Klasické široké kalhoty

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andulka01
1364 příspěvků 25.04.13 15:02
Klasické široké kalhoty

Sháním klasické široké elegantní kalhoty s vysokým pasem, v barvách bílá, tmavě modrá, šedá, černá… Trochu do stylu třicátých a čtyřicátých let. Také i z lehkých látek pro večerní garden party. Neviděli jste někde náhodou (v Praze)? Móda slimek mě dohání k šílenství :-)

Příspěvek upraven 25.04.13 v 16:07

Reakce:

přez-dívka  25.04.13 16:03

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:29

suntala
201 příspěvků 25.04.13 17:14
@přez-dívka píše:
Já bych s dovolením využila nové diskuze a přidala otázku, kde koupit kalhoty (rovného střihu nebo nepříliš se zužující) pro poněkud objemnější stehna (výška 170, vel. 44, (někdy 42), stehno max. 64 cm). Naposledy jsem zkoušela asi patnáct (!) párů v jednom outletu, prodávali je po deseti eurech. Říkala jsem si super, koupím si jakékoli, co mi padnou. Nepadly mi ani jedny… Po takových pokusech nabývám dojmu, že jsem vypasená, neforemná obluda, na kterou se konfekce tedy rozhodně šít nebude (co si proboha myslím, té látky, kam by výrobci přišli!). A když na ulici potkávám slečny, co mají legíny a mít by je raději neměly, soucitně si pomyslím: „Taky jste nesehnaly kalhoty?“, ach jo.

Odpovím na tento dotaz a rovnou i zakladatelce: Mám myslím stehna i širší a ze širokých kalhot do pasu/se zvýšeným pasem mám jedny šedo-černé „tvídové“ 42 z Teska, jedny fialové lněné Next (vel. 40, ale větší) z MMB a jedny antracitové ke kostýmu ze štěrboholského outletu Manga - ty se nejvíc podobají té poslední fotce. Všechny troje byly do tří stovek.

Lama_z_Lana  25.04.13 17:29

Hodně jich mají teď v Mangu.
http://shop.mango.com/…ng/trousers/?n=2

catherinne
12491 příspěvků 25.04.13 17:38

Moje šedé jsou F&F, červené Mango. Až na nějaké narazíte, dejte prosím vědět. Udělám to taky :-)

přez-dívka  25.04.13 21:55

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:29

saryvary
664 příspěvků 26.04.13 17:46

Já bych se chtěla zeptat (asi blbě, ale fakt nemám zkušenost), jaké boty se k takovým kalhotům hodí. Nikdy jsem je neměla, ale letos bych si je už mohla dovolit, takže se příští týden chystám do Manga. Přijde mi, že vlastně zakryjí celou botu a vypadá to podivně. Nebo ne?

blanche01
1162 příspěvků 26.04.13 18:03

@saryvary široké kalhoty by asi měly být dost dlouhé, při chůzi se pohybují a nevypadá dobře, když jsou v délce, která při chůzi odhaluje botu a nebo kotník. V pondělí jsem pročekal dopodlene na úřadě, kde se producírovaly ty děsně pilné administrativní síly a jedna z nich v takových širokých kalhotách. Pokud se zastavila na pár plků s kolegyní byla ta délka OK, ale jakmile se dala do pohybu začaly se jí ty kratší nohavice otáčet kolem kotníků a vypadalo to směšně a to měla obuté vyšmajdané sandály ( doprácedobrý ) k botám na podpatku to muselo být ještě horší. Takže za mě, raději delší a překrýt botu, než vodoměrky směšné

saryvary
664 příspěvků 26.04.13 18:13

@blanche01 Úplně to vidím, jak to popisujete. Takže: vzít si boty s sebou a ve zkoušených kalhotách se projít po obchodě. Jestli já se na to nevykašlu :-)

blanche01
1162 příspěvků 26.04.13 18:23

@saryvary ano, je to makačka. Ale vyplatí se. Já na té úřední chodbě strávila opravdu dost času, byla jsem jako doprovod a řidič, takže jsem pozorovala a taky trochu klela nad tou ztrátou času. Za těch několik hodin jsem viděla jen jediný outfit, který by na MP prošel bez připomínek. A byly to také široké kalhoty doplněné košilí a vestou, takový pánský vzhled. Tahle žena byla štíhlá a dlouhonohá a měla správnou délku. Také si myslím, že tento typ kalhot by měl být trošičku volnější i na stehnech, aby ty nohavice volně splývaly a neměly tendenci se na stehnech soukat při pohybu nahoru. Takže při nákupu bude promenáda nutná :)

saryvary
664 příspěvků 26.04.13 18:50

Já se i celkem bojím toho, že ta délka tedy musí být fakt přesná, tudíž k nim budu moct nosit jen jedny boty. Navíc víme všichni, jak to je, když zkoušíme kalhoty, zdají se OK, ale po jednom dni nošení povolí a správná délka je v háji.

catherinne
12491 příspěvků 26.04.13 18:52

@saryvary trochu optimismu to toho hledání :-)

saryvary
664 příspěvků 26.04.13 19:40
@catherinne píše:
@saryvary trochu optimismu to toho hledání :-)

Optimismu? Nechcete jít se mnou nakupovat? :-)

ElleAlice
14 příspěvků 30.06.13 22:51

Dle mě nejlepší výběr asi v Zaře, tam si vždycky vyberu.

Kate 123
73 příspěvků 30.06.13 23:19

Podobné kalhoty tomu poslednímu obrázku jsem koupila od Calvina Kleina. Měli různé materiály i barvy. Kupovala jsem je sice v zahraničí, ale třeba je budou mít i v Čr.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit