Kde v Brně sehnat tyto sandále?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helenuše
255 příspěvků 29.07.14 12:41
Kde v Brně sehnat tyto sandále?

Předevčírem mi po několika letech spokojeného nošení praskla pata sandálů. Netušíte, jestli se tyhle
dají sehnat i někde v Brně a okolí? Přece jen mám raději kamenné obchody než e-shopy. Tak si nechávám e-shop jen jako poslední možnost.

Edit: doplnění - Případně pokud byste věděli o obchodě, kde seženu alespoň nějaké podobné - tj. kožené, na silnější podrážce (ne papír, ne plaforma), ohebné (ne na klínku), jen nízký podpatek a nesportovní, budu ráda za radu.

Reakce:

Helenuše
255 příspěvků 29.07.14 13:21

To by mě zajímalo, za co mám ty 3 červený ramínka? Za drzost se zeptat?

Uživatel je onlinePinot Noir
8528 příspěvků 29.07.14 13:25

@Helenuše Řekla bych, že za ty „sandále“.

Helenuše
255 příspěvků 29.07.14 13:28

Aha, jako že jsou pekelné? No jo, no holt nejsou zrovna trendy. Ale já potřebuju v botách chodit a tohle je prostě kompromis mezi tím, co bych si představovala a tím, co se dá aspoň trochu sehnat.

Doplnění - proč jsou ty snadále v uvozovkách - jako že jsem použila špatný tvar slova nebo se tento typ bot označuje jinak nebo proč?

Příspěvek upraven 29.07.14 v 13:30

8528 příspěvků 29.07.14 13:29

@Helenuše Ne, jako že je to patvar. Česky jsou to sandály.

Helenuše
255 příspěvků 29.07.14 13:31

Aha, tak u nás se vždycky říkalo sandále. Člověk se pořád učí. Díky za poučení. Tak se budu snažit nepohoršovat nevhodnými výrazy. :-)
Teď ještě nějaké podobné sandály sehnat…

8528 příspěvků 29.07.14 13:34

@Helenuše Já vám červené nedala, jsem z Moravy a doma to říkáme taky tak :) Jen vysvětluji, proč myslím, že jste dostala za nevinný dotaz trestné body a žádnou odpověď. S nákupem bohužel neporadím. Boty, ve kterých se DÁ CHODIT, sháním celoživotně se střídavými ne/úspěchy :)

Helenuše
255 příspěvků 29.07.14 13:37

Já děkuju alespoň za to vysvětlení.
Mně se prostě vybaví i písnička od Pokondrů „Korále, sandále“. Ale uznávám, že slovník spisovné češtiny tenhle výraz nezná.

Velma
77 příspěvků 29.07.14 14:01

Podle Vašich požadavků a vloženého obrázku bych zkusila nějaký obchod se zdravotními potřebami, popř. některé lékárny, co mají v sortimentu obuv.

Helenuše
255 příspěvků 29.07.14 14:03

Díky, tak lékárny jsem ještě neprošmejdila. Zkusím to.

Edit: překlep

Příspěvek upraven 29.07.14 v 14:08

Velma
77 příspěvků 29.07.14 14:06

Nemáte zač. Přeji úspěšné hledání:-)

mimi55
24 příspěvků 29.07.14 20:25

Zkuste se podívat u Gryce na Starobrněnské nebo na Pekařské, naproti zastávce Šilingrovo náměstí, obuv ARA. Tam by něco v tomto stylu mohli mít.

vias
446 příspěvků 29.07.14 20:41

Zkuste obuv v NC Královo pole, taková menší někde uprostřed (myslím, že někde, jak končí pás jedoucí nahoru), nevím teď, jak se jmenuje. Měli tam docela velký výběr sandálů, které vypadaly pohodlně, ale dlouho jsem tam nebyla.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit