Kdo už se tady těší na Vánoce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabrielkaaa
14 příspěvků 08.10.15 13:17
Kdo už se tady těší na Vánoce?

Vím, že je možná ještě brzy, ale kdo už se těší na Vánoce? :D Já už se nemůžu dočkat na první sníh, koledy a vánoční filmy.. Každý den sleduji na facebooku odpočet dní do vánoc a říkám si, už jen aby to tady bylo! Cítí to někdo stejně? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Judith11
1134 příspěvků 08.10.15 13:53

Huš!

MiaW91
64 příspěvků 08.10.15 14:55

Přiznávám, že jsem asi blázen, ale taky se šíleně těším asi už od září, už mám sepsaný seznam všech dárků a dokonce už i jeden koupenej :-D

Gabrielkaaa
14 příspěvků 08.10.15 14:59

@MiaW91 Já už mám koupenou zhruba polovinu a jeden dárek mi už byl dokonce objeven :D

MiaW91
64 příspěvků 08.10.15 15:03

Tak to mám co dohánět :-D já teď marně vyhlížím nějaké vánoční katalogy (kosmetika a podobně) ale zřejmě jsem oproti firmám dost napřed :-D

Olinka
2582 příspěvků 08.10.15 15:05

Já se těším na Chanuku.
Ale na Vánoce taky, v práci už plánujeme směny na prosinec, takže na ně prostě myslet musím!

SweetPotato  08.10.15 15:06

Netěším. Ale vlastně těm, co se těší už někdy od září, závidím. Asi je lepší se těšit na Vánoce, než moje „ach jo, sbohem léto, jak já tu zimu přežiju…“

stricc  08.10.15 15:11

@SweetPotato - " -

MiaW91
64 příspěvků 08.10.15 15:15

@SweetPotato vzhledem k tomu, že jsem největší vedra strávila nástupem do nového zaměstnání, tak se na ty zimní svátky těším už kvůli volnu :-D

SweetPotato  08.10.15 15:19

@MiaW91
Tak to chápu :-))

Uživatel je onlinevlm
2573 příspěvků 08.10.15 16:06

Jávse těším na vánoce strašně, po nich se budu těšit na jaro a na léto :-)

Gabrielkaaa
14 příspěvků 08.10.15 17:23

@vlm Mám to taky tak :D

system_error
815 příspěvků 09.10.15 11:41
@SweetPotato píše:
Netěším. Ale vlastně těm, co se těší už někdy od září, závidím. Asi je lepší se těšit na Vánoce, než moje „ach jo, sbohem léto, jak já tu zimu přežiju…“

No já v září těžce trpím, že je léto v tahu, v průběhu měsíce si začnu trochu zvykat a říkat si, no aspoň budou vánoce, když nic jiného. A taky Dušičky, strašně se v říjnu začnu těšit na Dušičky, ztemnělé hřbitovy osvětlené spoustou svíček, ozdobené chrysantémama a pod. Nádhera!
Jo, vím, jsem trochu pošuk :-)

SweetPotato  09.10.15 11:46

@system_error
Tak „hřbitovní kvítí“ já taky ráda.

Sailorette
1589 příspěvků 09.10.15 12:45

Já se těším na jaro.

Veronika.lo
7 příspěvků 09.10.15 12:47

Těším se už moc, ale spíše na celou tu atmosféru vánoc a klid, jsem teď v zahraničí a budu se domů vracet až na vánoce, tak se těším na společné chvíle s rodinou :)

Betty J.
2031 příspěvků 09.10.15 13:30

@Veronika.lo: také bych se těšila na atmosféru, kdybych nemusela být její tvůrkyní…

Mayim
400 příspěvků 09.10.15 13:41
@SweetPotato píše:
@system_error
Tak „hřbitovní kvítí“ já taky ráda.

na hřbitovní kvítí se těším taky - jsem v Polsku a tady to je pokaždé ve velkém :-D

iga
1470 příspěvků 09.10.15 13:46

@system_error
Nejste pošuk, já to taky zbožňuju - podzim je tak nádherně depresivní, těžko komerčně uchopitelný, že je to možná moje nejoblíbenější roční období. Kromě hřbitovní romantiky si užívám i jablečné a švěstkové koláče a dýňovou polévku. Mám ráda barevné lesy a sbírání kaštanů. Nejvíc ze všeho miluju ten tichý zvuk, když opadávají listy ze stromů. Nevadí mi krátké večery ani studená mlha - alespoň nikdo neočekává rozjuchané veselí:-) Dívám se každoročně na Slavnosti sněženek a Dým bramborové nati a celkově vyhledávám spíš melancholickou zábavu. Čtu stohy knížek a piju litry kávy. Vánoce sice taky miluju, ale začnu se těšit až o adventu:-)

KoraKora
2278 příspěvků 09.10.15 14:14

@system_error Nejste, tu dusickovou atmosféru mám taky ráda. Jinak doufám, že na vánoce se mi podaří zdrhnout na chalupu, daleko od toho předvánočního běsnění, nakupování a uklízení. To mě míjí. Roztopeny krb, svarak a za oknem široko daleko jen sníh (možná).

NellieLovett
2314 příspěvků 09.10.15 17:12

Já mám podzim taky ráda, je hrozně uklidňující. Minulý rok jsme byli začátkem listopadu v Bílých Karpatech na Žitkové. Ráno jsme se nasnídali, do 4 hodin chodili po horách, pak šli do wellness a na večeři. V 7 večer, když už dávno byla tma jsme byli na pokoji s knížkou nebo si dali jednu sklenku v baru a pak šli spát. Ach, to bylo tak boží. Nikde nikdo, pochmurno, lesy. Letos takto jedem do Karlové Studánky.

megisek 1
156 příspěvků 09.10.15 17:38

@NellieLovett V souvislosti s místem vaší dovolené se musím zeptat-šla jste také po stopách Žítkovských bohyní?

NellieLovett
2314 příspěvků 09.10.15 17:45

@megisek 1 Ano, šli jsme se podívat k domu poslední žijící bohyně, ale vzhledem k tomu, že jsme tam byli v týdnu, tak dcera (myslím, že se o to stará dcera) nebyla přítomna a my se dovnitř nedostali. Ale je to tam úchvatné, nádherné místo. Byla jsem na autorském čtení s Kateřinou Tučkovou, takže jsem věděla dost podrobností k tomuto výletu.

megisek 1
156 příspěvků 09.10.15 18:08

@NellieLovett Tajně jsem doufala, že tam na pár dní zajedeme letos, bohužel to nevyšlo, ale příští rok určitě!

Mayim
400 příspěvků 09.10.15 20:19

Jo a ještě jeden dodatek ke hřbitovnímu kvítí… tohle jsem vyfotila asi před dvěma lety… ale zase to má jednu výhodu - odsouvá to aspoň trochu dobu, kdy se v obchodech začne objevovat vánoční zboží. Když si vzpomenu, že loni jsem v Kauflandu viděla vánoční ozdoby někdy v půlce října…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit