Klasický sveter + vesta/blejzer

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Catascopos
1 příspěvek 02.09.12 03:52
Klasický sveter + vesta/blejzer

Zdravím všetkých ľudí s dobrím vkusom,
vedeli by ste mi poradiť, kde sa dajú dobre kúpiť klasické pánske svetre? Uprednostňujem bavlnu, nemusia byť hrubé ( väčšinou ich budem nosiť pod sako )a ani značkové. Musia dobre sedieť. Cena: ideálne 30-50 EUR/USD/GBP, ale nie je to podmienka.

• Ak by ste mali typ na e-shop, kde sa dajú kúpiť pekné pánske vesty, alebo blejzre ( opäť nemusia byť značkové, ale žiadna umelina ) za dobrú cenu, sem s ním! Ďakujem ;)

Reakce:

albireo
27 příspěvků 02.09.12 10:23

Zavisi, ci mas uplne konfekcnu postavu, alebo napr. potrebujes predlzene rukavy. Moj manzel je vysoky, tenke bavlnene svetre si kupuje bud v Cottonfielde alebo v Tommy Hilfigerovi.To je asi taka stredna cenova hladina

PreppyGirl
27 příspěvků 02.09.12 14:42

Z vlastní zkušenosti doporučuji Gant. Jejich lightweight cotton řada nemá chybu, ať už hladká nebo s copánkovou úpravou. Jsou o něco dražší než Vámi navržená cenová relace, ale 100% se Vám to vrátí. Drží tvar, barvu a snesou i horší zacházení.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit