Kde v Praze koupit sukni?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HaninaZKunina
26 příspěvků 14.04.13 23:43
Kde v Praze koupit sukni?

Kde koupit v Praze sukni na jaro, vel. cca 40, na vyšší postavu (180cm), délku lehce nad kolena, nejlépe jinou barvu než černou? Nějak jsem zhubla a všechno co mám ve skříni je mi velké. A ať dělám co dělám, nějak ty sukně v těch obchodních řetězcích nemůžu najít.. když už, má to délku co je mi tak do půl stehen a na to už nemám věk (a asi ani nohy :).
Kde mají nějaký rozumný výběr? Díky za jakýkoliv tip…

Reakce:

Martini90
159 příspěvků 14.04.13 23:54

A co zkusit vzít stávající sukně ke švadleně a nechat si je zúžit či jinak upravit? ;)
Sama teď tuhle revizi se svým šatníkem dělám + dokupuji nějaké nutné kousky a buduji si tím docela slušný šatník, který mi sedne typově i velikostně. Najednou i šaty, které jsem měla jenom na doma, se po mírném přešití střihu zdají býti krásným kouskem na léto :)

chinin
2788 příspěvků 15.04.13 01:13

@HaninaZKunina
Zkuste Van Graff na Vaclavaku, maji ruzne znacky v ruznych cenovych relacich vcetne konzervativnejsi mody. Dale treba Debenhams rovnez na Vaclavaku, take maji ruzne znacky vcetne tech konzervativnejsich (osobne tam nenakupuji, protoze mam narocnejsi pozadavky na material, ale kamaradka tam nakupuje rada a casto hezke kousky). Jeste mohu doporucit treba Peek a Cloppenburk v OC Arkady Pankrac - rovnez prodavaji ruzne znacky. Pokud budete v Arkadach, obcas maji hezke kousky v House of Gerry Weber, vetsina obleceni, ktere tam prodavaji, je ale dost usedla. (Paradoxne ve Van Graff a v PC prodavaji take znacku GW, ale maji jiny sortimemt, dle meho zajimavejsi a za trochu lepsi ceny.)

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 15.04.13 08:19

V Orsay určitě seženete…

DonChichot  15.04.13 09:34

@HaninaZKunina
Napište nejdříve, kde už jste byla, ať víme, co vám nemáme radit.

gabous
196 příspěvků 15.04.13 09:36

Orsay, Desigual, HM, Van Graaf, Promode… mám pocit, že áčkové i pouzdrové sukně nad kolena mají úplně všude :).

HaninaZKunina
26 příspěvků 15.04.13 20:08

Díky všem!
Byla jsem CaA, Marks&Spencer, H&M, ty mám blízko.
Tak zkusím vyrazit na ten Václavák.

Gabous tak já nevím, asi blbě koukám nebo co :))

Zrovna dneska jsem byla ještě v jiném CaA, a jediný co mají, takové jednobarevné úzké plátěné sukně různých (pěkných) barev. To bych si i vybrala, ale pro mě jsou tak deset cm nad kolena a to fakt nejde :nevim:
Mně přijde že to je fakt problém té vysoké postavy… stejně tak mám problém sehnat šaty, protože tam kde má být dle střihu pas, tak to je u mě tak deset centimetrů nad pasem, a to vypadá fakt blbě…

strashidlo
47 příspěvků 16.04.13 09:18

Já miluji sukně a nedávno jsem objevila nebo spíše konečně vlezla do Tatuum (např. v Palladiu) a tam mají pěkný výběr. A jsou hlavně ke kolenům, což je taky jeden z mých požadavku.

MPSkrolew
1845 příspěvků 16.04.13 09:42

@strashidlo @HaninaZKunina Souhlasím, také jsem překvapivě v Tatuum narazila na pár dobrých sukní ve výšce po kolena.
Jinak sukně není náročná na ušití, možná by stálo do budoucna za to najít si švadlenu - sukně budete moct mít podle svého výběru z lepších materiálů, než jaké často nabízejí řetězce, a za to ušití nedáte tolik (např. ve srovnání se sakem).

cinnnamon
216 příspěvků 16.04.13 12:40

V marks and spencer maju kopec sukni roznych farieb a skor dlhsich:-)

Kokoska1  16.04.13 12:54

@cinnnamon Tuhle jsem taky chtěla, ale štve mě ten zip vzadu.

HaninaZKunina
26 příspěvků 16.04.13 21:07
@ještěřička píše:
V Orsay určitě seženete…

Tak jsem šla dnes navštívila Orsay v Arkádách a skutečně jsem sehnala :) Děkuji za tip.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 17.04.13 07:13

@HaninaZKunina Mám radost! Taky se tam chystám :-)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit