Kolik dáte za kabelku?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sister
26 příspěvků 04.08.12 18:12
Kolik dáte za kabelku?

Kolik utratíte za kabelku? Koženkovou, ale kvalitní a zajímavou???
Díky za odpovědi…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 04.08.12 18:45

Koženkovou nemám… Nevím proč:-) takže asi nula.

Coraline
1980 příspěvků 04.08.12 19:25

Za svoji poslední jsem v prosinci dala 1700,–. Je koženková, z Fleru, takže,,domácí„:), precizně zpracovaná, od prosince ji tahám denodenně a vypadá pořád stejně, ještě asi dost vydrží, takže pro mě ideální investice :). Jen tak pro pobavení - dnes jsme se s přítelem bavili o kabelkách a nakonec mi řekl, že bych měla nejlepší koupit si nějakou od LV, když je na ně doživotní záruka. Že prý když si za tu dobu koupím,,stopadesát“ kabelek, které se obnosí, a tuhle mi v případě zničení vymění, tak by se to mělo vyplatit. Tak asi založím prasátko :D.

Darebnice
205 příspěvků 04.08.12 19:45

Maximálně 1.000,– Kč za koženkovou a to už musí být… :-) Z 10.000,– čistého toho moc nevyčaruju, ale snažím se. Na dražší (kožené) kousky poctivě syslím. Do koženkové nemá smysl moc investovat, rychle se opotřebují a bohužel je to dost vidět a nevypadá to dobře, takže ve finále za to dá člověk víc peněz, než za jednu kvalitní. Navíc mě se teď v poslední době hodně mění vkus - čím to asi bude? :), takže i kabelky dost střídám :-D než najdu „tu pravou“. Doma jsem napočítala cca 20 kusů, takže při střídání je opotřebení menší a déle to trvá. Jinak v průměru dám za kabelku 600 - 800,– Kč ( koženka nebo textil).

Rahja
164 příspěvků 04.08.12 21:18

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:35

Coraline
1980 příspěvků 04.08.12 21:24

@Rahja Nemyslel, několikrát jsem se ho na to ještě pak přeptala :D. On to bere tak, že za to, co on už investoval do motorek a příslušenství, bych já už bývala měla minimálně birkinku, a jemu na ty jeho věci nikdo doživotní záruku nedá, takže mu ta Vuittonka se zárukou za pár (desítek) tisíc přijde jako dobrej kauf :D (a taky ho podezřívám, že by se mu líbilo, kdyby na něj nepadalo množství kabelek ze skříně, ale úhledně by si tam lebedila jen ta jedna :D ). Nevím, proč mám ta červená ramínka a nikdo mi je nevysvětlil, asi si každý představuje, že bych volila ten barevný, nebo hnědý monogram, ale já jsem v oblečení minimalista a ta, kterou bych koupila, by mi stejně šla asi víceméně ke všemu.

Cuckyna  04.08.12 21:28

Já teda za koženkovou z řetězce nedám víc jak 1000,–. Za koženou jsem zatím schopná našetřit 3000 max, a zatím všechny, do kterých jsem investovala víc peněz, vydržely a drží dál a už je to pár let.

Mylady2
12409 příspěvků 04.08.12 21:30

@Coraline Červené ramínka jsou za to sprosté slovo:-)
Sprosté slovo na MP= Louis Vuitton

Acrobaleno
948 příspěvků 04.08.12 21:31

Som schopná dať tak do 100 euro za koženkovú. A za koženú aj viac.

Gräfin
2634 příspěvků 04.08.12 21:36

Za koženkovou bych nedala víc než 50 eur, za koženou jsem ochotná dát kolem 200, ovšem pokud je to láska na první pohled tak i víc

Coraline
1980 příspěvků 04.08.12 21:37

@Mylady2 Nojo a to druhé ramínko je za druhé sprosté slovo = Fler. To mě taky mohlo napadnout :D.

Mylady2
12409 příspěvků 04.08.12 21:42

Vlastně beru zpět! Mám koženkovou kabelku… Tedy psaníčko:-) koupila jsem ho v Zaře a stálo 800kč :-)

LadyPapajka  04.08.12 21:44

Tak asi limit je 800.

Dahllie
2222 příspěvků 04.08.12 21:53

Všechny kabelky, co zatím mám byly tak do tisícovky, ale objevit nějakou koženou, která by mě nadchla, tak klidně pět tisíc a pak se půjdu pást :-D Jak už jsem kolikrát psala, mým snem je vínová LV Passy gm a za tu bych dala i těch 50tis. kdybych je měla nazbyt. Bohužel, už jsem to prošvihla.

MiniMaty
35 příspěvků 04.08.12 22:00

Mam semisovou z Humanic kolem 1000, jinak same latkove, ty do 500. V tomhle smeru radsi sazim na kvantitu oproti kvalite- potrebuju (a chci) ruzne barvy kabelek a bohuzel si nemuzu dovolit dat tisice na to, abych si vybavila satnik. Ale tahne mi na tricet a vkus se mi meni a zacinam se koukat spis po tech kvalitnejsich, tak uvidime co bude dal :)

MUDr.Lant
389 příspěvků 04.08.12 22:22

Koženkovým kabelkám se snažím vyhábyt a raději jsem si naštřila na pár nadčasových kožených stálic.
Mám ovšem jedno fakt hezké koženkové psaníčko, to stálo v PF necelou tisícovku, byla to láska na první pohled a navíc jsem jej opravdu nutně potřebovala šatům (šaty i kabelka koupeny 16 hod před použitím).
Za koženkovou kabelku bych dala max 1000 Kč, ale to by musela být opravdu úžasná.

Bugatti
4051 příspěvků 05.08.12 15:53

Kabelky v neutrálních barvách mám zásadně kožené, asi v rozmezí od 2 500 do 4 000 Kč. Nosím většinou dvě na střídačku a vydrží mi mnoho let. K tomu mám pár barevných, které nosím jen k určitému oblečení a tady jsem nechtěla tak moc investovat, dvě z nich jsou koženkové (ale ne z takového toho na první pohled rozeznatelného plastu) a víc než 500 - 600 bych za takovou kabelku nedala.

Martina xyz
125 příspěvků 05.08.12 19:14

Koženkové do 1500, moje nejdrahší kožená kabelka je od Korse, krémová klasika (navíc se zlatým přívěškem s iniciály MK což jsou i iniciály mého jména :D), za 6000. Ostatní kožené se pohybujou v rozmezí 2500 až 5500.

klubo  05.08.12 21:40

Já nevím, ale rady, jak je lepší si pořídit jednu pořádnou koženou kabelku než nevím kolik levnějších, mi přijdou hodně teoretické. Každá pekelnice totiž nepotřebuje jednu kabelku, ale: aktovku či větší kabelku do práce, menší na courání po městě, psaníčko na večer, jednu černou k černým botám, hnědou k hnědým, modrou k tomu kabátu, šedou k oněm šatům, zelenou tam k tomu a puntíkovanou k onomu… Když máte více kabelek, déle Vám vydrží a budete mít vždy vhodnou velikost, barvu, materiál. Vzhledem k řečenému se téměř nelze nevyhnout koupi umělé (navíc mezi koženými není takový výběr). Nedávno jsem za plastovou dala asi 1300, ale to už je na mě moc, tedy maximum. Záleží také s čím hospodaříte, kdosi tu zmínil deset čistého, to opravdu není mnoho.

seznam.mih  06.08.12 04:22

Já za kabelku, nebo tašku většinou nedávám víc, než 500, ale na mou obhajobu protože jsem doteď měla měsíční příjem zhruba kolem 8 000kč/m a kabelka nepatří mezi věci, za které jsem ochotná připlácet a stačí mi levná. Ale všechny kabelky, které jsem kupovala, mi drží dodnes.

Moir
1800 příspěvků 06.08.12 08:42

Za koženkovou? V sekáči tak kolem stovky, v krámě tak 500 Kč, kdyby byla móc pěkná tak max. tisícovku.

Dáma_s_hranostajem
136 příspěvků 06.08.12 09:38

Zrovna v pátek jsem dala za koženkovou kabelku v HM 600 Kč, potřebovala jsem novou už nutně a nebylo moc z čeho vybírat. Nejdřív mi to přišlo za koženku dost peněz, ale vypadala bytelně, barva odpovídala potřebě, pěkně ušitá.. tak hlavně ať taky dlouho vydrží :)

Gorilka
654 příspěvků 06.08.12 20:15

Kabelka by měla být hlavně praktická. Pokud je nepraktická, nemá cenu ji kupovat, ať je jakkoliv levná.

Sekhmet
1918 příspěvků 07.08.12 09:11

U čehokoli nad tisícovku už hodně přemýšlím, jestli je to ono. Ale jak se zamiluju… tam jde všechno stranou, i uvažování o ceně. Když si odmyslím značkové ikony typu Chanel, LV, Prada apod., tak můj horní limit je deset tisíc, ale to už musí být kožená. Za koženkovou tak max. tu tisícovku, kdybych se opravdu zamilovala, jinak upřednostňuju kůži.

Frantiska
3575 příspěvků 07.08.12 09:15

Kabelky u mne nevydrzi dele jak rok, proste je znicim, tim jak v nich taham nakupy, piti a knizky

takze normalni kabelka tak do 500kc a opravdu hezka do 1000kc

Zkousela jsem i kozene, ale proste latkovy vnitrek se vzdycky roztrha a rozpare

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit