Kombinace zlata a stříbra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacenka.smile
427 příspěvků 15.08.13 10:28
Kombinace zlata a stříbra

Zajímalo by mne, jak se díváte na kombinaci zlatých a stříbrných doplňků? Myslím tím jak kombinaci těchto dvou kovů (barev) na jednom šperku, tak i kombinace více šperků nebo šperků a třeba kabelky či bundy s kovovými doplňky? Nosíte to tak nebo je to pro vás nepřípustné?

Díky za všechny názory.

Reakce:

Woey
135 příspěvků 15.08.13 10:31

Záleží to na tom, jak to člověk zkombinuje :) Osobně si myslím, že pro kombinování zlaté a stříbrné barvy je nutný velký cit, takže pokud si člověk není jistý, je asi lepší zůstat vždy jen u jedné z těchto barev.

stes  15.08.13 10:44

@kacenka.smile nelíbí se mi zkombinované šperky, nelíbí se mi např. pásek na šatech s jednou barvou a šperky a ozboba na botě v druhé a ani se mi nelíbí kombinace častná a běžná- např. kabelka se stříbrnými oky pro ucho a zlatá přezka na botě, ale to prostě nejde (tedy aspoň) mně, vychytat, takže tuhle jedinou kombinaci občas (nerada) nosím.

Curly-haired Bitch
132 příspěvků 15.08.13 10:55

Když se to umí zkombinovat, tak možná i ano, ale já jsem asi staromódní, moc se mi to nelíbí a sama nenosím.

Dahllie
2222 příspěvků 15.08.13 10:56

Moje babi má oblíbenou trojkombinaci zlata v tomto provedení a na ní to nevypadá špatně.

Já osobně žlutý kov moc nemusím, takže doplňků v této barvě mám minimum, i kabelky si vybírám raději se stříbrným kováním. Takže s kombinováním problém nemám.

alvapboudica
61 příspěvků 15.08.13 11:02

Jo přesně, kombinace: bílé zlato, červené zlato, žluté zlato. Ale pokud to je na jednom šperku, tak klenotník snad věděl, co dělá. Máme doma přívěšek a náušnice a líbí se mi.
Jinak spíš opatrně a když není sladěný kov, tak by měl být stejný styl šperku (doplňku).

stricc  15.08.13 11:19

@kacenka.smile klidně to nosím. Na rozdíl od asi většiny tady já mám ráda žluté zlato a nepotrpím si moc na stříbro, připadá mi studené. Dopouštím se oné příšerné zvrhlosti, že nosím stejné zlaté prsteny a řetízek - pořád, považuju je tak trochu za součást sebe, ne za módní doplněk. Na kabelce mám řetěz stříbrný, ale tak přece ji kvůli tomu nevyhodím, a mám taky nějaké sukně se stříbrnými cvočky. Aspoň jsem ale učinila takový ústupek pekelným požadavkům, že jsem si koupila pásek s černou přezkou, aby se to teda jako nepralo, i když ve skutečnosti mi to je jedno.

hanyketty
32 příspěvků 15.08.13 11:25

Byla bych velmi opatrná, sama mám i velký problém když bych si měla vzít kabelu nebo pásek v jiné barvě kovu než naušnice atd…Jen snad pokud by to bylo vyrobené jako celek nebo by to mělo stejné prvky a pak to tedy ještě naopak vyzdvihnout. Viděla jsem na jedné mé zákaznici dva silnější náramky téměř bez ozdobných prvků, prostě dva stejné masivní kousky jen v jiném kovu a vypadalo to moc hezky. Byl to dominantní prvek a uměla to nosit…takže ano, ale opatrně:-))

notrends
514 příspěvků 15.08.13 11:38

Podle mě je to naprosto nepřípustné. Samozřejmě existují vyjímky kde je celý outfit ujetý a je přitom dokonalý, ale do toho bych se nepouštěla.

kacenka.smile
427 příspěvků 15.08.13 11:52

Já mám právě problém, že naprostá většina mých šperků je stříbrná. Navíc jde i o kusy, které pro mě mají velkou citovou hodnotu, tak je nosím téměř pořád. Na druhou stranu se mi na oblečení líbí spíše zlaté doplňky a mám třeba černý kabát se zlatými knoflíky a černou a béžovou kabelku se zlatými doplňky. Navíc toužím po kožené (koženkové) bundě a ty jsou povětšinou se stříbrnými zipy. Zaatím to řeším tak, že jsem si nakoupila dva kousky zlaté bižuterie, ale nejraději bych nosila vše dohromady, čímž si bohužel nejsem moc jistá.
Takže mě zajímají i názory ostatních, abych si utřídila svůj postoj.

Renny211
23 příspěvků 15.08.13 14:40

Já raději také nekombinuji. Nelíbí se mi třeba, že kolegyně nosí masivní zlaté prsteny a k tomu klidně ocelový náramek!

Ati
75 příspěvků 15.08.13 15:28

Treba tady by mi ta kombinace vuuuuubec nevadila…:)
 http://www.cartier.us/…y-de-cartier

baltik
1704 příspěvků 15.08.13 15:30

Nekombinovani bileho a zluteho kovu pokladam za prekonane podobne jako ladeni kabelky a botu do stejne barvy

Ceresa
465 příspěvků 15.08.13 16:35

Nosim jen bile zlato…a pak bizuterii. Zlute zlato mam jen v supliku- nevhodne darky. Nelibi se mu zlute zlato samo o sobe, takze ani jeho kombinovani

Viktorie H.
664 příspěvků 15.08.13 17:21

To já to musím mít vždy zkombinované, Teda velké kabelky mám obě se zlatým kováním, takže mám něco do stříbrna tak mám smůlu, ale jinak vždy kombinuju zlaté kování na kabelce se zlatým okrajem knoflíků na svetru a zlatým náramkem (taková ta jakoby zašla zlatá) a někdy i zlatým zapínám u boty ( i když to je tak malé, že to nikdo kromě mě nepozoruje :D) a samozřejmě čelenka do zlata - ne vše najednou samozřejmě :D… a to platí i u stříbra

Lettie
426 příspěvků 15.08.13 17:30

@kacenka.smile Davam prednost bilemu kovu, nicmene od doby, kdy jsem dostala prstynek Trinity, kde jsou tri barvy zlata najednou, uz tak striktni nejsem - prstynek normalne nosim k tem bilym sperkum.
A v letosni kolekci ma Hermes sponu na satek, ktera je z jedne strany z bileho kovu a z druhe ve studene zlute a priznam se, ze se mi to zacalo libit.

chinin
2788 příspěvků 15.08.13 21:30

@kacenka.smile
http://www.modnipeklo.cz/…ni-kovu-649/

real.blond
6688 příspěvků 15.08.13 21:46

@chinin ja si rikala, ze uz jsem to nekde cetla:-)

kacenka.smile
427 příspěvků 15.08.13 22:17

@chinin Díky za upozornění, nerada jsem vytáhla téma, co už tu bylo, ale při mém průzkumu jsem ho neobjevila. Pečlivě to prostuduji.

Majka22
308 příspěvků 16.08.13 00:33

Občas vesele kombinuji, protože jsem smíšený typ, který si to může dovolit. Ale musí jít o tlumené tóny zlata a stříbra, rozhodně ne echt žluté zlato. Myslím, že hodně záleží i na typu, někomu taková kombinace moc neprospěje.

Doudou
1233 příspěvků 16.08.13 08:05
@Ati píše:
Treba tady by mi ta kombinace vuuuuubec nevadila…:)
http://www.cartier.us/…y-de-cartier
Úplně stejný příspěvek jsem chtěla vložit já, hned jak jsem četla nadpis :-). Trinity je klasika. Tam mi to nevadí taky. :)

valery
1579 příspěvků 16.08.13 15:16

Kdybych se měla striktně řídit podle zákazu kombinování zlata se stříbrem, musím v tom případě zahodit snubák- jediný zlato, který vlastním a nosím neustále, jak se na vdanou ženu sluší ;-) - jinak mám jen stŕíbro, max. bílý zlato…

KoukejJinam
14 příspěvků 16.10.13 19:32

Nesnaším to, nesnaším to na ostatních a ještě víc na sobě. Většinou se řídím kabelkou, když jsou na ní stříbrné cvočky, zipy, tak stříbro a naopak. I boty musí mít stejný zips, jinak nikam nejdu. Je to takova moje uchylka.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit