Kde zítra koupit černý top bez rukávů

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neferett
2 příspěvky 25.09.14 19:25
Kde zítra koupit černý top bez rukávů

Dobrý večer přeji,
nenapadá vás prosím, kde zítra koupit černý top bez rukávů? Něco podobného jako na obrázku, jen kratší a může to být jak „spodní prádlo“ tak případně vrchní top. O co mi jde :). Mám tričko, které je ale trochu průhledné, tak to chci vyřešit takto. Kdysi jsem viděla v Tescu v FF, tuším i CA, ale to už je dávno a potřebovala bych jít na jistotu. Moc děkuji za nápady :)

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 25.09.14 22:56

Zkuste tezenis, terranovu a tally weijl (kdyz to mate pod tricko, tak nebude vadit, ze to neni kvalitni kus).

Neferett
2 příspěvky 25.09.14 23:02

Llolla, mockrát děkuji, ty první dva obchody v okolí asi nemám, ale tally weijl mě nenapadl, zkusím.

Jsem ráda, že jsem dostala alespoň jednu odpověď, netuším, co je na černém topu pod tričko tak pobuřujícího, že si zaslouží červená ramínka :)

llolla
2102 příspěvků 25.09.14 23:11

@Neferett
Raminka nereste. Jeste me napadl new yorker, ale nevim- ony mi vsechny tyhle „hadroidni“ obchody dost splyvaj, ale vim, ze aspon ve dvou jsem neco takovyho videla. A jeste v lindexu maj v sekci spodniho pradla mozna taky „tilka“ bez raminek, ale ty maj asi primarne stahovaci fci a navic mi to prijde zbytecne drahy. A mozna stradivarius. (To uz jsou ale fakt vystrely na slepo)

Mylady2
12409 příspěvků 25.09.14 23:14

@Neferett hm tam toho mají mraky v různých barvách!

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit