Kombinace hnědé a šedé barvy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvaH
17 příspěvků 23.09.14 13:27
Kombinace hnědé a šedé barvy

Ahoj,
chci se zeptat, jak se vám líbí kombinace hnědé a šedé barvy… Mě to moc nezaujalo, radši bych tyto dvě barvy dávala samostatně…

P. S. jsem tu nová, omylem jsem zadala otázku i do Peklo radí…

Reakce:

Luela
107 příspěvků 23.09.14 14:01

Náhodou, mně se to líbí. Ale také záleží na odstínu zmíněných barev a barevném i velikostním typu nositelky

LeChatttNoir
369 příspěvků 23.09.14 14:29

.

Příspěvek upraven 04.10.16 v 11:43

Antigrey
144 příspěvků 01.10.14 12:31

Mně se třeba zrovna tenhle outfit i líbí :-)

EvaH
17 příspěvků 01.10.14 17:29

Jako já nevím, nějaké mé já mi prostě říká, že hnědá a šedá se k sobě nehodí, ale je fakt, že na pohled to nevypadá zase úplně špatně, spíš nějaký pocit z toho :-)

Ale díky za názory.

andrejiinka
161 příspěvků 01.10.14 18:10

Tyhle kolaze hrozne matou :-) svetle barvy zari, ostatni jsou syte, vsechno obleceni je tak nejak „zjednodusene“, ze zaujme lecjaka kombinace. Ja osobne tyhle tlumene barvy preferuju a velmi casto nosim, ale doted jsem treba nevyresila kabelku - mam konakovou a ta je sice hneda, ale vypada k tomu priserne. Zkousejte, popr se vyfotte do diskuze „Co jsem mela dnes na sobe“ a tam Vas ve vsi slusnosti rozeberou a prevliknou zkusene baby :-)

EvaH
17 příspěvků 01.10.14 18:17

@andrejiinka no hlavně aby to bylo ve vší slušnosti, protože jsem tady omylem založila otázku Peklo radi (místo diskuze) a dostalo se mi některých pěkně arogantních odpovědí… :-(

Mallen  22.10.14 08:25

Takhle na koláží vypadá kombinace moc zajímavě :) ovšem jestli i ve skutečnosti?

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit