Klasické lodičky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kika38
19 příspěvků 27.06.12 08:59
Klasické lodičky

Ahojte! Nepísala by som sem, keby som nebola zúfalá. Chcela by som si kúpiť lodičky, čo mi pomaly príde už snáď aj nemožné. Neviem, či mám tak náraočné kritériá: nejaká klasická farba (najlepšie nude, béžová ale hnedá), opätok asi 8 cm (všade nachádzam len 12-13 cm, hoci sa mi nezdá kto ich kupuje, bežne ich totiž nestretávam), hrubší, guľatá špička, bez ozdôb (max. mašlička). No a najlepšie by boli kožené, tak okolo 50€ (50 EUR = 1 298,15 CZK), rozhodne všaj nedám toľko za nekožené. Obehala som niekoľko obchodov a reťazcov. Na internete by som nerada nakupovala, keďže mám dosť široké chodidlo, čo nie je práve najkonfekčnejšie. Niečo podobné, ale kľudne aj iné ako na obrázku. Čierne lodičky mám, staršie kožené z Reserved v akcii kúpené za 800 SKK. Proste niečo čo sa dá skombinovať s viacerými outfitmi. Ďakujem vopred za akúkoľvek radu

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 27.06.12 09:14

Nevím, ale na jaře jsem si koupila kožené vínové u Bati - a byl docela výběr. Možná ještě měsíc počkejte, teď všude vládnou otevřené letní střevíčky.

Katka2305
124 příspěvků 27.06.12 09:20

V Gaboru mají docela pěkné lodičky a jejich boty jsou obecně docela široké (mám nohu 35-36 a širokou, takže taky potřebuju botu vyzkoušet naživo), akorát jsou obvykle poněkud nad daným cenovým limitem, ve slevách se dají u nich koupit lodičky tak kolem 1500 Kč, bez slev kolem 2000-3000 Kč. Gabor má (aspoň v Praze) několik svých prodejen, a v omezeném sortimentu, hodně sezónním, ho prodává Baťa. Za nahlédnutí stojí i Tamaris, od nich mám dvoje úplně klasické lodičky, a tam by bylo možno se vejít ve slevách do limitu. Tamaris vídám v prodejnách Salamander, je ale potřeba zkoušet, některé jejich boty jsou úzké, jiné širší.

Harmonika
244 příspěvků 27.06.12 09:33

Vzhledem k sezónně mají všude sandále, baleríny atd., výběr lodiček je velmi omezený, maximálně černá barva, takže v podstatě nulový, nedávno jsem též sháněla v barvě nude a vzdala jsem to. Počkala bych ještě tak měsíc než obchodníci vyjedou s podzimní kolekcí.

Hanc.xxx
101 příspěvků 27.06.12 10:13

Já tedy neporadím ale když už je tu tohle téma, chtěla bych se zeptat jestli nemáte tip na úzké lodičky, tak i baleríny. Mám Extrémně úzkou nohu a navíc o dost delší palec než ostatní prsty - kvůli tomu musím mít většinu bot 40-41… Jenže jsem ještě nenarazila na baleríny ani lodičky, které by mi seděly. Všechno mi okamžitě padá z nohy a nedá se v tom chodit. Jediné „společenské“ boty co jsem koupila na maturitu ze zoufalství jsou hnědo červené na klínku a doopravdy nenositelné (k ničemu se nehodí a jsou šíleně nepohodlné).

kika38
19 příspěvků 27.06.12 10:16

Pokiaľ by sa mi veľmi páčili a boli pohodlné, tak by som bola ochotná si samozrejme ešte niečo priplatiť. Hľadala som ich však od zimy a všade sú buď úplne koženkové šmejdy alebo ktoré by sa mi páčili sú úplne nad moje momentálne finančné možnosti, napr. 120-150€. Chcem sa ešte spýtať, či nosíte lodičky s tými spomenutými 12-13cm podpätkami, keď ich všade toľko ponúkajú. Mne to prijde dosť nepohodlné a nepraktické, povedzme aj na večer.

Šošana  27.06.12 10:30

@kika38 Cítím s vámi. Já jsem aspirovala na úplně jednoduché, klasické, hlavně hladké, v mém případě ale černé lodičky. Dívala jsem se po obchodech, nic. Pak jsem šla s dcerou koupit nějakou její obuv, navíc v červnu, ale ona mi chtěla mermomocí udělat radost a lodičky pro mě vypátrat (pátrala už ve více obchodech). Odrazovala jsem ji od toho, protože všude byly jen sandály nebo ano, jak píšete, ty hodně vysoké podpatky. Věděla, že musím mít nižší podpatek, ve vysokém bych se zabila a hlavně mám vybočený palec, měla bych bolesti. Věděla, že chci úplně jednoduché hladké, protože jsem jí na nabízené páry dříve stále říkala ne, já nechci cvočky, nechci mašličku, nechci ozdobičky, nechci řetízek. Byla jsem opravdu překvapená, že mi v Reno našla lodičky přesně podle mých představ, se 4cm podpatkem, a hlavně za cenu do 500,–, což bych vůbec nepředpokládala, a kožené - v sekci slev. Dodnes vůbec nechápu, jak je to možné. Ale jsem spokojená a hezky se v nich chodí.
Myslím, že nakonec bude vaše úsilí také korunováno úspěchem, jen to chce vytrvat.

Nyxx
512 příspěvků 27.06.12 10:47

@Hanc.xxx Jestli jste z Prahy, zkuste se podívat k Baťovi na Václavák. V posledním patře má outlet, kde najdete boty i pro široké nebo úzké nohy.

Jinak nedávno jsem řešila obdobný problém. Klasické kožené černé lodičky na rozumném podpatku. Nakonec jsme je našla v Debenhams. Jsou značky Clarks a stály 1 800Kč.

http://www.clarks.cz/…product_main

niki.ludv
264 příspěvků 27.06.12 17:11

Já si asi před dvěma týdny pořídila takové lodičky jako na Vašem obrázku, jen v černé barvě. Mám je z CCC, cena 1099 Kč a jsou moc pohodlné! :) Bohužel nevím, jestli nabízí i další barvy.

slecnalucka  27.06.12 21:26

S úzkou nožkou mám taky problém- úzké baleríny jsem si koupila shodou okolností u již zmiňované načky tamaris. Kožené cena do 2ooo,– malá mašlička- pro mě ideál! a ja jsou pohodlné! tak hodně štětdí jinak, lodčky jsem viděla loni u mark and spencer, letos neím, snad tam budou znovu- ráda bych si je také koupila

bestia
2296 příspěvků 27.06.12 22:45

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:34

Sibyla
2639 příspěvků 27.06.12 22:47

Dnes jsem byla na Národní - tak, a teď nevím, jaký obchod to byl: Tamaris? Hned u Zlatého kříže, vedle knihkupectví, a měli tam slevy, hlavně letní, ale i zavřené lodičky. Pěkné.

uu  28.06.12 08:49
@kika38 píše:
Pokiaľ by sa mi veľmi páčili a boli pohodlné, tak by som bola ochotná si samozrejme ešte niečo priplatiť. Hľadala som ich však od zimy a všade sú buď úplne koženkové šmejdy alebo ktoré by sa mi páčili sú úplne nad moje momentálne finančné možnosti, napr. 120-150€. Chcem sa ešte spýtať, či nosíte lodičky s tými spomenutými 12-13cm podpätkami, keď ich všade toľko ponúkajú. Mne to prijde dosť nepohodlné a nepraktické, povedzme aj na večer.

Podle mě se hezké, pohodlné a navíc i kožené lodičky do 50 eur sehnat nedají. Ale třeba do 80, 90 eur už podle mě ano. Zkus tu značku Clarks, jak už tu někdo doporučoval. Mají dobrý web, kde se dá prohlédnout celá jejich nabídka. A ty boty jsou opravdu kvalitní a pohodné i na celodenní nošení.

Příspěvek upraven 03.11.12 v 14:10

zdena l
67 příspěvků 28.06.12 09:09

Mě se libi internetovi obchod jadi. cz ted jsem tam nakupovala sandali maji slevu 20 procent mě osobně se tam libi lodičky hogl vinove na platformě ale stoji okolo 2500 ale maji i jine pěkne zboži je možne do 30 dni vratit

Karin
3401 příspěvků 02.07.12 14:18

Já jsem si koupila hezké lodičky pro širší chodidlo vMarks & Spencer. Nejsou sice úplně neutrálního vzhledu, jsou černé, lakované, podpatek asi 5 cm, mají otevřenou patu a vpředu malou mašličku, jsou kožené a je na nich napsáno Footglove - Original Wider Fit, stály kolem patnácti stovek, ale já jsem je vzala právě proto, že jsou širší, a tudíž pohodlné. Ale bylo to na jaře, nevím, jestli je ještě mají.

eless
1059 příspěvků 02.07.12 14:58

.

Příspěvek upraven 25.08.13 v 07:51

kika38
19 příspěvků 02.07.12 15:31

No ja som si práve cez víkend lodičky kúpila, aj keď nie podľa môjho ideálu (niesú nude ale tmavomodré).Skúšala som si aj nude v Debenhams, konženkové a boli nepohodlné a boli drahšie. V M&S boli zlacnené z 55 na 25€, kožené, s remeniekom, opätok tak akurát. Za to pohodlie a cenu mi ten kompromis stál. Koniec-koncov myslím si, že aj tmavo-modrá je celkom dobre kombinovateľná far­ba.

chenin blanc
8 příspěvků 03.07.12 00:14

Sháněla jsem v podstatě stejné na svatbu - nakonec jsem ideální sehnala ve Vídni v Salamanderu za 120 Eur..není to málo, ale jsou kožené a sedí jako Popelce střevíček…

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit