Klobouky na zimu

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sibyla
2639 příspěvků 11.09.12 09:07
Klobouky na zimu

Tonak má v novém katalogu zajímavý výběr zimních baretů a kloboučků: http://www.tonak.cz/…012_2013.pdf

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

MUDr.Lant
389 příspěvků 11.09.12 14:14

Některé jsou opravdu hezké a zajímavé, jiné jsou prapodivné.

Sibyla
2639 příspěvků 11.09.12 15:17

Ano, některé vypadají, jakoby se správní rada sesedla a usnesla, že kolekce je příliš konzervativní, „udělejme s tím něco. To je jedno, co, hlavně aby to bylo něco nového.“

Diankenstein
1891 příspěvků 11.09.12 15:19

A modelce lezou ramínka od podprsenky! Dávám červené!!!

MUDr.Lant
389 příspěvků 11.09.12 15:21

@Diankenstein toho jsem si ani nevšimla, soustředila jsem se na klobouky.

Diankenstein
1891 příspěvků 11.09.12 15:32

@MUDr.Lant Já se dívala, jak má ten model ruce na jejich ramenou, a ejhle! ale zmínila jsem to spíš pro pobaveni:)

Osklive kacatko
43 příspěvků 11.09.12 15:54

Mně se moc líbí tenhle:

http://www.pietro-filipi.com/…klobouk.html

Kateřina
246 příspěvků 11.09.12 21:18

Tak některé jsou naprosto úžasné…

m.amar
124 příspěvků 11.09.12 22:11

No pravdou je, že fotit některé tak pěkné klobouky na modelce v tílku, není zrovna nejlepší nápad.

CandyKendall
1164 příspěvků 12.09.12 12:10

Neporadil by mi někdo, kde bych koupila dámskou buřinku? Nevím, jestli se buřinky rozlišují na pánské a dámské, ale představovala bych si něco takového Nechci ji ale kupovat přes internet, protože nemám tušení, jestli mi takový klobouk vůbec sluší. :) Cenově si představuji spíš kategorii H&M, New Yorker nebo podobně, ne luxusní krám s klobouky, kde za ni dám 3000 korun. :) Má to být jen takový občasný doplněk a možná nakonec zjistím, že na to nemám odvahu a bude jen ležet ve skříni, takže investovat moc nechci. Děkuji za jakékoliv rady :)

lindiste
347 příspěvků 12.09.12 12:20

@CandyKendall
Před rokem a něco jsem si kupovala buřinu v Asosu. Nevím ale, jestli tam teď něco takového mají. Nebyla drahá, ale problém byl, že mi to přišlo zabalené v igeliťáku a poněkud sešrotované. Buřina dopadla ještě celkem ok, ale cylindr doznal větších škod, deformace, zlomená kostice atd.

scarlete
404 příspěvků 13.09.12 16:43

@Osklive kacatko díky za tip - nějaký takový jsem hledala docela dlouho :-) inspirace jendou přehlídkou..

Osklive kacatko
43 příspěvků 13.09.12 17:01

@scarlete
Ano, i mně to velice připomíná:

http://www.moda.cz/…desatek.html

scarlete
404 příspěvků 14.09.12 09:25

@Osklive kacatko
ano, to jsem přesně myslela :-))))

scarlete
404 příspěvků 14.09.12 09:31

Koupila jsem si královsky modrý kabát, tak asi ten klobouk hodím do tašky :-)

Umbra
4 příspěvky 29.09.12 15:26

Zdravím,
minulý rok v zime som si kúpila kabát a následne som zistila, že čiapky ktoré som doteraz nosievala sa k nemu vôbec nehodia. Kabát je strihom podobný fialovému na obrázku.

Uvažujem nad klobúkom, veľmi sa mi páčia tzv. lodičky. Keď som sa pýtala jedenej osoby, čo si o tom klobúku myslí, tak sa vyjadrila, že vyzerá ako pre starú babku. Mám 20 rokov a rada by som vyzerala na svoj vek. Klobúk mám vyhliadnutý tento, samozrejme bez sieťky. Rada by som počula aj názory iných, váham nad kúpou. 

Viktorie H.
664 příspěvků 29.09.12 20:43

@Umbra A mě by se líbil i se síťkou :D
Ty Tonak klobouky jsou úžasné! Škoda, že na některé nemám odvahu

Sibyla
2639 příspěvků 29.09.12 21:05

Lodičky a bonbónky - nosily se v osmdesátých, a dnes by se mohly znovu vytáhnout.

Čírina
120 příspěvků 02.10.12 17:10

Já jsem si před pár lety koupila (za těžký prachy) krásný klobouček na zimu místo čepice, černý, styl třicátá léta. Není mi zima na uši a nevypadám jako blb. Tady: http://www.modelpraha.cz/ ve Vodičkově. Kéž bych měla víc peněz, ještě by se šikl nějaký béžový…

scarlete
404 příspěvků 02.10.12 17:32

@Umbra zrovna k tomuto typu kabátu se takový klobouček hodí. já mám takový kabát s vysokým límcem a hodlám k němu vytáhnout právě bonbónek. takže jen do toho!
jinak pokud vám to řekl chlap mezi 20 a 30 tak si z toho nic nedělejte. Mě na ozdobný klobouček kamarádi říkali, že mám na hlavě palačinku :-)

i-vana  02.10.12 17:35

Mne osobne se velmi libi klobouky od modistky Jolany Kotabove, viz jeji kolekce. Bohuzel kolekci podzim/zima zatim na svych strankach nema. Nejvice se mi libi jeji spolecenske kloubouky tady, ale jeste jsem nesebrala odvahu k tomu, abych si nejaky sama poridila.

Lina-jiná
349 příspěvků 02.10.12 18:51

@Umbra No, nevím, radši bych byla opatrná, ať v tom nevypadáte jak v kostýmu. Podle mě by byl lepší baret. Navíc mám pocit, možná neopodstatněný, že toky a fascinátory vypadají líp na vlasech upravených do nějakého účesu, než jen na volně rozpuštěných. Pak vypadají opravdu slavnostně, ale zas to je až moc na běžné běhání po městě…

razorblade  02.10.12 19:13

@CandyKendall ja jsem koupila burinku prave v HM… kupovala jsem ji v lete, ale videla jsem, ze jim znovu prisly - meli nejen cernou, ale i modrou a myslim, ze i cervenou

CandyKendall
1164 příspěvků 04.10.12 10:38

@razorblade Děkuju, už jsem ji tam taky objevila a zjistila jsem, že mi zoufale nesluší. :D Co se dá dělat.

razorblade  04.10.12 11:52

@CandyKendall ono zalezi jak si ji nasadite - zkuste si dat vic vlasy do cela, nebo patku - s tou to skvele ladi…:)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit