Kolik máte kusů v šatníku?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

real.blond
6688 příspěvků 10.01.13 23:38
Kolik mate kusu v satniku?

Mile damy, resi se tu posledni dobou spousta veci mimo modu, coz je podle me trochu skoda, jsme prece na modnim blogu. Zajimalo by me, kolik mate v satniku kusu kabelek/bot (lodicek, kozacek, tenisek,..)/sa­tu/satku/pasku/tri­cek/cehokoliv:-) Mate pocit, ze jich mate dost nebo malo?

Příspěvek upraven 25.06.15 v 00:03

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reakce:

pehot
685 příspěvků 11.01.13 01:00

Je, kdybych měla počítat oblečení, tak u těch skříní budu ještě v březnu :) Jsem hroznej sysel a ač na jaře a na podzim třídím a vyhazuju, stejně přikoupím víc nových věcí než jsem vyhodila. Tak se mi to kupí a kupí. Kabelky mě sice vůbec neberou, ale trochu ujíždím na botách a ty teda spočítaný mám = 84 párů + dvoje další na cestě (ale to děsivý číslo zahrnuje všechny moje boty včetně čistě funkčních jako holiny, tenisky, žabky…)
Jo, a ještě vím, že mám 19 angorských svetrů :)

Olinka
2582 příspěvků 11.01.13 01:09

@pehot Nápodobně s tím počítáním:-) Botů tedy nemám tolik, ale taky mám pocit, že jich je málo:-)
Co se týče oblečení - k Vánocům a narozeninám (jsou blízko sebe) jsem dostala asi 5 svetrů (jasně, i kašmír byl), tak stejný počet triček a tílek, několikery ponožky:-), košili, kostkovaný kratší kabátek a apartní černý kabát po kolena. A maminka mě úlovky ze s-h zásobuje poctivě po celý rok - ať už na přání, nebo z vlastní iniciativy. Já nakupuju spíš nárazově, protože mě nebaví chodit po obchodech bez výsledků, ale když už, tak to stojí za to (naposledy 2 sukně, 2 tílka a jedny boty, celkově skoro za tři tisíce…).
Mám dvě skříně přetékající hadrama a stejně mám pocit, že bych ještě potřebovala další. Asi to dost souvisí i s postupnou změnou stylu, o které jsem se rozepsala v jiném vlákně.

real.blond
6688 příspěvků 11.01.13 01:10

@pehot 84paru bot a dalsi 2 na ceste to uz je slusne cislo!!! Ja se nikdy nedopocitala:-) ja jsem prave taky desny sysel a mam to presne jako Vy-cim vic veci se zbavim, tim vic prikoupim.. Ale teda angorsky svetr nemam ani jeden:-D za to mam jednu salu v sedmi odstinech a dalsi mam v planu:-)

pehot
685 příspěvků 11.01.13 01:17

@Olinka já mám zas drtivou většinu oblečení koupenou přes net. V obchodech ty věci totiž vůbec nevidím a navíc visící na ramínku nedokážu posoudit, jak to asi bude vypadat oblečený.
Taky si občas vyslechnu, k čemu mi je např. 7 „stejných“ černých sak…ale vždyť přeci nejsou stejné!

pehot
685 příspěvků 11.01.13 01:22

@real.blond no já právě ty boty třídila nedávno, tak jsem je rovnou i spočítala. Akorát jsem několikery letní vyhodila s tím, že už mám jiný a tyhle jsem stejně měla jen párkrát… a asi to bylo unáhlené, jelikož jsme si následně koupila sukni, ke které bych jedny z těch vyhozených nutně potřebovala.
Jak vypadá šála v sedmi odstínech, to zní zajímavě. Nemáte nějaký obrázek?

stric
762 příspěvků 11.01.13 01:22

Kabelky: 2, Boty: 6, Trička: 4 na doma, 4 na ven, ale mám v plánu ještě dvě nebo tři přikoupit, sukně: 6 na ven, kolik na doma, to přesně nevím, asi taky tak nějak, svetry: asi 6, ale prakticky nosím jen dva, kabát: 1, vesty: 2, šály a šátky, těch je hodně.

Lama_z_Lana  11.01.13 01:24

@Olinka Joo, taky bych potřebovala další skříň. Potom co mi pod návalem oblečení praskla ve skříni závěsná tyč jsem si řekla, že se nad sebou musím zamyslet :) A mám to i podobně s tou změnou šatníku.
@real.blond S jídlem roste chuť :). Čím víc věcí mám, tím víc kombinací mě napadá a tím víc toho „potřebuju“.
Jinak co se počtů týče, tak nejvíc jsem zatížená asi na šaty, kterých mám na běžné nošení asi 25 (zimní letní, pouzdrové, večírkové, společenské=plesové do toho nepočítám. A taky asi saka, tam už se taky blížím k 15. Co se mi tedy (bohužel) nehromadí jsou boty, tam jsem na 13 párech a je mi to málo. Boty nějak neumím nakupovat :(
Tyjo, já hloupá zapomněla na klobouky, ty se mi hromadí a do budoucna ještě nahromadí, zatím jsem na číle 7.

Příspěvek upraven 11.01.13 v 01:27

stric
762 příspěvků 11.01.13 01:25

To by mě zajímalo, jestli to ramínko je výraz pohoršení nebo politování. Pokud politování, tak jsem zapomněla, ještě mám jedno pončo, takže tak špatně na tom fakt nejsem

pehot
685 příspěvků 11.01.13 01:32
@stric píše:
To by mě zajímalo, jestli to ramínko je výraz pohoršení nebo politování. Pokud politování, tak jsem zapomněla, ještě mám jedno pončo, takže tak špatně na tom fakt nejsem

já sice nevím, od koho je to ramínko, každopádně ode mě máte zelené za tento příspěvěk - před spaním jste mě totálně rozsekala :D :D, díky.

Olinka
2582 příspěvků 11.01.13 01:33

@stric
Dvě myšlenky:
1. musíte často prát (já mám dva koše plné čistého nevyžehleného prádla, dva koše plné špinavého a v té mrše skříni není ani ždibec místa!)
2. nemusíte se bát stěhování jak konce světa. Pokud teda nehromadíte knihy :-))

@Lama_z_Lana Tak tyč se mi ještě nezlomila, ale kroutí se mi ramínka pod náporem trojích kalhot nebo propínací mikiny, letní a zimní péřové bundy (na jednom).

@pehot Jo, já mám 5 černých sukní po kolena (z toho dvě koupeny zaráz - říkala jsem si, nestačí ti jedna? Odpověď: ale vždyt je každá JINÁ!:-)

• letní lněná
  • sportovnější s kapsama, kterou už asi vyhodím jako extrémně jetou, intenzivně jsem ji nosila cca 7 let (a budu shánět náhradu)
  • zimní vypolstrovaná
  • pouzdrová
  • plisovaná

No kterou byste vyřadila?

stric
762 příspěvků 11.01.13 01:34

@pehot Máte taky zelené :-)

stric
762 příspěvků 11.01.13 01:37

@Olinka Ano, proto ty další tři trička, ale nežiju sama, takže často peru tak jako tak. Mimochodem, mám jednoho známého, kterého fascinuje, že na třídenní služební cestu jezdím jen s kabelkou (ona je trochu objemnější) a přitom každý den vypadám jinak.
A stěhování se bát musím, jelikož knihy naopak hromadím, za ty mi líto peněz není.

real.blond
6688 příspěvků 11.01.13 01:37

@stric ja mam taky cervene.. Asi za pocet kusu stejne saly? Akorat nevim, jestli je 7 malo nebo moc? No snad nam to nekdo vysvetli:-))

pehot
685 příspěvků 11.01.13 01:38

@Olinka vyřadila.. Jste blázen? já bych ještě určitě přikoupila šifonovou maxi a klidně i nějakou další. To nemůže být na škodu.

pehot
685 příspěvků 11.01.13 01:40

@real.blond hele, já už to s těma šálama pochopila. Hurá, hurá. (nejdřív jsem si totiž myslela, že máte nějakou speciální sedmibarevnou :) )

real.blond
6688 příspěvků 11.01.13 01:41

@Lama_z_Lana jojo, presne tak, s jidlem roste chut! A proto radsi boty nepocitam.. Obavam se, ze bych se dostala pres magickou stovku! Dokud je muj botnik „jen“ dvouciferny, porad si rikam, ze je to ok.. Saka blizici se poctu 15? Ja snad nemam ani jedno.. Vymenim nejake za boty!:-))

real.blond
6688 příspěvků 11.01.13 01:43

@pehot jo tak to cervene je od Vas.. Tak ja Vam to odpoustim:-) asi jsem se spatne vyjadrila, bohuzel zadnou specialni sedmibarevnou nemam:D

Olinka
2582 příspěvků 11.01.13 01:46

@pehot Chameleoní šála:-) Někdy je to fakt k vzteku, že člověk ví, že ten svetr by mu k tomu přesně pasovat, jen kdyby měl trochu jinou barvu.

@stric Tak to já na cesty jezdím taky relativně skromně. Před odjezdem na loňskou dovolenou jsem vše vybírala tak, aby to bylo pohodlné, ladící a praktické. Pak jsem si cupitala s pravda docela těžkou krosnou, zatímco kamarádky se tahaly s obřími kufry. Ale svoji syslírnu bych nevyměnila ani za nic! :-)

pehot
685 příspěvků 11.01.13 01:46

@real.blond tak to pozor - ode mně není ( za vyjádření skutečnosti nedávám ramínka ze zásady).
Jdu si spočítat klobouky :)

real.blond
6688 příspěvků 11.01.13 01:49

@pehot to byla legrace:-) ja mam klobouky spocitane presne.. Mam zatim bohuzel jen 4 letni :-( a jeden podzimni/zimni, ale ten nepocitam protoze mi neslusi a nenosim ho.

real.blond
6688 příspěvků 11.01.13 01:52

@Olinka to Vas uprimne obdivuji.. Ja s sebou vlacim vzdycky silenych zbytecnosti navic.. Aneb cim vetsi kufr tim vic veci NUTNE potrebuju.. Asi bych se hodne divila, kdych mela sva zavazadla dopravit z bodu A do bodu B vlastnima rukama:-D

pehot
685 příspěvků 11.01.13 01:54

Tak už je mám spočítaný taky: letní= 11; podzimní/zimní = 5; 16 baretů a 2 čepice. prostě magor, no.

real.blond
6688 příspěvků 11.01.13 02:02

@pehot 16 baretu.. To mate zasobu i za me, ja nemam zadny:-)

Papla
514 příspěvků 11.01.13 08:19

Na aktuální sezonu - 1 kostýmek, dvoje další kalhoty, 3 samostatná saka, 4 sukně ( až na jednu černé), 3 košile, asi 3 trička/ topy s dlouhým a 5 s krátkým rukávem, dvoje šaty, 5 svetříků, jedny dlouhé plesovky sukně plus top, zimní boty troje ale část nedopnu aktuálně zip, plus dvoje lodičky - černé, fialové, dvě zimní bundy, jeden kabát, jeden kožíšek, čepice a rukavic a šál vícero. Mám málo místa ve skříni, takže důsledně střídám a balím do krabic oblečení po sezónách. Nepočítám oblečení a boty „jdu se psem“ = „na hory“ ( pohorky, funkční gatě atd.) ani oblečení na doma.
Aha, ještě kabelky - doplňuji: dvě na den, jednu malou večerní.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit