Kokosový olej místo vlasového oleje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
47 příspěvků 05.10.16 11:41
Kokosový olej místo vlasového oleje

Lze to? nebo je klasicky olej moc mastny? pro uhlazeni poletujících vlasu. Event. typy pro vlasove oleje. diky.

Reakce:

arwenn
426 příspěvků 05.10.16 13:23

Typy olejů - řepkový, slunečnicový… :) Pokud chcete tipy, tak arganový.

Zrenie
3 příspěvky 06.10.16 10:55

Doma mám klasický (tuhý) kokosový olej v dóze, který používám skoro na všechno. Hlavně na noc, jako zábal na vlasy. Jinak podle mě jsou nejlepší oleje do vlasů s rozprašovačem, protože mám jemné vlasy a kdybych to tam dávala růčo, tak je to děs :D asi holt nejsem tak šikovná…
Jestli si chceš vyzkoušet olejíček do vlasů s rozprašovačem za 32kč + časopis. Kup si Žena a život - je tam až 8 různých dárků. Včera vyšel a hned jsem si ho koupila, ale jenom kvůli olejíčku :))

tasa
47 příspěvků 07.10.16 09:05
@Zrenie píše:
Doma mám klasický (tuhý) kokosový olej v dóze, který používám skoro na všechno. Hlavně na noc, jako zábal na vlasy. Jinak podle mě jsou nejlepší oleje do vlasů s rozprašovačem, protože mám jemné vlasy a kdybych to tam dávala růčo, tak je to děs :D asi holt nejsem tak šikovná…
Jestli si chceš vyzkoušet olejíček do vlasů s rozprašovačem za 32kč + časopis. Kup si Žena a život - je tam až 8 různých dárků. Včera vyšel a hned jsem si ho koupila, ale jenom kvůli olejíčku :))

Dekuju

Karianne
62 příspěvků 07.10.16 11:19

Na ty poletující vlasy bych se zeptala kadeřnice, ale obecně bych šáhla po kokosovém oleji pouze pro výživu na noc. Je holt tuhý, špatně se s ním manipuluje a stačí troška a můžete si znovu mýt hlavu. Jednu dobu jsem ho ale aplikovala na suché konečky, tam to takovou neplechu nedělalo ;)

mladapani
37 příspěvků 11.10.16 20:50

Používám na vlasy jak olej ve spreji (konkrétně Klorane), tak kokosový tuhý. Ten si vždycky vetřu v malém množství do dlaní a pak si jimi promnu konečky vlasů - ty mám nejsušší, protože vlasy jsou barvené na blond. Funguje to výborně, kokosák je účinnější než olej ve spreji.

Elizabeth12
12 příspěvků 12.10.16 14:26

Tak jednou za 14 dní si dělám zábal na vlasy, kde je hlavně kokosový olej, nechám si to i přes noc a je to super. Je to vždycky super relax a balzám na duši:)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit