Kniha? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 18.10.12 18:17
Kniha? :)

Chci se zeptat, jestli neznáte nějakou zajímavou knihu z módního prostředí nebo třeba nějakou dobrou biografii módního návrháře :) Předem moc děkuju za tipy :)

Reakce:

Ems
1482 příspěvků 18.10.12 21:42

Mýtus Versace, četla jsem na jeden dech…:)

Viktorie H.
664 příspěvků 19.10.12 22:45

Jo, taky něco takového sháním. Viděla jsem životopis Coco Chanel, ale nebyl to její životopis ale o jejím životě s nějakým mužem (nepamatuji si jméno) a nebo pak něco o Blance Matragi, jinak nevím

Blair
359 příspěvků 20.10.12 12:06

U štěstí dam! Doporučovala se kdysi tady na MP. Ráda se k ní vracím.

Viktorie H.
664 příspěvků 05.10.13 18:37

Včera jsem viděla v knihkupectiví několik knih o módě, zaujala mě Abeceda módy, taková menší (menší než ta druhá) kniha vypadala zajímavě a poutavě, možná si ji koupím. A potom Móda: Dějiny odívání 18., 19. a 20. století, je to taková velká bichle a vypadala krásně, velký formát, lesklý obal, krásná obálka, prostě jako encyklopedie, je teda sice dražší, ale zkusím o ni poprosit Ježíška :)

Mylady2
12409 příspěvků 05.10.13 18:47

Líbila se mi kniha o Ch. Diorovi :-)
Dále je docela fajn kniha kronika módy - jednoduchá a hodně fotek
Od Taschen - 100 contemporary fashion designers (dva svazky)

Mylady2
12409 příspěvků 05.10.13 18:52

Popřípadě že někdo to rád anglicky -
Revenge Wears Prada…asi nemusím říkat o co jde.

Modigliani
781 příspěvků 05.10.13 18:59

Grace Coddigton A Memoir- v anglictine, lahke citanie s fotkami a ilustraciami dlhorcnej editorky Vogue. Tiez Blow by blow- o Isabelle Blow, naoisal to jej manzel, tiez lahke a zaujimave citanie.

HannaJosefsson
25 příspěvků 23.08.14 20:02

Mne se libila knizka THE FASHION FILE od Jamie Bryantove. Pekne ilustrace, dobre styling tipy s inspiraci z uplynulych dekad a prijemne ctitelne.

Eitak
55 příspěvků 23.08.14 20:15

Já se chystám na Čas mezi šitím - María Dueñas. Není to tedy encyklopedie, ale beletrie z prostředí krejčovského salónu. Nevím, jak velký prostor tam je věnován módě (bude tam i nějaká politika - španělská občanská válka, tuším), ale vypadá to zajímavě.

žluťásek
2383 příspěvků 29.08.14 19:33

Čtivá je podle mě i Móda v ulicích protektorátu. Bohužel mě u ní zklamaly fotky, jsou mrňavé a málo dobových, spíš figuríny z muzea oblečené v těch dobových šatech.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit