Když radí žena ženě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

opona
147 příspěvků 11.11.12 19:19
Když radí žena ženě?

Pánové přítomní na tomto fóru prominou, ale obracím se s dotazem na dámskou většinu.
Inspirovala mě k němu hlavně rubrika „Co jsem měla dnes na sobě“ případě „Inspirace“. Ženy radí ženám, jak by měly kombinovat, co nosit a nenosit, aby se líbily (mužům).
A já s údivem zjišťuju, že v některých věcech mají chlapi jiný názor. Například je jich mnoho doslova zblázněných do obtažených legín.
Takže nakolik berete rady od žen vážně, když chlapi to mohou vidět třeba úplně jinak?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Audrey.Piper
412 příspěvků 11.11.12 19:23

Tak co se týče legín, poslouchám kamarádky a taky se řídím vlastním názorem. Kluci říkají, že bych je nosit měla, holky že ne. Já bych je nosila, kdybych měla nějaký delší top a legíny nebyly jen ty černé tenké (a průsvitné), ale z „hutnějšího“ materiálu a třeba s obrázky.
Jinak někdy dám na radu od opačného pohlaví, jindy od stejného. Řídí se to tím, k čemu se nakláním já sama.

Ceresa
465 příspěvků 11.11.12 19:24

Moc vazne to neberu. Pohybuju se spise v muzskem svete, takze mam tu vyhodu, ze mam nahled i z te druhe stranky. A nekdy jsou panove o dost kritictejsi nez si zeny umi prestavit. I to co si myslime, ze jim urcite unika, tak to neni pravda;). Ale zas si dvojnasob vazim, kdyz mi umej chlapi pochvalit novej kostymek ci kabat…je to 100%uprimne

Příspěvek upraven 11.11.12 v 19:33

Audrey.Piper
412 příspěvků 11.11.12 19:24

Jinak ty obrázkové legíny berte s nadhledem, vhodnější výraz pro zajímavé legíny mě zrovna nenapad :D

daniela11  11.11.12 19:32

No já jsem si všimla, že u mužů mají největší úspěch ženy, které jsou oblečeny pekelně-vysoké podpatky, legíny, kratounké sukně. Asi že tím dávají najevo, že jsou na lovu

corleone  11.11.12 19:41

Tak ja za sebe a sve zname muze muzu zobecnit nektere z naseho pohledu absolutne pekelne soucasti odevu:

• leginy jakehokoliv typu vyjma vhodne prilezitosti (cviceni?), obzvlast ty s potiskem
  • oxfordky jakehokoliv typu
  • boty typu „kopytka“ jakehokoliv typu
  • selmi vzory jakehokoliv typu
  • prilis flitrovane obleceni
  • vylezajici spodni pradlo, tanga obzvlaste

Bylo by toho jiste vic, tohle je na co si vzpomenu ted.

corleone  11.11.12 19:43

@daniela11 To mozna plati u zakladniho modelu muze - primitiv bez vkusu.

Anebo pochopitelne pokud je muz na jednorazovem lovu, tato signalizace znaci jednoduchy ulovek na jeden vecer, ktery bude zavrsen uspechem.

rice
348 příspěvků 11.11.12 19:49

Ve hře jsou dva faktory - jaké ženy vám radí, a na jaké muže chcete zapůsobit. Tady na pekle je dosti podstatná frakce přispěvatelek, které tvrdě míří k asexuálnímu zjevu, jaký prezentuje Ada. Těžko říct, jestli vychází z jejich vlastního vkusu, nebo se jim jenom hodí jako prostředek k umlácení přitažlivosti potenciálních konkurentek. Všude jinde jsou módní rady cíleny právě na sexuální přitažlivost.

No a ti muži. Já se ráda oblékám dost vyzývavě, protože mi to prostě dělá dobře - budu upřímná :-) Ale zase vím, že nestojím o jen tak ledajakého partnera - takže se snažím být co nejvíc sexy, ale co nejmíň levná. Nemusím pak vynakládat energii na to, abych se snažila okolí přesvědčit o tom, že jim mám co nabídnout i po intelektuální stránce a že nejsem blbka :-) S tím, jaké poselství naše oblečení vyzařuje nic neuděláme - okolí si o nás vytvoří obrázek hned a je pak velmi těžké tenhle vnější dojem změnit, takže je potřeba s případným handicapem počítat. Jinak bych si s tím ale nelámala hlavu a nosila to, v čem si budu připadat nejneodolatelnější :-)

seznam.mih  11.11.12 19:53

No spíš se přikláním k názorům žen. Nechci házet chlapy do jednoho pytle, ale když jsem se někoho zeptala, co by se jim na mě líbilo, tak jednoznačně to byli - velikej výstřih, krátká sukně, dlouhé vlasy, boty na podpatku pokud možno co největší. Jen jeden mě chtěl radši vidět v džínách a v tričku s nějakým motivem v obyčejných keckách místo mých „divných věcí“ jak nazýval. Ženy koukají na to, aby mi to slušelo hlavně vkusně a né z pohledu někoho, koho bych měla chtít přitahovat.
Ostatně já na chlapy taky koukám tak, aby mi v tom připadal přitažlivý.

rice
348 příspěvků 11.11.12 20:02
@seznam.mih píše
velikej výstřih, krátká sukně, dlouhé vlasy, boty na podpatku pokud možno co největší.

Jéžiš, kterých hovádek jsi se ptala? Já chodit takhle oblečená, tak si o mě neopřou ani kolo :-)
Děvku klidně předvedu v posteli, ale jinak se nebudu tímhle zjevem veřejně degradovat :-)

kacenka.smile
427 příspěvků 11.11.12 20:02

Když jsem dnes příteli v obchodě řekla, ať mi ukáže kozačky, které by se mu na mně líbily, ukázal na opravdu krásné. Jednoduché, bez ozdob, podpatek pohodlně široký, al stále spíš vysoký, podrážka opravdu do ulic. Líbily se mu černé a tmavě hnědé.
Snad vždy, když se ho zeptám, co si koupit nebo obléct, tak jsem spokojená - má rád krátké sukně, takže ty navrhuje, ale k nim většinou umírněnější zbytek (třeba menší výstřih).

Myslím, že hodně záleží na člověku samém a na jeho vkusu. Boty na podpatku se špicí, okaté punčochy, minitílečko a sukni mi může navrhnout jak žena, tak muž.

seznam.mih  11.11.12 20:05

@rice No jeden z těch hovádek je můj přítel. A že se mu to líbí neznamená, že opravdu chce, abych takhle chodila normálně oblečená :D

corleone  11.11.12 20:06

No vida - mam dalsi polozku, kterou mi pripomnela @kacenka.smile

• vetsina vzorovanych puncoch

Diankenstein
1891 příspěvků 11.11.12 20:33

V tomhle bych spoléhala snad jen na maminku a sestry(jedna je šťastně vdaná, druhé se líbí jiný typ mužů a maminka mě vždycky chtěla dobře „udat“:))) Ostatní ženy vás většinou pokládají za konkurenci( i podvědomě) a určitě vás raději uvidí v zapnuté halence a sukni po kolena:)

gulietta  11.11.12 20:41

@Diankenstein bože to je ale blbosť. Podľa vás sú všetky ženy na love chlapov a ak sa objaví v ich prítomnosti iná žena, tak celú dobu držia partnera za penis, aby ju neojel alebo jej nečumel do výstrihu. Moje podvedomie na konkurenciu kašle.

Diankenstein
1891 příspěvků 11.11.12 20:45

@gulietta vy máte ale představivost!:)

gulietta  11.11.12 20:50

@Diankenstein no ale vy veríte len sestrám a matke. Takže dajme tomu ja k vám prídem na kávu oblečená v minisukni a s výstrihom a vy ju pojdete variť do kuchyne s tým, že kým zovrie voda, tak cezomňa prehodíte huňatú deku. :-D Ja chcem okolo seba vidieť krásne a upravené ženy a je mi fuk či im partner čumí do výstrihu ja si tiež obzerám pekných chlapov, tak prečo by nemohol aj on. :-)

ofeliet
429 příspěvků 11.11.12 20:55

Myslím, že je velký rozdíl v tom, na co se chlap rád koukne a co by chtěl mít doma. To je stará známá pravda.

Diankenstein
1891 příspěvků 11.11.12 21:00

@gulietta no, co si tady budeme nalhávat, já bych ze všeho nejraději, kdyby mi každé ráno zrcadlo říkalo, že nejkrásnější jsem já:D Ostatní, ať jsou taky hezké, ale ne zas moc, je tak ať se na to dá koukat a já mám klidné spaní:)))
(Ale deku bych po vás hodila jen v krajním případě, ta moje strašně hryže.)

mujercita  11.11.12 21:01

@gulietta Ještěže už smím číst i věci pro plnoleté ;)
Ono na tom něco je. Mě by to nikdy dřív prostě nenapadlo, asi že mě nikdy nenapadlo žádat nějakou ženskou o radu, co si mám vzít na sebe, ale když tak tady sleduju ty reakce na jakoukoliv holku, která si vezme něco jen nepatrně vyzývavějšího, okamžitě začnou lítat výrazy, z nichž „laciný“ je ten nejslušnější. A vždycky to píšou ženské a vždycky se na dotyčnou vrhnou jak fúrie.
Já si taky nemyslím, že v ní každá cítí potenciální nebezpečí pro vlastní vztah, protože to je úplná blbost. Ale jen pocit, že by se za ní mohl jakýkoliv cizí chlap zálibně ohlédnout, vyvolává agresi schovanou pod „vždyť ti holka dobře radím“. Mně to jako nezištná upřímně míněná rada zní skutečně málokdy.

benet  11.11.12 21:09

V životě by mě nenapadlo kamarádce radit, aby si koupila či oblékla něco, co jí nesluší. A ani by mě nenapadlo podezírat kamarádky z toho, že mi chtějí schválně poradit špatně. S lidmi, co to se mnou myslí zle, se nebavím.

gulietta  11.11.12 21:09

@mujercita no ale ja vždy radím zhodiť šál, prehlbiť výstrih, skrátiť sukňu a zobrať si ihličkové topánky. Viď napr. Viktorkin zahalený krk, šaty seznam.mih a večkový výstrih, sukne myslím Moir a diskusia o top botách. :-D

publicenemy  11.11.12 21:09

Považujete za zcela vyloučené, že muži nejsou jednolitá masa a že i v otázce vzhledu a oblečení žen se jejich vkus může lišit? Je možné, že někteří z nich prostě jen se zalíbením spočinou očima na ženě, aniž by měli v úmyslu ji okamžitě sklátit na lože? Není svět náhodou o něco pestřejší a složitější, než hra na lovce a kořist?

mujercita  11.11.12 21:11

@gulietta Pak jste bílá vrána a máte můj hluboký obdiv (bez ironie)

Diankenstein
1891 příspěvků 11.11.12 21:12

@benet proč radit zle? vždyť ten kostýmek, co měla v práci ji taky moc slušel, tak proč se hned soukat do upnutých šatů s odhalenými zády, když jdete obě „balit“ jednoho chlapa… ;)
On stejně ocení víc tu duši, tak na co by ze sebe dělala poběhlici… zbytečná vyzývavost

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit