Kdo poradí s oblékáním v Brne? Stylista? Kamarádka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kveta.lucakova
10 příspěvků 04.02.12 22:04

Mám pocit, že pořád dělám ty klasické chyby v oblékání.. Chtěla bych chodit trendy i elegantně, ale prostě moc nevím, jak.. Stále povědomě vybírát to stejné… Líbila by se mě třeba nějaká pekelná skupina v Brně, kde by se třeba dalo o modě pokecat nebo vyzkoušet různé věci, ukázat úlovky.. Nebo je tady nějaká dobrá duše, která by mě pomohla se šatníkem..??? Je mi 34.. vel 40 - 42.. pokus o eleganci… ale skříň plná.. ale není to pořád oho. Mám pocit, že se pořád hledám..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

zelitschko  04.02.12 22:26

já nejsem z brna, i když toho posezení bych se taky ráda zúčastnila. Na tu eleganci bych Vám mohla doporučit pořad What not to wear na youtube.

MP Ann
215 příspěvků 04.02.12 23:23

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:18

MP lucille
12 příspěvků 05.02.12 08:48

V Brně také studuji, posezení bych rovněž přivítala, pomalu začínám řešit přípravu na zaměstnání - šatník a upřímně si tolik rady nevím. Třeba by mohla uspořádat něco pekelná Ada? :) vzít malou skupinku, probrat jejich postavy, co by se k nim hodilo atd, případně projít pár obchodů..
Na What not to wear mrknu, je to jen v angličtině? nebo se dají i sehnat titulky (české/anglické)?

zelitschko  05.02.12 09:40

já to znám jen v angličtině, i když někdo tvrdil že už je to i nadabovaný. Každopádně s porozuměním není problém, oni vždycky to důležitý ukážou nebo vezmou do ruky to, o čem zrovna mluví.

MP Ann
215 příspěvků 05.02.12 09:56

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:17

katango
1356 příspěvků 05.02.12 10:02

A co v Praze?

modra_kocka
903 příspěvků 05.02.12 10:08
katango ha detto : A co v Praze?
Pekelné setkání v Praze? Hm, do toho bych možná šla…

gulietta  05.02.12 10:13

Tak ja by som šla do Liberce. :-) A som zvedavá kde v akom meste a či vobec sa niekto stretne. :-)

MP lucille
12 příspěvků 05.02.12 10:32

Ann, jasně, byl to jen nápad, What not to wear začnu taky sledovat ;)

MP Ann
215 příspěvků 05.02.12 10:45

.

Ruchie
32 příspěvků 05.02.12 10:53

Taky jsem z Brna, je mi 22 a rovněž mám velikost 40-42. Začala jsem upravovat svůj šatník, aby byl elegantnější, ale zároveň bych ráda něco originálního, šmrncovního. A pokud by se pořádal nějaký sraz, tak se ráda přidám (případně i pomůžu s organizováním srazu, pokud by se do toho někdo chtěl pustit). Nebylo by špatné vidět se navzájem, pokecat a povyměňovat si názory na oblečení, i kdybychom měly různé styly, tak se můžeme navzájem obohatit. :) Já mám spíš kamarády-kluky, takže s těma si moc nepokecám. (I když jeden z nich mi občas poradí, co mi sluší, ale spíš výjimečně.) A manželovi se líbí skoro všechno. :-D

Karoleenah
2322 příspěvků 05.02.12 13:42
To víte že jo. Půjdu na sraz, někdo tam zas bude fotit a pak mě bude Rena v diskuzích pomlouvat, že mám dodělanej svetr, ucouraný vlasy a že správná pekelnice chodí v kašmíru a perlách. :D
Ne, vážně - nějaká módní setkání, okružní jízdy po sekáčích nebo běžných obchodech klidně podniknu. Svým příbuzným a kamarádkám dělám „módní policii“ a poradní hlas při nákupech běžně, tak by třeba takto nabyté zkušenosti k něčemu byly. I když sama o sobě nejspíš moc inspirativní nejsem, obzvlášť pokud jde o eleganci - vždycky budu víc kříženec blogeríny a umělkyně než Jackie O.
(Jo a je mi 21 a mám příjemnou konfekční 38/M, až na ty krátký nožičky)

MP Ann
215 příspěvků 05.02.12 14:43

.

gulietta  05.02.12 15:26

Karoleenah správna pekelnice o tom že chodí v perlách a kašmíru len píše. Teraz keď už to vieme,tak už nás to tak nezaskočí,ako predtým keď sme ešte pekelniciam nimi popísané outfity verili. Takže hurá na zraz,foťák nefoťák. :)

gulietta  05.02.12 15:29

A ten program What not to wear ide na slovenskej stanici DOMA,každy pondelok 22:10.Dabovaný.

kveta.lucakova
10 příspěvků 05.02.12 15:57

Kdo má kabelovku může sledovat na TLC dnes 19.20. Jak se neoblékat.( what not to wear).. v češtině.

Sekhmet
1918 příspěvků 05.02.12 17:44
Ann ha detto : Mimochodem tady tahle dogmata jako velbloudí kabát, perly, kašmírový svetr, pravá pašmína…on to poravdu dohromady někdo nosí?
No… třeba já :) Fakt

RenaLange  05.02.12 18:51
pak mě bude Rena v diskuzích pomlouvat, že mám dodělanej svetr, ucouraný vlasy a že správná pekelnice chodí v kašmíru a perlách. :D
Tenhle závěr jsem nenapsala a Vy to víte. Je totiž i pro mne příliš pitomý.
Souhlasím s Guliettou, správná pekelnice o tom jen píše :-).

Karoleenah
2322 příspěvků 05.02.12 19:04
Ann: Já mám perly, velbloudí kabát i kašmírový svetr (shodou okolností v decentní růžové barvě, jako měla Jackie), ale jak tak nad tím přemýšlím, nikdy jsem to na sobě dohromady neměla. Někdy to schválně vyzkouším, ale od mých obvyklých oděvních kombinací to asi bude na hony vzdálené. :))

RenaLange: Ale něco o těch perlách a kašmíru tam padlo - možná, že jste čekala perly a kašmír a my měly dodělané svetry a urousané vlasy? Přesná citace se mně nechce hledat, ale kdybyste na tom trvala… :)

gulietta  05.02.12 19:11

RenaLange ja som manželovi oznámila že k narodeninám chcem perly,inšpirovaná peklom a jeho odpoveď : Dúfam že k 80siatke ! Tak ja asi nezapadnem. :-) A navyše ako zanietený zoolog amatér ma ubezpečil že europske riečne perly nie sú také bežne aby boli k zakúpeniu za pár korún. Navyše je lastúrnik veľký v ktorého plášti sa tvoria perly v Europe v súčasnosti ohrozený. Tak mi nezostáva nič iné len chovať na balkone velblouda a pak si z neho nechám ušiť kabát. :)

gulietta  05.02.12 19:13

Karoleenah no ja som reportáž z Brna otvárla ako belgickú pralinku a tiež mi padla sánka. :)

MP Ann
215 příspěvků 05.02.12 19:23

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:16

Karoleenah
2322 příspěvků 05.02.12 19:43
gulietta: No, já nevim, mně to naživo tak tragické nepřišlo, i když jsem samozřejmě taky tak trochu očekávala, že to bude samá noblesa a já tam se svým blogerínovským outfitem budu za největší šmudlu. Ale vyloženě se mi nelíbily jen dvě osoby, pokud si dobře pamatuju. Na druhou stranu, nebylo by to pokrytectví, vyfintit se speciálně na seminář? :) A nepochybuju o tom, že i kdyby tam každá byla jak ze žurnálu, rýpavé řeči by se v diskuzi objevily stejně („no jó, na fotkách vypadají hezky, ale kdoví, jak chodí normálně!“).

Ann: V pondělí třináctého. A svetr i kabát jsou ze sekáče, mimochodem. :))

gulietta  05.02.12 19:52

Karoleenah možno bolo,ale potom by už každá pokračovala v nastavenej laťke a obliekala sa čím ďalej tým lepšie. A tie reči o tom Brne mi neprišli rýpave,skor konštatujúce. Ale som rada že ste priznala,že ste tu noblesu očakávala tiež. :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit