Kolik máte kabátů?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

queenmargot
1106 příspěvků 18.01.13 14:04
Kolik máte kabátů?

Zajímalo by mne kolik vlastníte kabátu? Zimních? Podzimních?
Já mám zimní kabáty tři. Všechny teplé s vysokým podílem vlny. A uvažuju, nad dalším. Akorát si říkám jestli ho opravdu potřebuju. Podzimní mám v současné chvíli jen jeden. Neboť jsem na podzim spoustu oblečení vytřídila a odnesla na charitu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

zuzzzca
12 příspěvků 18.01.13 14:09

Zimní kabáty mám tři - jeden krásný, jeden teplý a jeden kompromis. Všechny tři s vlnou, všechny ze se káče. A až najdu další co mi padne do oka a bude mi, obávám se, že si ho zas koupím. „Nezimní“ kabáty zatím nevedu, ale zvažuji trenčkot.

Rosalyn
925 příspěvků 18.01.13 14:12

Jeden zimní (umělý) a jeden podzimní (typ trenčkot). Chtěla bych vlněný kabát na zimu, ale zatím se nezadařilo.

Dahllie
2222 příspěvků 18.01.13 14:16

Málo a nekvalitní. Ale až pohubnu, tak si pořídím nějaký pořádný (díky opravdu velkým prsům mi bohužel skoro nic nesedí). Na zimu mám tři černé, v délce od pasu až po zadek. Dva z nich mají v sobě trochu vlny, ale žádný zázrak, jsou z výprodejí z C&A (ale nechat je tam za ty dvě stovky jsem prostě nemohla :-D ), naštěstí mi v nich zima není. Na podzim a jaro mám červený trench coat do půli stehen, pak fialový a modrý kratší kabátek z M&S z UK.

cibetka 1  18.01.13 14:22

Dotaz mne vyhnal do skříně a 13 zimních, z toho 8 vlna s kašmírem, jarních 7, nepočítám vlněná saka a kožené bundy. Kupodivu bych klidně brala další, když mne zaujme.

queenmargot
1106 příspěvků 18.01.13 14:26

Se přiznám, že nemám žádný černý kabát, já vím, je to klasika, jenže mám dva psy a i tak udržet kabáty bez chlupů dá zabrat. A na té černé je to vidět dvounásob (z bígla), tudíž jsem černou barvu ze svého šatníku hodně vyřadila. Dva mám v délce ke kolenům (jeden dvouřadovej s páskem - tmavě fialový a druhý jednoduchý střih, knoflíky nejsou vidět - taková modrozelená úžasná barva, oba z aukra), jeden pod zadek (námořnická modrá a je s kapucí, úžasnej).

Příspěvek upraven 18.01.13 v 14:27

queenmargot
1106 příspěvků 18.01.13 14:26

@cibetka 1 všechny je unosíte?

Pirek
6768 příspěvků 18.01.13 14:26

Jeden jediný! Cháchá! A není černý, má skryté knoflíky a mám ho už osm let!

zuzzzca
12 příspěvků 18.01.13 14:27

@cibetka 1 Upřímně vám závidím vaši skříň! Jak je veliká, že se tam vejde tolik kabátů?

valery
1579 příspěvků 18.01.13 15:01

Mam 2 - jeden čokoládově hnědý s detaily hnědého sametu, lehounký, hřejivý a kvalitní -koupený v 50% slevě v Infinite, leč o 1 velikost větší než bych potřebovala, ale nekupte ho za tu cenu :-D - tak časem do něj třeba „dorostu“.
Druhý, tmavošedý s velkou kapucou ala Anna Karenina lemovanou nějakým umělým „zvířetem“; vypadá sice velmi zimně, ale je to trochu šunt vhodný spíš na podzim než do mrazů, ale kvůli té kapuci ho prakticky nosím celou zimu - už druhou :-)a pod ním jsem nabalená jako pumpa. Teď si uvědomuju, že je to letos poprvý, co jsem ještě neměla na sobě zimní bundy a díky tomu taky chodím víc v sukních a šatech…

Matka Vlčice  18.01.13 15:02

Jeden zimní, dva podzimní trenčkoty a jeden jarní ve svěží zelené. Všechny potřebují další bratříčky, protože pořádný svrchník je základ šatníku.

Ceresa
465 příspěvků 18.01.13 15:11

3 zimni kabaty,1 bunda. Na podzim taky 3, bunda obyc a 3 kozene. Ale chybi mi nejaky klasicky cerny, nemam na nej odvahu vzhledem k miliarde chlupu naseho domaciho mazlika:(

Minion
117 příspěvků 18.01.13 15:36

V zimě nosím šedo-modrý vlněný, červeno-bílý vlněný, bílý šusťákový na knoflíčky a skrytý zip, před 2 dny jsem si koupila božský žlutý vlněný za 200 ve výprodeji v NY :-)
Na podzim/chladný začátek jara nosím černý vlněný s bílými puntíky.
Na podzim/jaro - když už je o něco tepleji (okolo 3 - 14 stupňů) černý z takové těžší látky. Když už je ještě tepleji - 14-20 stupňů, tak už vytahuji oranžový trenčkot z pevnější látky - ten je po kolena nebo výrazně růžový nad kolena s asymetrickým zapínáním, 18 - 22 stupňů světle žlutý trenčkot ze slabounkého materiálu :-) No a pak přicházejí na řadu sáčka a svetříky :-) Když tak počítám, tak těch kabátků mám asi 9, jsem na ně maličko úchyl, přiznávám :-) Právě kabátky a sáčka mi dělají ze všech kousků oblečení největší radost… Přála bych si jich mít jednou celou skříň… A když už jsme u těch kabátků - zrovna nedávno jsem objevila v jednom eshopu nádherný, tak na něj každý den myslím, jelikož přesně takový roky sháním, jen se bojím ho objednat z internetu, bez zkoušky… - nemáte náhodou s kabátky zn. Dabuwawa zkušenost (nebo s tím eshopem)? Přeci jen je to pro mě dost peněz, tak je nechci jen tak vyhodit z okna za nic… Přinejhorším zůstanu jen u pouštění slin nad obrázkem :-D

http://www.take-nekupis.sk/…take-nekupis!/eshop/27-1-Saka-bundy/0/5/1791-Kabat

Osmikraska
645 příspěvků 18.01.13 15:41

Zimní mám jeden, krásný a péřový.
Pak mám dva spíše podzimní. Mají docela velký podíl vlny, asi 60 %, ale nějak jsem to nepocítila, moc nehřejí. Myslím, že ten podíl vlny moc nevypovídá, pokud se tam nepíše, o jakou vlnu se jedná. Tak bacha na to, nenechte se napálit, ptala jsem se tu už jenou, a skoro všichni mi odpověděli, že dle jejich zkušenosti podíl vlny deklarovaný na náševce a hřejivost kabátu nejsou moc přímo úměrné:-)

Toť vše, měla bych si asi koupit kabát, že?

MP Janka
373 příspěvků 18.01.13 16:02

1 zimní černý manšestrový pod zadek.

cibetka 1  18.01.13 16:02

@queenmargot
Ano, jsem ráda pokaždé jiná.

@zuzzzca
Mám velkou šatnu a v předsíni obří skříně na kabáty. Muž má šatnu svoji, tak nepřekáží.

mikita.miki
1931 příspěvků 18.01.13 16:13

Jeden… jeden jediný. no je to zoufale málo, ale nemám standardní postavu a sehnat něco sedícího není slast. ale ráda bych alespoň ještě jeden, ovšem to už bude muset být jistojistě investice sekáčová a tam nevím, zda pochodím :-/
ten co vlastním je šedo-šedý, kostka, do půli stehen. praktický, není na něm vidět nic

Kate 123
73 příspěvků 18.01.13 16:24

Kabátů mám 19 z toho 5 je podzimních ;-) mám různé délky, barvy i střihy. Potom mám ještě cca 8 bund. Na kabáty a kabelky mám úchylku :-D

cibetka 1  18.01.13 16:27

@mikita.miki
Ve vašem věku jsem také peníze dávala do dětí a ne do kabátů. Já už mám jen ty kabáty, mládí v čudu. :)

viera666
957 příspěvků 18.01.13 16:30
taky priemer

Zimnych kabatov mam 5, vsetky vlna + kasmir, vsetky kupovane tuto sezonu - doteraz som nosila len bundy. Bundy som rozdala, nechala som si len dve. Jar/Podzim nosim len saka a ponca, takze „kabaty“ na podzim mam len 2. Vlastne su to kozene plaste s opaskom, cierny a bezovy. Bundicky na podzim som tiez rozdala, uz to vobec nenosim.

mikita.miki
1931 příspěvků 18.01.13 16:33

@cibetka 1 no jo, ale nesmím těm dětem dělat ostudu, že jo :-)

mikita.miki
1931 příspěvků 18.01.13 16:36

@Minion zkušenost nemám, ale v těch teplotách, co tu uvádíte, já už často odhazuji kabát svůj v dál a při 18-20 stupních si tak možná přehodím lehký svetřík, kolikrát ani to ne, ale já jsem horkokrevná a vedra nemám ráda

TulaJ
254 příspěvků 18.01.13 16:38

@cibetka 1 no, u mňa takisto :-)) aj keď do detí ešte občas musím investovať. Ono vekom sa aj tie veci nazbierajú - ak človek kupuje kvalitné a nadčasové. Kabáty mám dva ozaj zimné (perový prešívaný - ale pomerne elegantný - do nečasu, čierny 100% vlna+kašmír - má už asi 8 rokov, ale stále je skvelý), jeden síce vlnený, ale moc teplý nie je (nedávny úlovok - skôr na krásu, resp. je dosť extravagantný); jeden čiastočne vlnený (camel farba dvojradový) a jeden umelinový čerevený kratší na jeseň, jeden trench a jeden jarno-letný do dažďa (niečo ako šušťákový). Vychádza mi to teda na 7, Športové bundy a kožuch (staršieho dáta, skoro nenosím) nerátam.

Minion
117 příspěvků 18.01.13 16:45

@mikita.miki To jsme na tom stejně, já také nesnáším, když je mi horko. Pod ty kabátky nosím jen lehké šaty nebo halenku s krátkým + sukni/kalhoty/le­gíny, a to i v zimě v mrazech. Vrstvení u mě nepřipadá v úvahu, nesnesu na sobě více jak tričko + kabátek/sáčko (dle ročního období a momentální teploty). :-) Ono záleží taky na tom, jestli třeba právě při těch 18 - 20 zrovna prší a je zataženo nebo svítí sluníčko, v druhém případě bych kabát taky nechala doma :-)

Karoleenah
2322 příspěvků 18.01.13 16:45

No, jeden černý krátký dvouřadý s kulatým límečkem, jeden dlouhý rovně střižený tmavomodrý, jeden vojenský zelený s hnědou kožešinkou a jeden šedý se světlešedým chlupatým límcem. A ještě dva kožichy, jeden kůzlečí, jeden ropný, oba poděděné. Kůzlečí nosím výhradně k plesovým šatům. Ale všechno jsou to zimní, jarní a podzimní kabáty/trenčkoty nevedu, nosím především saka. Ale plánuju se polepšit, klasický trenčkot ke kolenům bych určitě unosila…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit