Kde vybrat kvalitní a originální peněženku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mark49
9 příspěvků 09.05.16 19:55
Kde vybrat kvalitní a originální peněženku?

Kde vybrat kvalitní pánskou peněženku?

Reakce:

vlm
2585 příspěvků 09.05.16 21:25

Však vy nám to povíte…i když o to nikdo nestojí

Mark49
9 příspěvků 09.05.16 21:39
Používejte hlavu, prosím

@vlm: Asi jste to špatně pochopil. Je jasné, že ode mě o to nikdo nestojí. Stojím o to já od ostatních. Nějak jsem ten Váš příspěvek nepochopil.

Příspěvek upraven 09.05.16 v 21:58

Giulietta  09.05.16 21:43

To Mark49: Daší člověk, který si neumí najít diskusi kam to má zařadit a na hovadinu si založí téma vlastní.

Mark49
9 příspěvků 09.05.16 21:45

@Giulietta Jak přesně mi má Váš komentář pomoci? Navíc přijde Vám normální používat slovo „hovadinu“ v běžné konverzaci? Děláte to běžně?

Giulietta  09.05.16 21:45

@Mark49 Jo.

Mark49
9 příspěvků 09.05.16 21:46

@Giulietta A mohu se zeptat, jaký k tomu máte důvod?

Giulietta  09.05.16 21:48

@Mark49 Stejný jako Vy k zakladaní diskusi o peněžence.

Mark49
9 příspěvků 09.05.16 21:49

@Giulietta Takže vy používáte slova jako „hovadina“ v běžné diskuzi, abyste mohl zakládat diskuze o peněženkách? Omlouvám se, ale stále to nechápu. Nějak mi to nedává smysl.

Giulietta  09.05.16 21:52

@Mark49 No a co ja s tím?

Mark49
9 příspěvků 09.05.16 21:56

@Giulietta Chápu správně, že nedokážete vysvětlit, proč co děláte? Nezdá se Vám to trošku zvláštní? Jak přesně potom můžete přinést nějaký nový pohled do diskuze? Omlouvám se, nechci Vás nijak urazit. Ale velice mě to zaujalo :-)

Giulietta  09.05.16 22:00

@Mark49 Bože už sa doomlouvajte, dajte tu odkaz na ten eshop, kde tu peňaženku máme kúpiť, nech to máme za sebou.

Mark49
9 příspěvků 23.05.16 19:54

@Giulietta Co je tohle vlastně za diskuzi? Jedni vás obviňují a mají naprosto vymyšlenou představu, že sem někdo chce dát nějaký svůj odkaz a druzí sem dají odkaz na 100 e-shopů bez jakéhokoli osobního doporučení. Opravdu takhle tato stránka funguje? Líbí se mi, jak je tahle stránka ulítlá. Má to něco do sebe :-) :-) Vidím, že musím zjistit jinde, kde najít peněženku pro svého tátu. Díky všem za naprosto zbytečné komentáře :-) :-) Ale věřím, že je tu stále dostatek lidí, kteří umí diskutovat. Jen se bohužel nezapojili právě do téhle diskuze :-) :-)

Mark49
9 příspěvků 23.05.16 19:56

@Giulietta Ještě jednu věc jen pro Giulietta. Kdybyste alespoň trochu používal hlavu, tak by Vám došlo, že i kdybych byl vlastníkem nějakého e-shopu nebo tak, tak by nedávalo smysl dávat odkaz sem, protože zde nemůže být z marketingového hlediska správná cílová skupina. Prosím, používejte hlavu, než něco napíšete. Svět bude zase o něco lepší :-)

mutziputzi  23.05.16 20:07
@Mark49 píše:
@Giulietta Ještě jednu věc jen pro Giulietta. Kdybyste alespoň trochu používal hlavu, tak by Vám došlo, že i kdybych byl vlastníkem nějakého e-shopu nebo tak, tak by nedávalo smysl dávat odkaz sem, protože zde nemůže být z marketingového hlediska správná cílová skupina. Prosím, používejte hlavu, než něco napíšete. Svět bude zase o něco lepší :-)

Z marketingového fakt jo?

Giulietta  23.05.16 21:02
@Mark49 píše:
@Giulietta Co je tohle vlastně za diskuzi? Jedni vás obviňují a mají naprosto vymyšlenou představu, že sem někdo chce dát nějaký svůj odkaz a druzí sem dají odkaz na 100 e-shopů bez jakéhokoli osobního doporučení. Opravdu takhle tato stránka funguje? Líbí se mi, jak je tahle stránka ulítlá. Má to něco do sebe :-) :-) Vidím, že musím zjistit jinde, kde najít peněženku pro svého tátu. Díky všem za naprosto zbytečné komentáře :-) :-) Ale věřím, že je tu stále dostatek lidí, kteří umí diskutovat. Jen se bohužel nezapojili právě do téhle diskuze :-) :-)

Kliknite asopoň na jeden jediný odkaz v tej predlhej rade. :-D

Dony Rafin
343 příspěvků 23.05.16 21:42

Nějak jsem nepochopil, z čeho jste usoudili, že Mark49 chce propagovat nějaký svůj eshop, ale to je jedno, nemusím chápat vše:-).
Mark49. koukněte na peněženky Bellroy. Jsou tedy dražší, ale kvalitní, což jste chtěl, pokud jsem to pochopil dobře:-))

Réza4  24.05.16 11:14

@Mark49 LZM zahltil spoustu diskuzí tímto seznamem odkazů, takže si to neberte osobně:o)
Mě spíš fascinuje, že někdo, kdo nemá ani jeden příspěvek, se kvůli peněžence zaregistruje a hned založí diskuzi - taky přemýšlím, co za tím je. A mimochodem, na takovéhle dotazy je tu rubrika „Peklo radí“ a taky je dobré specifikovat, co vlastně chcete.

Mark49
9 příspěvků 24.05.16 17:23

@Dony Rafin Moc děkuji. Vypadají moc dobře. Koukám, že je má dokonce i zoot, takže to vypadá opravdu na velmi kvalitní peněženky - i podle ceny. Dokonce mají i odstín, který jsem hledal - vínově hnědá. Ještě jednou děkuji za radu.

Mafox
2 příspěvky 06.09.16 09:11

Dobrý den, doporučil bych Vám koženou peněženku s kapsou na mince od Danny P. Sám ji používám a psal jsem na ni i recenzi na základě dlouhodobějšího používání. Recenzi si můžete přečíst ZDE

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit