Kdo je Vám na Pekle nejbližší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kimnie
411 příspěvků 07.08.13 14:50
Kdo je Vám na Pekle nejbližší?

Už se tady na Pekle vytvořilo pár stálic, které přispívají svými outfity třeba do CJMDNS. Tak mě napadlo, čí styl oblékání je pro Vás nejbližší nebo třeba i inspirativní. A čí styl jde naopak mimo Vás? A čeho byste tu chtěly/i vidět víc?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

valery
1579 příspěvků 07.08.13 17:08

Dlouhodobě se mi líbí jak se obléká „kayav“- její oblečení je těměř vždy netuctový, něčím zajímavý, inspirativní a nápaditý, navíc ona prostě přesně ví co jí sluší, co k jejímu typu sedne - já nepamatuju, že bych nad její fotkou někdy řekla: no, tohle se jí moc nepovedlo" - leccos z jejího šatníku bych jí s chuti šlohla :-D

Viktorie H.
664 příspěvků 07.08.13 17:45

Mně se líbí styl „Jiné reality“

Rea94
269 příspěvků 07.08.13 17:50

Líbí se mi catherinne, nejen že má super postavu ale taky elegantní styl oblékání a moc dobře ví co jí sluší. Rozhodně bych jednou chtěla vypadat jako ona. :)

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 07.08.13 18:50

Já mám ráda Esmee a Lištičku a baví mě KlaudieS, co přispívá do pekelných celebrit a ještě uu, stricc, katkarinka a jedna, na jejíž jméno si nemůžu vzpomenout, ale v profilu má snědou či černošskou ženu.

razorblade  07.08.13 19:45

Moc se mi libi uvolneny styl 0zero7, ktera je i uzasny clovek. vzdycky se tesim i na MP Monny a jeji uzasne samicoidni styl:D stylem i osobnosti mam moc rada i catherinne, jsem i fandou kayav a luny lovegood:) ja jsem vlastne tak slunickova, ze miluju temer cely peklo vcete gulietty:D

Giulietta  07.08.13 19:51

@razorblade Ježkovehuslič­kyajsoslačiko­výmorchestrom! :-D

MP Maggie
991 příspěvků 07.08.13 21:55

No Ada přece.

real.blond
6688 příspěvků 07.08.13 21:58

@MP Maggie vy jste vtipna :-D

MP Maggie
991 příspěvků 07.08.13 21:59

@real.blond A také jsem chtěla napsat, že všechny blondýny. Hlavně ty pravé.

real.blond
6688 příspěvků 07.08.13 22:00

@MP Maggie no proto! :-P

Alizon
1233 příspěvků 08.08.13 14:06

Vzdycky se tesim na Esmee - velmi zensky styl, blizky je mi styl MP Monny, inspirativni - Kayav, chybi mi Pehot.

AnoNe
839 příspěvků 08.08.13 14:41

Líbí se mi styl oblékání @Esmee a @kayav.

shirla
878 příspěvků 08.08.13 14:45

Často vzpomínám co se stalo třeba se sekaclady, pehot také chybí…ale stylově se mi líbí catherinne…oblečení na večírky a podobné akce se mi hodně líbí od 0zero7, celkově ems a třeba la_crime, také se mi líbí jak si esmee dokáže poradit se svou postavou-nosí, to co ji sluší…vtipné příspěvky jsou od klaudieS…a já nevím, kdo ještě:-)))

shirla
878 příspěvků 08.08.13 14:48
:-)

Příspěvek upraven 21.08.13 v 10:08

Alizon
1233 příspěvků 08.08.13 15:32

@shirla Vidim ze jsem na mnohe zapomnela, treba Ems, ta se mi libila hodne kdyz jsem zacala CJMDNS sledovat, ted uz tolik nefoti a fotky jsou vetsinou horsi, takze toho moc nevidim a moc me uz tudiz neinspiruje. La Crime, Catherinne.
Sekac lady pokud vim mela plne zuby narazek na svoje sekacove obleceni tak to tu zabalila?
Co se stalo s Pehot ovsem netusim, jednoho dne proste zmizela.

majam
271 příspěvků 08.08.13 16:17

Líbí se mi v CJMDNS už zmniňované: Ozero7 a La Crime. A sympatická mi je uu a chinin.

monel
648 příspěvků 08.08.13 17:51

Oblékáním @0zero7 a @Timbo z galerie, názory @bertulka a @Kokoska1

Morže
1091 příspěvků 08.08.13 17:55

Nikdo

Karoshi
344 příspěvků 08.08.13 18:46

Oblékáním se mi líbí @Rabbit-Heart (ta už taky nějak zmizela :( ), vyjadřováním je mi sympatická @razorblade a @Giulietta.

Esmee
4372 příspěvků 08.08.13 19:08

Mě se vždycky nejvíc líbila @pehot, škoda, že teď nepřispívá a jinak mé velké oblíbenkyně jsou @catherinne za její čím dál zlepšující se styl a taky ji nepokrytě závidím postavu :-), @MP Monny, že je prostě krásná ženská a ví, co jí sluší, @0zero7 za její pohodový styl a vždy dobrou náladu, ve většině případů se mi také líbí @Jiná Realita a @bertulka.
Jinak jsem samozřejmě velmi poctěna, že se mé outfity většinou líbí. Teď jsem sice delší dobu nepřispěla, protože už jste skoro vše viděli, ale já zase něco vymyslím :-D

Edit: a taky @Ems samozřejmě!

Příspěvek upraven 08.08.13 v 20:14

Dalmitka
1302 příspěvků 08.08.13 19:22

Štýlom a obliekaním sa mi páči Bertulka, Esmee, Ems, Kokoska, niekedy aj Jiná realita, potom veľmi Mescaline a v galérii SweetLady. Chýba mi tu Sekáčlady, reprezentovala vyššiu vekovú kategóriu a reprezentovala ju dobre. Čo sa týka príspevkov - určite čítam Chinin a Giuliettu. Samozrejme, že tu mám aj zopár ľudí, ktorých fakt nemusím, ale to má každý.
A ako som mohla zabudnúť na LaCrime? - Krásne.

arpa
1236 příspěvků 09.08.13 06:54

Jsem celkově ráda za osazenstvo na CJMDNS, nejen za ty, co aktivně postují fotky (nerada bych někoho opomněla, je tu doslova zástup inspirativních uživatelů), ale i za ty, co jen komentují, a zejména za ty, kteří si dají práci vysvětlit, proč se jim něco nelíbí. Je super mít zpětnou vazbu a příležitost vidět se očima někoho jiného.

Kdybych ale měla vypíchnout jednu jedinou osobu, jejíž styl mě oslovuje úplně nejvíc a kterému bych se ráda někdy přiblížila, tak je to @MP Monny.

Názorovou blízkost nebo vzdálenost moc neřeším. S valnou většinou uživatelů nemám žádný problém, i když se třeba názorově míjíme (vždyť by to byla nuda, kdyby spolu všichni jen souhlasili). Na spočítání těch, kteří mi vyloženě vadí, by mi bohatě stačily prsty jedné ruky.

Margaery Tyrell
20 příspěvků 09.08.13 07:50

Velmi se mi líbí styl oblékání u Ozero7 a Esmee. Mají pěkný ženský styl oblékání.

MP Monny
480 příspěvků 09.08.13 07:59

To je jako při děkovačce na Oskarech „hlavně abych na nikoho nezapomněla…“ :)

Tak pro (podle mého názoru) velmi mladsitvou hravost s oblečením a originalitu se mi líbí Ems (bože na její věk velmi vytříbený a konstantní styl), La_Crime (hravě dívčí a v kombinaci se zrzavými vlasy prostě permanentní krása), kayav (její oblečení je úžasné a originální, sladěné a musí ho být plná skříň, když má pořád další a další tak skvělé kousky, které jsme ještě neviděli), 0zero7 (krásný úsměv a nádherné boty a prostor mezi těmito „doplňky“ působí vždy pohodově a osobitě).

A protože ví, co jim sluší a opravdu jim to sluší, tak se mi líbí catherine (opravdu veliká změna za poslední rok, poslední postované šaty působí mnohem sofistikovaněji) a Esmee (ví, jak svoji ženskou postavu obléct, aby přednosti vynikly a přitom to nepůsobí vulgárně, vlastně je to taky mladistvě hravé).

Co se mého stylu týče, tak děkuji za pochvaly, trvalo to dlouho, než jsem se (myslím) našla, vždy jsem byla v oblékání dost roztříštěná, protože se mi líbí kde co (na střední jsem jeden den šla v šatech a na jehlách a druhý den v tátových kapsáčích, bílém tílku a teniskách, to byste koukali :) ). Myslím, že svůj současný styl bych nazvala „vypadat upraveně a žensky“ a cítím se v něm opravdu dobře.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit