Když žena používá pánský deodorant

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eowin.Rocks
2 příspěvky 31.05.13 20:26
Když žena používá pánský deodorant

Co na to říkáte? já vlastně ani jiné nepoužívám, dámské mi většinou nevoní :). Ale okolí se občas tváří dost zvláštně… Nepřipadá mi to nijak „anti-ženské“.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Lucka073
149 příspěvků 31.05.13 20:39

Neviem, mne sa pánske vône tiež páčia, v tejto veci ide skôr o to, ja tomu síce enrozumiem :D ale deodoranty pánske a dámske sa líšia, prispôsobujú sa Ph, teda nie sú účinné pánske pre ženy a naopak (koniec koncov bolo to aj v nejakej reklame), možno to niekto bude vedieť vysvetliť lepšie. Aj keď, chemia je chemia, to „vyžerie“ asi všetko :D

Gräfin
2634 příspěvků 31.05.13 20:41

Tak jim to neříkejte a vyberte si ten, co je cítit co nejméně. Deeodorant by z nás vlastně neměl být cítit vůbec.

arpa
1236 příspěvků 31.05.13 21:37

Já se klidně přiznám, že jsem párkrát mému chlapovi „ukradla“ jeho deodorant, a to konkrétně tento:
http://www.lekarna.cz/…ostick-75ml/
Ne, že bych mu tady chtěla dělat reklamu, ale z našeho :-) pohledu byl super a zatím asi nejlepší, jaký jsme kdy měli :-). Bohužel je teď obtížné ho sehnat a pokud už se to podaří, je hrozně drahý (cca 700 Kč, před těmi cca 3 lety jsem ho kupovala kolem 400 Kč, jestli mě paměť neklame).

aailyyn
807 příspěvků 31.05.13 22:57

Voňte se čím uznáte za vhodné a co se líbí vám, ne? Já voním jak čerstvě vybrakovaná cukrárna, používám ty nejkýčovitější sladké voňavky, protože mě to prostě baví. :-)

Ceresa
465 příspěvků 31.05.13 22:58

Ja pouzivam jen pansky…vadi mi sladke vune a navic mam I pocit, ze dyl vydrzi. A za muzatku se nepovazuju;)

mikita.miki
1931 příspěvků 31.05.13 23:15

Lepší nějaký, než žádný. já mužovi teda kradu antiperspirant, ne deodorant, ale má voňavý, takže to ze mě může občas být trochu cítit, ale jen chvíli, za pár minut vyvane. jinak bych musela asi rvát lidem podpaží přímo pod nos, aby si toho všimli a tudíž sem se nikdy nesetkala s žádnou reakcí.

system_error
815 příspěvků 01.06.13 08:22

Jo, taky občas používám Old Spice, prostě mi voní a zatím to nikdo nekomentoval. Ale střídám to, můžu i ženské vůně.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 01.06.13 08:38

Tiez pouzivam pansky antiperspirant, damsky na mne po par hodinach prestane „fungovat“ :-/ Nevoni nejak vyrazne - a aj keby sa mi niekto dostal k danym partiam tak blizko, aby ho zacitil, predpokladam, ze oceni, ze citi antiperspirant, a nie nieco ine :-D

Robena
1257 příspěvků 01.06.13 11:03

Pred lety jsem pracovala v prevazne zenskem kolektivu a pouzivala panske vune. Dnes, mezi -prevazne- muzi pouzivam damske vune. Jsem asi prizpusobujici se hermafrodit :-)

stricc  01.06.13 19:18
@system_error píše:
Jo, taky občas používám Old Spice, prostě mi voní a zatím to nikdo nekomentoval. Ale střídám to, můžu i ženské vůně.

a nevrhají se na vás nadržené ženské? To jsem viděla v nějaké reklamě :-)

Audrey.Piper
412 příspěvků 01.06.13 19:27

Já taky používám „pánské“. Jsou sice z pánského oddělení, ale voní tak nemužně, že se mi zdá horší, kdyby je používal muž než žena. Bylo mi i řečeno, že hezky voním, takže to beru spíš jak chybu v označení „for men“.
@Lucka073 Deodoranty by měly spíš likvidovat zápach bakterií, a ty jsou na ženách i mužích stejné. Možná je nějaký rozdíl mezi antiperspiranty, to jsem nezkoumala.

Lucka073
149 příspěvků 01.06.13 22:39

@Audrey.Piper ano, je to možné vravím, nie som si istá, nikdy som to veľmi enskúmala, skôr som dúfala, že sa tu dozviem odpoveď a niekto mi to vysvetlí, nie že dostanem 7 červených :D

Lucka073
149 příspěvků 02.06.13 08:40

No vravím, ďalšie červené, bože ženy čo vam hrabe? Za čo, ze som neskúmala chem. zloženie deodorantu? :D kks

GalianosjednimL  02.06.13 09:13

@system_error Než jsem přečetl Váš komentář chtěl jsem dodat: hlavně ne Old Spice. :)Chodí k nám tím jedna paní navoněná a kouká teda na ní celé okolí. Je to tedy poznat, možná závisí na ženě. Mne furt berou zase moje sprcháče :).

GalianosjednimL  02.06.13 09:17

@Lucka073 To je jeden ze zákonů MP, neřešte to, dal jsem Vám zelené :)

Lucka073
149 příspěvků 02.06.13 09:21

@GalianosjednimL :) už som sa chcela znechutená nenavrátne odhlásiť! no ale takto ešte ostanem :D

arpa
1236 příspěvků 02.06.13 10:02

Konkrétně ten, který jsem tu zmínila, je sice podle označení pánsky, ale je prakticky bez vůně. I proto jsem ho s klidným srdcem používala (ale opravdu jen občas, když jsem potřebovala něco, co opravdu vydrží celý den, konec konců, byl to dárek ode mě :-)).

edge  02.06.13 10:17

@Audrey.Piper a jaky? Já mám rada unisexove vůně a už přes 20 let používám CK One. Zatím jsem bohuzel nenasla zádný, který by mne vyhovoval víc…

Dragon01
187 příspěvků 02.06.13 10:37

Používat pánský deodorant mě nikdy nenapadlo, nicméně používám Dior Eau Fraiche, která je někde zařazena pod pánské, někde pod unisex.

razorblade  02.06.13 12:14

@stricc to bylo axe, ne?
inac ja pouzivam voyage d'hermes, ktera je oficialne unisexova, ale chlapa, z nejz bych to citila, bych povazovala za zzenstileho. v parfumerce vzdycky chodim jako fetak ocuchavat fahrenheita (myslim od diora?)… na to, abych si ji ale koupila pro sebe, vazne nemam koule:)

Audrey.Piper
412 příspěvků 02.06.13 12:34

@edge STR8 mám ho už dlouho, je na něm nějaký zelenkavý proužek. Svěží (skoro bych řekla citronová) vůně.

katkarinka
1255 příspěvků 12.06.13 13:09

Mne je jedno či je dámsky alebo pánsky, hlavne nech nemá žiadnu vôňu, to čo občas z tých sprejov výjde, to je na grc.

Zoe
316 příspěvků 12.06.13 13:26

Díky za téma - neměla jsem odvahu používat pánské a dámské mi moc nevoní. Inspirována tímto vláknem zkusím něco nového.

helenism  24.06.13 09:47

Já nosí běžně i pánské parfémy a cítím se v nich dobře. (Výjimku mám jen u parfémů Céline, ty mám ráda pro ženy tak jak jsou. :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit