit a lovit. Pokud ano, kde? A ještě jeden dotaz - co nosíte v zimě na nohy, jako dámy. Co mám nosit já - holka, která ještě vloni v zimě nosila péřovou vestu, rifle a batoh? Zbavila jsem se tohohle všeho, ale opravdu nevím, co nosit ke kabátu, abych nezmrzla a nešvihla sebou na každém náledí. Děkuji mockrát za jakékoliv rady.

Reakce:

Kity
39 příspěvků 16.08.12 11:45

Co na nohy: já nosím kozačky, loni jsem koupila v Tamarisu. Při koupi hlavně dávat pozor, jestli to nemá moc hladkou podrážku, taková pak totiž klouže :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit