Kolik párů bot už je moc?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tleilaxan
241 příspěvků 09.08.12 16:17
Kolik párů bot už je moc?

Zajímalo by mě, kolik máte párů bot? Považujete to číslo za nutnou potřebu ne jste si vědomy toho, že jich máte moc/málo?
Při posledním sčítání jsem napočítala něco přes padesát párů, ale kvůli nastávajícímu stěhování k příteli jsem několik párů podarovala, takže přesné číslo nevím. Na počet mi to přijde hodně, ale nějaké boty (můj nejnovější přírůstek jsou nude lodičky) vždycky ještě nemám ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 09.08.12 16:18

Bot není nikdy dost!

runningfox  09.08.12 16:22

Právě dnes si jdu koupit boty, jelikož jich mám asi málo. Mám jich málo pořád a nečekám, že se ten stav někdy změní bez ohledu na to, kolik párů můj botník (a skříně a krabice) obsahuje.
Přesně nevím, kolik párů bot vlastním. Mnoho. Nepočítala jsem to.

Viktorie H.
664 příspěvků 09.08.12 16:24

Podlě mě nelze říct, co už je moc a co ještě jde. Záleží asi na celkovém šatníku a taky jestli všechny boty nosíte. Já bych třeba 50 páru neunosila, stačí mi takových 14 (dobře, uznávám, že 14 je asi málo, ale bude to tím, že nemám jediné podpatkové, přijdu si na ně „malá“). Teď mě napadlo, od kolika let si myslíte, je úměrné nosit podpatky?

Eirean
244 příspěvků 09.08.12 16:25

Mám 6 párů slušných bot (vynechávám outdoor boty, tenisky..) a je fakt, že mi spousta bot ještě chybí, minimálně nude lodičky, tan lodičky, nějaké béžové sandálky. Ale jelikož jsem před dvěma lety komplet vyhodila všechny boty co dosloužily, rozpadly se, musela jsem začít takřka od nuly. Taky si dlouho vybírám, takže koupě bot je pro mne běh na dlouhou trať..ale zpět k původní otázce - 30 a víc párů bot už mi připadá zbytečně moc, neumím si představit, kam bych to dala :D

Příspěvek upraven 09.08.12 v 16:38

razorblade  09.08.12 16:27

Ja mam bot taky docela dost, ale nosim z toho tak tretinu. vzdycky si koupim neco na vlekem podpatku a vetsinou si to nikdy nevezmu (maximalne do divadla), protoze s emi proste nechce po meste litat na podpatcich, i kdyz vim, ze by to vypadalo lip nez placaty boty

Tleilaxan
241 příspěvků 09.08.12 16:28

@Viktorie H.
Podpatky nosím od patnácti, pravda, nejdříve jen nižší a na výjimečné příležitosti. Postupně jsem si na ně začala zvykat. Za poslední rok a půl jsem přidala na výšce podpatku až 5 cm (je mi 25, tzn. desetiletý vývoj), mám i jedny 12cm podpatky.

Tleilaxan
241 příspěvků 09.08.12 16:31

Boty nosím všechny. Některé výjimečně: ty 12cm vysoké bílé lodičky, černé hyper-elegantní lodičky a plesové boty. Ty co nenosím už jsem poslala dál.

LadyPapajka  09.08.12 16:31

Já to asi budu muset spočítat tady:D schválně, co mi podle vašeho názoru chybí.
Bílé lodičy, černé lodičky, špičaté lodičky ke kostýmu, tenisky, vietnamky, gladiatorky, baleriny, kozačky. Vedle toho jedny sálovky, trekový sandále a pohory.

11 párů, plánuju oxfordky, takže dejme tomu dvanáct. Pravidelně nosim čtvery, zbytek spíš občas.
Mám pocit, že jsme divná, když slyšim 50 párů:D

Viktorie H.
664 příspěvků 09.08.12 16:36

@LadyPapajka Taky mi to přijde divné :D ale asi záleží na člověku, já si zatím se svým botníkem vystačím.

Eirean
244 příspěvků 09.08.12 16:38

@LadyPapajka : Klid, na mě nemáte :D Oxfordky schvaluju, ale pozor, takové ty úplně placaté vypadají v regálu možná hezky, ale na noze působí někdy divně, já jsem se smířila s tím, že mi tenhle typ boty nesluší a když, tak na podpatku..což je škoda, jsou to skvělé multifunkční boty.

Pavučinec plyšový  09.08.12 16:39

Když počítám brusle, boty na běžky, trosky, které je mi líto vyhodit a taky ty, které už si prakticky přivlastnila dcera, dostávám se ke dvacítce. Ale nestačí mi to, raději bych pětadvacet.

seznam.mih  09.08.12 16:39

Mám doma 7 párů bot, včetně botasek, pracovních pantoflí i s botama na léto a zimu a silně mi nestačí. Nedávno jsem zlikvidovala 4 páry bot během krátkého období se stejnou vadou - prošlápla jsem podrážku tak, že jsem chodila jakoby na boso. To byl moment, kdy jsem si řekla, že už si boty od vietnamců už nepořídím - podrážka jak papír a já neumím chodit - šmajdám. Mám doma hnědé lodičky s plnou kulatou špičkou (miluju kulaté špičky), botasky na běhání po venku, botasky na cvičení vevnitř, červené tenisky, které už jsou na vyhazov, černé třidirkové těžké boty, černé pantofle na degradační náladu a pak mám hnědé kotníčkové boty na širokém vysokém podpatku na zimu. Ty těžké boty -„Sharky“ a ty boty na zimu považuju za nejkvalitnější kousky v mém šatníku, u kterých nelituju utracené peníze. Mám těžkej nedostatek bot a mě se v krámu nic nelíbí a když jo, tak zrovna nemají moji velikost (38/39), nebo když se jedná o kozačky, tak na ně mám tlustá lýtka (41cm přes lýtko)

Příspěvek upraven 09.08.12 v 16:40

zelena
156 příspěvků 09.08.12 16:39

Ja by som zase položila otázku, koľko párov topánok je málo? je 9 málo?(vrátene tenisiek a gladov) Asi je to málo, ale ten môj chlap to nie a nie pochopiť. Inak musím priznať, že čo sa týka topánok, som veľmi vyberavá. A to, čo by som si vybrala, je mimo moje možnosti.

LadyPapajka  09.08.12 16:40

@Eirean Já práve sháním nějaké né uplně placaté, ale s miniaturním podpatkem nebo takové jakože podražené, ale zatim nikde nic moc. Plánuju v nich prochodit podzim a jaro:)

PS pro všechny: Mám trochu problém co nosit v zimě. Mám úzká lýtka a kozačky jsou mi jedny za tři roky. A navíc všechno má podpatek, což mi na náledí nepřijde uplně ok. Máte někdo nějakej typ?

Pavučinec plyšový  09.08.12 16:42

@LadyPapajka Co martensky?

LadyPapajka  09.08.12 16:42

@seznam.mih @zelena
Mám naprosto stejnej problém a pokaždý, dyž jsem nucena nakupovat obuv mám chut si začít vyrábět vlastní značku. NIKDY nemaj to co se mi líbí, a to si myslim, že šedý oxfordky s nějakou nepapírovou podrážkou neni nijakej extra požadavek.

Eirean
244 příspěvků 09.08.12 16:44

@LadyPapajka : Pak jsou oxfordky super volba, na takovém tom nizoučkém širokém podpatku (typický pro oxf.).
Ad zimní boty - mám kozačky s podpatkem a úzká lýtka. Koupila jsem je loni v Palladiu, nevím, co to bylo za obchůdek, ale žádný velký jako Humanic, Baťa a tak. Mají hodně, hodně úzkou tu vrchní část takže mi přesně přiléhají na nohu. Podpatek je hodně široký a vysoký tak 5-6 cm, z takové té světlé tvrdé gumy, takže přestože jsou to semišky, nebojím se, že bych je zamazala nebo zničila - právě kvůli bytelnému podpatku a podražení tou gumou i pod přední částí boty.

LadyPapajka  09.08.12 16:44

@Pavučinec plyšový Zběžně jsem koukla na první odkaz na internetu (a soudím podle něho). Všechno tam vypadá takový bufoidní, ráda bych něco elegantního abych se v tom mohla elegantně matlat v sukni a kabátku na namrzlým chodníku:D

Pavučinec plyšový  09.08.12 16:48

@LadyPapajka Aha…tak o ničem elegantním bez podpatku nevím, taky to už pár sezón marně řeším.

razorblade  09.08.12 16:49

@LadyPapajka a zkousela jste asos.com? ja mam odtamtud dvoje kozene oxfordky a nedam na ne dopustit! a maj i slusny ceny (jedny jsem ve sleve koupila asi cca za 600 korun + postovne zdarma) tyhle jsem si koupila na jaro a podzim:

seznam.mih  09.08.12 16:49

@LadyPapajka Líbí se mi výraz „bufoidní“ :DD Hned jsi mi připoměla značku Buffalo. Na Googlu si dej „Buffalo shoes“ a ty jsou pěkně „bufoidní“ :D

zelena
156 příspěvků 09.08.12 16:51

@LadyPapajka Clarks má celkom fajn ponuku oxfordiek za pomerne znesiteľné ceny http://clarks.cz/…al-shoes/P40

LadyPapajka  09.08.12 16:51

@razorblade Docela se bojim objednat si boty z internetu, ale tady by se to asi dalo přežít, jeslti jsou kožené, dyžtak by se poslaly dál do oběhu. A jak sedí? Nejsou tvrdé? Dneska jsem si zkoušela vagabondy a byly tvrdé jak beton a extra nepohodlné.

Ani  09.08.12 16:53

Dříve jsem mívala pod pět párů (tenisky, něco k sukni/sandály, taneční boty, trekovky). Teď jsem kolem deseti a připadá mi to hodně. Jasně že furt mi toho dost chybí, ale je to taková fashion nutnost, ne opravdová nutnost.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit