Kolekce Maison Martin Margiela pro H&M

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tebah
4255 příspěvků 14.11.12 15:29
Kolekce Maison Martin Margiela pro H&M

Co říkáte na tuto kolekci?
http://life.ihned.cz/…iela-pro-h-m

http://www.hm.com/…rtinmargiela#…

Reakce:

Mahtiel
443 příspěvků 14.11.12 15:42

A mě se to líbí!! Teda né vše…ale to nevadí, kdyby se mi líbilo vše, bylo by na tom něco podezřelého :D Fandím třeba sáčku z prvního odkazu č. 6 a potom se mi hodně líbily večerní (ne)šaty…Bezpochyby mi zvedne náladu, pokud někoho v podobném modelu potkám :)

PS: O těch botech s podpatkem z plexiskla budu asi dlouho přemýšlet…Není to žádná novinka…Ale zaujmou. Ovšem chtěla bych vidět, jak v nich vypadá chůze :).

razorblade  14.11.12 15:43

Me se moc libi hlavne ty boty, ale bojim se, ze na noseni po kocicich hlavach by byly dost neprakticke…

Eila
166 příspěvků 14.11.12 15:57

Ale proč ne:-) Viděla jsem mimo to i reklamu v TV, kde byly ty modré asymetrické šaty a líbí, i když zase jiné věci z kolekce nepovažuju za úplně vhodné pro denní nošení. Jen se bojím, že zase odfláknou zpracování a bude to řemeslný hegeš, jako kolekce Lanvin.

matkaspratka
116 příspěvků 14.11.12 16:25

Asi úplně nejvíc potřebuju ty červené „zavinuté“ šaty… ježíškůůůů ;o)

sekaclady  14.11.12 17:32

Mě se nejvíc líbí ten světlý kabát co vypadá jako přehozená peřina.. už ne spacák, ale peřina..super

Fretkodlak  14.11.12 18:20

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:32

Em H
47 příspěvků 14.11.12 19:22

Mně se ta kolekce moc líbí, ale teda po prohlídnutí druhýho odkazu mi zatrnulo… 8000,– za boty z Háemka?! Mít ty peníze (a mít je určené na boty), vyberu si opravdové designové kousky, za tu cenu se jich už dá najít mnoho… ne kolekci jakákolivslav­náznačka pro jakýkolivobcho­ďákshadrama… Přijde mi, že manažeři v HM si řekli, že když už jednou dělají něco pořádnýho (alespoň pole fotek to nejsou hadry), tak si za to musejí taky nechat náležitě zaplatit…

viera666
957 příspěvků 15.11.12 20:07

No tak mna to teda moc nebralo, nezatuzila som ani po jednej veci. Pekne mi prislo akurat cierne zenske sako a pansky camel kabat.

Tebah
4255 příspěvků 26.11.12 16:32

Omlouvám se, že jsem tak dlouho nereagovala. Mně taky zaujaly ty boty, ale podobné myslím měla v minulé kolekci Zara (s plastovými podpatky), která je okopírovala tuším od Prady. Ale přijdou mi nepraktické a nehorázně předražené. Jinak některé věci fakt nechápu (třeba ta bundopeřina) a opravdu by mě zajímalo, jestli si to za tu cenu někdo koupí. A doufám, že v tom někoho potkám na ulici :-)

Kokoska1  26.11.12 22:55

Pokud to ušijou zase z takových hadrů, jako obvykle v HM vidím, bude to k ničemu.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit