Kolik za pánské džíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eni.enigma
36 příspěvků 26.02.13 11:24
Kolik za pánské džíny

Milé pekelnice, přijdou Vám pánské džíny za 3 000 Kč moc?
Přítel mi právě poslal zoufalou sms, že konečně našel džíny, co mu sedí, ale stojí 3000 Kč. Značky jsou mu ukradené, tak nepředpokládám, že šel do Ripley. Popravdě nemám vůbec představu, jak se kvalitní kalhoty pohybují cenově… díky za uvedení do problematiky:)…

Reakce:

kayav  26.02.13 11:32

Minulý týden jsme taky šli s mužem na džíny pro něj.. žádné neseděly a ještě ke všemu byly taky kolem těch 2500,,– - 3000,–, tak jsme nekoupili.
Pokud mu ale vyhovují a sedí, tak to zas taková trága není, můj muž chodí v džínách téměř denně a má jen jedny, takže i když tehda stály kolem 2000,–, pořád se to vyplatí :-)

wednessday  26.02.13 11:43

No, je to sice dost, ale klidně by mohly stát i víc (5-6000). Pokud je to klasická barva i střih, sedí mu a má plné zuby shánění, případně nekonfekční postavu, tak zas tak strašný to není.

Dahllie
2222 příspěvků 26.02.13 11:46

Můj drahý kupoval nejdřív William&Delvin, teď má Wranglerky. Jedny stály myslím 2500,–. Sedí mu perfektně, je to kvalitní džínovina, takže i vydrží.

chekotay
410 příspěvků 26.02.13 12:08

No u vietmanců stojí čtvrtinu, samozřejmě, na druhou stranu - ten pocit, běhat dva roky v nepadnoucích či škrtících nohavicích z tuhého denimu, ten člověku za těch ušetřených 2 500 kč snad ani nestojí.
3k stojí dobré rifle od dobré značky, takže pokud vyloženě nutně potřebuje rifle, tak ať do nich jde.
Pokud ne, tak se dají někdy sehnat levněji pracovní kalhoty značky Bushmann.

Alizon
1233 příspěvků 26.02.13 12:34

Za kvalitni jeansy od dobre znacky je to cena celkem normalni. Ceny pochopitelne hodne spadnou pri vyprodejich, ale tech se jen tak nedocka.
Takze pokud ma problem s tim aby mu nejake dobre padly (a nebude se potom muset chodit past) at je bere.

Park
427 příspěvků 26.02.13 12:43

Normální cena.

catherinne
12483 příspěvků 26.02.13 14:04

Taky normálka. Můj si oblíbil Lee, už mu je můžu kupovat sama, velikost sedí, nejtmavší modrá co je a je to. Na dny Marianne mívají slevu, nebo studentská karta dcery má 20 procent slevu.

Matka Vlčice  26.02.13 14:12

Připadá mi to přiměřená cena. Moje představa o mužském šatníku je, že bude mít sice omezené množství kousků, za to kvalitních. Klidně jen dvoje džíny a třeba jedny kalhoty a pokud potřebuje oblek do práce, tak klidně jen tmavý a světlý. Přiznám se, že na mě spíš zapůsobí chlap, co má doma dvoje nositelné rifle za 1500 až 3000, než ten, co má osmery od Vietnamců.
Co mě odpuzuje úplně nejvíc je na chlapovi oblečení evidentně ze zásilkových katalogů (dříve Quelle, Neckermann), a oblečení s ubersexy prvky - velké potisky, nedejbože nažehlovací kameny, rifle orvané a zběsile used, různé kožené řemínky a náhrdelníky, druky, přezky, více než jeden decentní prsten, o naušnici ani nemluvím…

Matka Vlčice  26.02.13 14:15

Chvilku jsem přemýšlela, co je to za krám ten Ripley :-)

Sailorette
1589 příspěvků 26.02.13 14:20

Nikdy jsem džíny za tři tisíce neměla, takže se chci zeptat, vydrží hodně tmavá džínovina déle neopraná, než u levnějších (cca okolo tisícovky)? Když si koupím džíny v HM, tak je dejme tomu po dvaceti praních látka o dost světlejší. Vyplatí se dražší džíny?

Matka Vlčice  26.02.13 14:27

Asi vás nepotěší, když vám řeknu, že moje poslední rifle stály 1800 a po roce se na mě rozpadly (jo střídala jsem je i s jiným oblečením :-)… Jde taky o značku. Cross už si nekoupím. Z levnějších značek docela vydržely džíny Reactive, ale špatně se shánějí. Raději bych tedy zavítala do vyšších cenových kategorií a koupila třeba Levisky. Někdo tady by mohl mít zkušenosti s dražšími značkami - 2400 a výše? Má někdo?

Alizon
1233 příspěvků 26.02.13 14:42

Manzel ma nekolikery Levisky a je s nimi spokojeny, sedi mu, libi se mu, uz tam chodi cas od casu najisto. Ja jsem z drazsch mela jedny Pepe jeans a spokojenost maximalni. Moc jeansy nenosim a tak mi vydrzely tyto jedine opravdu dlouho. Ted uz se pomalu rozpadaji, tak jsem vyrazila na nakup novych, Pepe jeans me ovsem zklamaly - mely ted vsechny hrozne bokove a jinak na damske jeansy nevim kam jit - damske Levisky se mi nelibi. Takze taky uvitam tipy.

ionicera
4561 příspěvků 26.02.13 15:02

@eni.enigma Připadá mi to naprosto normální. Za kvalitní kalhoty je to ok

ionicera
4561 příspěvků 26.02.13 15:05

@Matka Vlčice No přeci Ripley!/přeloženo Replay/

ionicera
4561 příspěvků 26.02.13 15:15

@Matka Vlčice Teď jsem si vzpomněla, že mám doma dvoje Liu Jo a perfektně sedí. Neleze z nich zadek

Matka Vlčice  27.02.13 07:30
@ionicera píše:
@Matka Vlčice No přeci Ripley!/přeloženo Replay/

Nejdřív jsem si vzpoměla na Ripleyovou z Vetřelců a pak mi to taky došlo:-)

kacenka.smile
427 příspěvků 27.02.13 07:42

Pokud by to byly „ty pravé“ (padnou mu a líbí se, zdají se kvalitní), tak i když jsou pro mě 3 tisíce hodně peněz, dala bych je na to.

Sama jsem měla nejdražší džíny okolo tisícovky z klasických řetězců (HM, NY apod.) a rozpadly se mi jedny jediné, zbytek mám cca od 16ti dodnes (23). Všechny mi padly, vypadají dobře, nejsou seprané, nikde se nešoupou. Když jsem si zkoušela dražší džíny (Lee apod.), tak mi přišly prakticky stejné. Tak by mě zajímalo, v čem jsou podle vás lepší, kvalitnější?

buble
56 příspěvků 27.02.13 07:44

.

Příspěvek upraven 29.09.16 v 21:03

Caralina
916 příspěvků 27.02.13 12:37

Osobně bych tři tisíce za kalhoty nedala. Je to moc.

Canavi
224 příspěvků 27.02.13 15:31

Skvěle se nakupovaly džíny dokud byl outlet Wrangler, HIS, Lee, kousek za Prahou ve Zdibech. Měly i krásné barvy, kazové kousky za dvě stovky… Teď už mají outlet jen ve Štěrboholích a tam je oproti Zdibům dost mizerný výběr.

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 27.02.13 16:31
@Sailorette píše:
vydrží hodně tmavá džínovina déle neopraná, než u levnějších (cca okolo tisícovky)? Když si koupím džíny v HM, tak je dejme tomu po dvaceti praních látka o dost světlejší. Vyplatí se dražší džíny?

Podle mně vydrží více praní. Dřív jsem měla Levisky, ted mám Lee a Wrangler - všechny stály okolo 2500, jsou tmavě modré a barva se nevypírá. Peru na ruby a jsou pořád jako nové.
Džíny za 3000 jsou sice drahý, ale pokud sednou a líbí se, tak bych do nich určitě šla. Myslím, že najít padnoucí tmavý džíny je umění a proto, když jsme minule narazila na super střih u lee, tak jsem je vzala rovnou dvakrát :-D

Morže
1091 příspěvků 28.02.13 10:32

Pro mě jsou 3000 za džíny strašně moc!! Bych si koupila jedny džíny a pak už bych si nemohla koupit si nic jinýho…

Dahllie
2222 příspěvků 28.02.13 10:46

@Sailorette Já mám (levné, jen 500,–) džíny z M&S. Chtěla jsem černé bootcut a jinde jsem na ně nenarazila. Z černých se stala šedá po prvním praní. Takže ty co vydrží dvacatero praní, jsou ještě dobré.

radio
23 příspěvků 02.03.13 21:03

Když to tak tady pročítám, tak už chápu, proč je tady u nás textil drahý. Já bych několik tisícovek za jeans nikdy nedal, přijde mi to nepřiměřené. Něco jiného samozřejmě je, jak někomu jeans sedí, v tom může mít někdo problém a pokud ano, tak se priority dostávají do jiné roviny. Ale stejně, nedá mi to. V Ekonomu psali, že klasické Levi's jeans jsou v USA ve výprodeji za 25 USD. U nás za 999 Kč (poslední leták Globusu z tohoto týdne). Já teda tyto zisky obchodníků podporovat nehodlám. A mimochodem tento týden měli v Globusu výprodej, kde jsem viděl klasické rifle Hero (by Wrangler, omezený výběr velikostí) za 50 Kč. Moc dlouho na stojanu nebyly.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit