Kolikrát nosíte oblečení před praním?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katjinka
177 příspěvků 22.04.13 21:50
Kolikrát nosíte oblečení před praním?

Byla jsem šokována diskuzí na Mužích v Česku, kde se lidé pohoršovali nad praním košile po jednom nošení. Přes všechny zážitky z MHD jsem si myslela, že je docela standard házet horní část oblečení(hlavně tu, co je na těle), ponožky (či punčochy, drahé dámy!) po jednom dni do koše na prádlo.

Jak nosíte/perete vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reakce:

Gräfin
2634 příspěvků 22.04.13 21:57

Spodní prádlo, trička, halenky jednou, sukně a kalhoty víckrát - kalhoty cca 3×, sukně klidně i 5×

real.blond
6688 příspěvků 22.04.13 22:00

Zrovna teda panske kosile po 1 noseni u nas leti automaticky do pradelniho kose.. na pomackane kosili je proste znat, ze uz byla nosena. No a spodni pradlo, o tom teda ani nepremyslimm brr!:-) snad neni nikdo, kdo puncochy neda vecer do spiny, ne??

continuity
5851 příspěvků 22.04.13 22:00

Ha, někde je tady i diskuze o praní podprsenek, kde se dočtete vecí!
zaver tusim byl, ze kdo pere podrpsenku po jednom dni noseni je pradelni snob.

continuity
5851 příspěvků 22.04.13 22:03

Ja sama menim ponozky i nekolikrat denne, vratim se s detma z piskoviste a boty plne pisku, tak si je sundam a vyjimecne jste oblecu odpoledne, ale vetsinou je rovnou hodim do kose s pradlem a vezmu si ciste.

real.blond
6688 příspěvků 22.04.13 22:03

@continuity vy snobe!:-D

continuity
5851 příspěvků 22.04.13 22:05

@real.blond a pak se slecny jeste divi, ze je maji zaprane - na to je tady taky vlakenko.

real.blond
6688 příspěvků 22.04.13 22:05

Jinak pradlo (nejen spodni, ale obleceni obecne) peru dle potreby, nekdy po puldni noseni, nekdy pote, co je oblecu parkrat.. ale veci jako kalhotky, ponozky, puncochy.. konci v pradelnim kosi vzdy po jednom noseni. Jsem zvedava, co se zde opet doctu:-))

Kalanka
707 příspěvků 22.04.13 22:06

Ach jo, to zas bude diskuse plná předhánění o nejčistotnější ženu. Už úvodní příspěvěk „(či punčochy, drahé dámy!“ či real. blond „snad neni nikdo, kdo puncochy neda vecer do spiny, ne??“ předvádějí notný výkop. Kde je ta žena, co si mění pyžamo dvakrát za noc? :)

Isca
958 příspěvků 22.04.13 22:07
@continuity píše:
Ha, někde je tady i diskuze o praní podprsenek, kde se dočtete vecí!
zaver tusim byl, ze kdo pere podrpsenku po jednom dni noseni je pradelni snob.

Se přiznám, že podprsenku nosím tak 3-5krát, spíš jen proto, že jich moc nemám. Když už najdu nějakou, která mě sedne, tak se pohybujeme v rozmezí 800-1000 Kč, a přece jen, rozpočet jsem dosud měla poměrně omezený. Ale myslím, že to snad není taková hrůza, vzhledem k tomu, že na horní části těla se člověk nejvíc potí v podpaží. Trička a halenky, to je jiná, ty po dni v práci letí do prádelního koše.

real.blond
6688 příspěvků 22.04.13 22:07

@continuity lezouci zaprane pradlo je jedna z nejhorsich veci, co muze byt na zene k videni! Jinak s vama uplne souhlasim - kdyz jdu cvicit nebo obecne za sportem, mam na sobe dvoje/troje pradlo denne.. nesnesla bych treba po sprse vlezt zpatky do stejnych ponozek/kalhotek:-O

pilotDodo
718 příspěvků 22.04.13 22:08

Záleží, jak se zpotím či na mačkavosti matroše. Moc se totiž nepotím a tak nemám problém si tričko vzít i víckrát, ale hlídám si to, jakmile se i jen trochu zpotím, tak do pračky… spodní prádlo, punčochy a spol. samozřejmě jen jeden den…

real.blond
6688 příspěvků 22.04.13 22:08

@Kalanka to myslite vazne tohle? ja myslela, ze jsou zakladni hygienicke navyky.. a nechytejte se zase hned kazdeho slova..

Mylady2
12409 příspěvků 22.04.13 22:09

No tak košile peru po jednom nošení :-) pokud je muž nosí často měl by jich mít aspoň 10!!! Aby žena neprala jak otrok.
Podprdy se přiznám po jednom nošení neperu. Nejsem tedy snob :-D

continuity
5851 příspěvků 22.04.13 22:10

No a uz jsme u toho, aby jsme hezky navazali tam, kde jsme naposled skoncili.

real.blond
6688 příspěvků 22.04.13 22:11

@continuity ostatne, to uz je zde klasika.. akorat me prekvapilo, ze tak rychle

Kalanka
707 příspěvků 22.04.13 22:12

@real.blond To jste nepochopila. O mých hygienických návycích jsem nepsala nic. Jen, že mi přijde mimořádně pitomé o tom debatovat v tomto tónu. Vlastně ten způsob myšlení „měním si podprsenku/py­žamo/punčochy“ častěji než XY, tudíž jsem lepší, přijde fakt stupidní. Už to bylo vidět v diskusi o podprsenkách, která se fakt hezky zvrtla - jak se chtěla každá diskutérka ukázat jako JEŠTĚ ČISTOTNĚJŠÍ, dostávalo se to až k těm dvěma pyžamům za noc tuším… Prostě mi tohle téma, nezlobte se, přijde jako esence slepičismu. Nebo spíš ty podprahové signály, co tím vysíláte

Katjinka
177 příspěvků 22.04.13 22:13

To není vychloubání, to je kritika špatných hygienických návyků. Jako tady kritizujeme nedostatek vkusu v oblékání, tak můžeme kritizovat i toto. Třeba někomu dojde, že to dělá špatně, což je stejná „pekelná osvěta“ jako když někdo přestane nosit odrbané rifle.

real.blond
6688 příspěvků 22.04.13 22:14

@Kalanka :-D proboha! podprahove signaly.. to snad ne! a proc se tedy zucastnujete, kdyz vam to prijde jako esence slepicismu? abyste dokazala, ze vy takova nejste. Akorat, ze real. blond je slepice? Ja si zase teda nevsimla, ze bych rikala, ze jsem lepsi nez XY, kdyz si vymenim jednou za den kalhotky..

Kalanka
707 příspěvků 22.04.13 22:16

@real.blond Dedukuju to z tohoto vašeho vyjádření: „brr!:-) snad neni nikdo, kdo puncochy neda vecer do spiny, ne??“
Původně jsem chtěla podotknout, že tohle téma už bylo důkladně probráno v tématu o podprsenkách, ale prvních pár příspěvků mně zase nadzvedlo.

real.blond
6688 příspěvků 22.04.13 22:18

@Kalanka aha.. tak pokud dedukujete.. nicmene i z teto vasi dedukce musi jasne vyplyvat, ze si myslim, ze jsem lepsi, nez nejaka konkretni osoba.

Mistni korektnost uz mi fakt pripada extremni..

Kalanka
707 příspěvků 22.04.13 22:18

A proč mi téma přijde slepičí - připomíná mi to takové ty hovory paniček
A: „Cože, ty meješ lustry jednou za měsíc? To já je teda meju každej tejden!“
B: „Špindíry! Já je meju obden!“
 Apod.

real.blond
6688 příspěvků 22.04.13 22:20

@Kalanka :-D to snad ne..

mikita.miki
1931 příspěvků 22.04.13 22:25

Podle toho, jak to dlouho mám na sobě. jsem momentálně doma, takže domácí oblečení každý den měním, ale třeba kalhoty si vezmu třeba i 3× na sobě, neb je mám jen na cestu k dr a zpět autem, což vydá tak na 2 hodinky, ale mít je na sobě celý den, druhý den si je asi už nevezmu. podprsenku si beru tak 2× na sebe, pokud se ovšem nějak nezpotím.
přítele jsem ovšem taky musela naučit, byl zvyklý z domu, že maminka mu vracela oblečení z koše zpět, že ještě není potřeba, takže on sám je velmi čistotný, ale košili si taky klidně druhý den vzal (další den už bohudíky ne) a to jsem tedy zatrhla a stejně tak jsem ho naučila nosit nátělníky a spodní trička pod košili. ze začátku to bral jen jako můj rozmar, ale po čase sem mu ukázala, co jeho pot i přes velmi kvalitní antiperspirant udělal s tričkem, což by se stalo s jeho oblíbenýma košilema a teď už bere automaticky. přeci jen když musí mít sako počasí nepočasí, asi by si musel nechat vyříznout potní žlázy, aby se nepotil

Ceresa
465 příspěvků 22.04.13 22:27

Podle potreby, krom spodniho pradla, to denne. Kdyz mam umrtvene podpazi a nepotim se, muzu vzit kosili i 2× po sobe. pak jsou taci, co vyjdou tri schody a jsou citit na sto honu. A dokud me nekdo neobtezuje smradem, tak at si pere treba jednou rocne…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit