Kdo má opravdu zkušenosti s Dressit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Xandria
32 příspěvků 26.02.13 09:42
Kdo má opravdu zkušenosti s Dressit?

Všimla jsem si, že je to tu celkem časté téma, ale přesto mi dovolte tento dotaz.
Má s jejich šaty aktuálně někdo zkušenost? Já si od nich na podzim jedny koupila a byla jsem s celou objednávkou velmi spokojená, nicméně teď jsem zde narazila na nějaké nespokojené komentáře, ale nepochopila jsem, jestli jsou to komentáře z osobní zkušenosti nebo jen názory a dojmy. Chci si od nich v březnu ještě jedny šaty koupit na významnou rodinnou událost - na zlatou svatbu mých prarodičů, ale teď, když jsem viděla ty negativní reakce, tak jsem nějaká zmatená. Je tu tedy někdo, kdo si od nich nedávno objednával šaty? Pokud ano, jak jste s nimi byly spokojené?

Reakce:

Xandria
32 příspěvků 27.03.13 10:02

Ahoj, zatím žádná odpověď. Nic se za tu dobu nezměnilo? Nikdo, kdo by měl nějaké zkušenosti?

nanjua
960 příspěvků 25.01.15 16:32

Oživuju téma. Zvažuju objednání svatebních šatů, konkrétně na obrázku.

Podle fotky je to přesně má představa, mám ale obavu aby ta představa odpovídala i skutečnosti.

Anka F.
204 příspěvků 26.01.15 23:29
zkušenosti s eDressit, listopad 2014

Z nedostatku jiných možností jsme na eDressit loni koupili šaty pro dceru na gymnaziální ples. Nejsem přívrženec asijské produkce, ale půjčovny v našem maloměstě a okolí nabízely neuvěřitelné a předražené „modely“. Protože půjčovné bylo od 1500 Kč nahoru a šaty z eDressit byly v akci a vyšly i s dopravou na necelých 1600 Kč, rozhodla jsem se, že za tuto cenu risknu šaty objednat. Vyplatilo se to, šaty z edressit.com jsou velmi pěkně vypracované, barvou střihem i detaily odpovídají webovým fotografiím, doprava je rychlá, zásilka má on line sledování. Jen ty proporce jsou na fotkách lehce zavádějící, exterémně štíhlé modelky jsou opatřeny extrémně vysokými podpatky… šaty, které jsme koupili dceři, jsou šité ze dvou vrstev látky (spodní vrstva tenký polyesterový satén, horní matný šifón), které při šití trochu kloužou, takže spodní okraj nebyl zcela rovný a byl lehce zvlněný, ale toho si na gymnaziálním plese určitě nikdo nevšiml.
Mnohé šaty na eDressit mají recenze i s fotografiemi, takže si můžete udělat představu. Avšak doporučuji pečlivě se přeměřit a porovnat s jejich mírami. Šaty jsou šité zcela na tělo, látka není pružná, takže pokud váháte mezi dvěmi velikostmi, zvolte radši větší a šaty nechte upravit.
Ačkoliv jsem s kvalitou šatů pro dceru spokojená, jako svatební šaty bych je přece jenom nechala asi upravit - podšít spodničkou, protože v protisvětle se pod sukní lehce rýsuje silueta nohou, tohle by mi vadilo. (Dcera si vybrala broskvový odstín látky, takže to nebylo vidět, u světlejších šatů to však může být patrné). A ještě jedno upozornění, i když výrobce píše, že šaty jsou dlouhé cca 155 cm, reálně jsou kratší - asi 15O cm.

Betynka02
379 příspěvků 05.03.15 07:58

@Anka F.
Stejnou zkušenost mám i já.
Hlavně se pečlivě přeměřte. Šaty dceři sedly, jako kdyby byly na míru od švadleny. Já mám kratší trup (většina šatů mi je do pasu o cca 2 cm delších a na hrudníku se krčí), na objednaných šatech se vyskytl tentýž problém. Drobná úprava to spravila. :-)

Svatební šaty od eDressit bych si ale vybírala pouze v sekci svatební. Plesové jsou podle mě z lehčích materiálů, „jinak stavěné“.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit