Kolik máte dírek v uších?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Missy B
52 příspěvků 14.09.12 20:57
Kolik máte dírek ?

Zajímalo by mě, kolik máte dírek v uších?
Máte v obou uších stejný počet náušnic nebo ne?
Popř. co si myslíte o více dírkách v uších (např.4 a 3 nebo 3 a 2)
A ze všeho nevjvíc by mě zajímalo, co si myslíte o tzv. roztahovácích a tunelech?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

mujercita  14.09.12 21:02

0

elesse
102 příspěvků 14.09.12 21:05

Já mám klasicky jednu v každém uchu. nevadí mi na někom když má jednu a dvě ale jinak mi to přijde moc. roztahováky a podobně mi přijde největší příšernost, automaticky se mi vybaví ne příliš upravení lidé s dredy a tak. ano, asi jsem puritán

gulietta  14.09.12 21:09

@Missy B
http://www.modnipeklo.cz/…lalucku-864/

Viktorie H.
664 příspěvků 14.09.12 21:23

Mám v každém jednu, ale myslím, že každého věc kolik si nechá dírek udělat, samozřejmě do toho „normálního“ počítám tak max.3, roztahováky mi nevadí, pokud se to dotyčným líbí…

gulietta  14.09.12 21:24

@Viktorie H. ja mám 5 a považujem sa za normálnu.

Pavučinec plyšový  14.09.12 21:25

Já nemám žádnou, je to peklo?

gulietta  14.09.12 21:25

@Pavučinec plyšový nie je to peklo, peklo je riešiť vhodný počet šírku a umiestnenie.

Viktorie H.
664 příspěvků 14.09.12 21:26

@gulietta Když se Vám to líbí, nemám s tím problém, jen si to nějak nedovedu představit

Dahllie
2222 příspěvků 14.09.12 21:32

Levé ucho 3 + 1 nahoře, pravé 2. Ale už nosím převážně jen tu nahoře a ty základní.
Roztahováky a tunely se mi líbí, když jsou decentní, 5cm průměr mi příjde už trochu moc, každopádně sama jsem je nikdy nechtěla. Ale jednu domu se mi hrozně líbily pastelky a voskovky v uchu. Jo, byla jsem členem alternativních skupin :-)

razorblade  14.09.12 21:40

Me se libej tunely… hlavne na chlapech. ja sama bych si to ale nedala, protoze mam rada neustalou zmenu (zvlastni od cloveka, kterej se nechal potetovat, ze?:) a nemohla bych pak nosit ruzne nausnice, jak jsem zvykla

waw
336 příspěvků 14.09.12 21:57

V jednom uchu mám dírku jednu, v druhém dvě :-) Tu „navíc“ jsem si nechala nastřelit někdy na gymnáziu. Klasické náušnice střídám téměř denně, tu vedlejší (menší) si nechávám a měním méně často. Občas nosím pouze tu jednu a hlavní dírky mám volné.
Co se týče tunelů, nemám na ně vyhraněný názor. Každému se líbí něco jiného a ke každému se taky něco jiného hodí, aspoň nejsme všichni stejní :-) Nicméně přiznávám, že se v této problematice moc neorientuju a nevím tedy, co se stane s dírkami po vyndání těchto roztahováků apod. - smrští se po čase dírky do menší velikosti nebo už to tak zůstává na věky?

Ceresa
465 příspěvků 14.09.12 21:59

Mela jsem dve v puberte, cim jsem starsi, tim vic odstranuji hrichy mladi…ta dirka v nose mi asi uz zustane:( jo, holt clovek se chybama uci. Jinak tunely se mi nelibi…

kudka
77 příspěvků 14.09.12 22:49

@waw kolegyně si nějakým nešťastným způsobem při manipulaci s naušnicí kdysi natrhla ušní dírku a nezarostlo to - rána se zacelila sama, ale tu dírku má prostě větší (ne moc, ale vidět to jde). Uvažuje o plastice, pokud se něco takového dělá…

pehot
685 příspěvků 15.09.12 00:09

@waw @kudka plastika lalůčku se dělá celkem běžně. Až už po natržení dírky nebo po roztažení. Většinou to zcelí úplně, takže pro případné další nošení náušnic se musí znovu perforovat (samozřejmě až po úplném zhojení )
@waw u těch roztahováků záleží, jak jsou v uchu dlouho, jak moc je ta díra veliká a v neposlední řadě i na samotné tkáni. U roztahováků do 10mm se dírky většinou stáhnou samy natolik, že není nic poznat.

K tématu: aktuálně mám klasicky v každém uchu jednu dírku. V dobách divoké puberty jsem měla v uších 3+2 dírky (+ na těle 3 piercingy)

RoyalistGirl
75 příspěvků 15.09.12 02:04

Mám po 3 dírkách na obou uších (3. pár se ještě hojí, píchnutý před 3 týdny), v předních mám roztahováky - akrylové podkovy 8 mm a chystám se tam dát první tunýlky. V dalších dírkách mám 1 mm ocelové kroužky.
Myslím si o tom, že se mi to prostě líbí, náušnice mě přestaly bavit, tak jsem je rozdala kamarádkám a zkusila roztahováky. Nejsem rasta ani punkerka ani lesana, jen tlustá holka v šedomyších hadrech a s dírama v uších, peklíčko, co? =)
Víc dírek v uších a roztahováky/plu­gy/tunely se mi líbí na většině lidí, samozřejmě záleží na výběru konkrétních šperků, ale na počtu náušnic nebo velikosti ani ne. Narozdíl třeba od piercingů v obličeji jsem neviděla, že by se to k někomu vyloženě nehodilo.
Moc se mi líbí vyřezávané roztahováky z rohoviny, dřeva a dalších přírodních materiálů. Nelíbí se mi hlavně u velkých tunelů, když je ten ten okraj ucha fialový nebo nějak nezdravě vypadající.
Jestli se mi jednou přestanou líbit (nebo to bude někomu vadit v práci) a nepůjdou už zatáhnout (prý těch 8 - 10 mm je hranice), tak se dají nechat jednoduše uříznout a sešít. Stejně jsem měla dost velké, visící lalůčky, tak je na nich místa dost =)

evakot
19 příspěvků 15.09.12 06:52

Ja mela 3 + jedna nahore v levym uchu, pravy normal, tunely cca 5 mm a pircing v nose. Az na spodni par mam vsechno vyndane. Tunely se v pohode stahly, ostatni dirky jsou i po 3 letech viditelne (a funkcni:) Tunely se mi libi na lidech tak do 25 let, pak uz je to tak nejak nevhodne.

razorblade  15.09.12 09:05

@evakot treba na tehle dvou typkach budou jejich tunely vypadat patricne i s prvnima sedinama… mlask

jumbee  15.09.12 09:51

Nemám ani jednu, ale před třemi roky jsem si je nechala píchnout (a pak zas zarůst).
O více dírkách si nemyslím nic. Mamka má v jednom uchu jednu a ve druhém dvě, sestra v jednom jednu a ve druhém tři… A nevidím v tom problém.
Sama mám nějaké náušnice ve skříni u ostatních šperků a doplňků, protože někteří moji blízcí si nevšimli, že je nenosím a koupili mi je třeba jako dárek… Tak si je nechávám, kdybych se někdy ještě rozhodla do toho znovu jít :).
Tunely se mi hnusí, právě proto, že to často mívají lidé v mém věku, u kterých se obávám, že se jim vkus ještě bude radikálně měnit a jednou je to zamrzí…

Nitty
112 příspěvků 15.09.12 10:03

V levém jednu, v pravém tři. Dírky v uchu se mi líbí v jakémkoli počtu, dokonce pořád tajně obdivuju jednu slečnu, co měla nastřílené ucho po celém obvodu a jako náušničky měla malé kovové kuličky.
Malé tunely mi nevadí, k někomu se to prostě hodí. Velké tunely a roztahování na co největší kolečko se mi nelíbí.

Jetthro
1129 příspěvků 15.09.12 10:34

Mam dve a dve, do jednoho ucha bych casem chtela jeste treti. Roztahovak (tak 0,3cm) jsem mela asi v 15, brzy jsem ho vyndala a uplne se to zatahlo, naprosto beze stopy. Obecne se ty diry muzou zatahnout uplne tak do 1cm roztazeni, u vetsich se tomu uz musi pomoct. Proti diram, plugum atd nic nemam do urcite velikosti - kdyz uz to zacne narusovat prirozeny tvar ucha tak se mi to nelibi. Sama mam misto opravdovejch fake plugy (v kazdym uchu jeden v ty spodnejsi dirce) a v dalsich dirkach zatoceneho sneka a pak hrot co patri do oboci. Nikdy je nevymenuju, je to takova moje znamka punku :)

Já První  15.09.12 10:39

Když jsem ten název diskuse viděla, začala jsem si automaticky počítat své tělní otvory…

seznam.mih  15.09.12 10:58

@Já První :D Kvůli vám sem si vylila svůj ranní šálek čaje :D tak tohle by mě nenapadlo, ale ano ten název k tomu svádí :)

LadyPapajka  15.09.12 11:05

@Já První Mě to napadlo taky a čekala jsem nějakýho uchylnýho trolla:D

ofeliet
429 příspěvků 15.09.12 12:26
akupunkturní body

Nikomu nedoporučuju dírky v jiném místě než je to jedno uprostřed lalůčku, které se propichuje už dětem. Na dalších místech směrem nahoru po boltci jsou akupunkturní body, jejichž napíchnutí ovlivňuje zdravotní stav.

Stránka:  1 2 3 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit